قول می دهم به بافق بیایم/معضل گندله مجتمع فولاد بافق همچنان پابرجاست

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۷ خرداد ۱۳۹۴

IMG-20150528-WA0008
به گزارش بافق خبر به نقل از سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بافق، صبح امروز جمعی از اعضای شورای شهر و شهرستان به اتفاق دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی به منظور پیگیری در خصوص درخواست تمدید مجوز گندله 5 میلیون تنی فولاد بافق (ابویی) و نیز واگذاری آنومالی D19 به منظور تامین خوراک کارخانه های جوار معدنی و احداث چرخه کامل فولاد و… با نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت دیدار و گفت و گو نمودند.

در این دیدار از وزیر دعوت به عمل آمد تا شخصا از معدن و جوار معدنی های منطقه بازدید نماید و از نزدیک با مسایل و مشکلات منطقه آشنا شود که وی قول داد حتما در برنامه های سفر کاری خود قرار خواهم داد.

تقدیم درخواست کتبی به نعمت زاده و تاکید بر اهمیت و نقش مهم خوراک آنومالی D19 در توسعه و اشتغال منطقه و نیز ثبات جوار معدنی ها از موارد صورت گرفته در این دیدار بود که وزیر صنعت، معدن و تجارت قول داد بررسی می کنم تا با توجه به حق اکتشاف اولیه توسط شرکت سنگ آهن مرکزی و نیاز به خوراک حق شهرستان ضایع نشود.

متاسفانه در این دیدار وزیر در خصوص حل معضل تمدید گندله 5 میلیون تنی فولاد بافق قولی نداد که نماینده و اعضای شورا تاکید نمودند با عنایت به نقش مهم فولاد بافق در توسعه پایدار منطقه بررسی و تجدید نظر صورت گیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای مهدی رنجبر وامیرزاده آیا کپی مدارک دی 19 تبلیغاتی را به وزیر نشون دادی اگه برای بافقیها نونی نداشته لااقل برای شما دوتا رای خوبی جمع کرد….

حق طلب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون از پشتکار خوب دهمت بی دریغ جناب دکتر زارعزاده

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۷:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون از نماینده محترم مجلس و اعضای شورای شهر از روند پیگیریتان امید است فرماندار محترم که وظیفه خطیری در راستای احقاق حقوق مردم دارد گامهای موثری در این زمینه بردارد.

محمد رضا فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امام جعمه معزز شهرمان) اگر فرمانداران بافق از تغییر خطوط مرزی بافق اطلاع داشته اند باید در پیشگاه خدا پاسخگو باشند.مسوولان فعلی مد نظر داشته باشند. ایندگان راجع به شما قضاوت خواهند کرد. تا معلوم شود مانند بزاز هستید یا حسین اخیری اردکانی.