بنده به عنوان یک شهروندبافقی ازهیچ کمکی برای پیشرفت شهرستان دریغ نخواهم کرد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۲۷ تیر ۱۳۹۱

حاج جوادعسکری یکی دیگر از مدعوین نشست فرهیختگان شهرستان بافق در گفتگو با «بافق فردا» در خصوص برگزاری  اینگونه نشت ها، عنوان کرد: برای شهرستان بافق که تقریبا تمامی  مردم از همدیگر شناخت کافی دارند اینگونه جلسات و نشت های مشابه اگر هدفدار باشد  به ما اعتماد به نفس و خودباوری می دهد و از سوی دیگر زمینه ایجاد وفاق و دوستی را ملکه ذهن مردم می نماید و مطمئنم می تواند آنچه که در شأن مردم  محروم این شهرستان  است تحقق بخشد. وی ادامه داد: شهرستان بافق مستقیما و بدون کمک بیرونی  پتانسیل های زیادی جهت پیشرفت  دارد زیرا ما هم توان مالی، امکانات و زیرساخت ها را داریم .

وی اضافه کرد: مهمتر از همه در حال حاضرنظر مسئولان وزارتخانه، سازمان تهیه وتولید و مسئولان استان این است که شهرستان را در مسیر توسعه وپیشرفت جهت محرومیت زدایی قرار دهند .

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ادامه داد : متاسفانه در گذشته با اندک حرکتی بحث های حاشیه ای و شایعات کذب باعث می گردید مسئولان تمام انرژی خود را صرف رفع این معضل کنند. وی افزود: الان که بنده در سیستم مدیریت کلان قرار دارم، احساسم این است که باید این فرهنگ  غلط را اصلاح کرد تا مسئولین شهرستان بتوانند تمام وقت خود را صرف عمران و آبادانی شهرستان کنند .

وی در خصوص سوالی در زمینه حضور در جلسات بعدی گفت: بنده منتظر بازخورد این جلسه هستم و اگر احساس کنم که این حرکت وحدت بخش در جهت پیشرفت شهرستان ایجاد شده است به عنوان یک شهروند بافقی،  نه در این جلسه، بلکه در هر مکان و زمانی که  این نشست ها تشکیل شود شرکت کرده و از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد .

عسکری در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه فرهنگ این شهرستان نسبت به گذشته تفاوت های اساسی کرده اما باز هم جای کار دارد و ما باید این را در مد نظر قرار دهیم که فرزندانمان و نسل های آینده چشم انتظار به عملکرد ما دارند لذا این وظیفه سنگین بر دوش ما مسئولان است تا در جهت رفاه نسل های بعدی گام های مؤثری برداریم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
بیکار چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آمین.

حسن چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۱ - ۷:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باید به این طرز تفکر احسنت گفت اگر در عمل هم اینگونه باشد.

ساقی پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۱ - ۱:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
لطفا مدیرعامل محترم دلیل اعزام تیم کارشناسانی که هفته گذشته ازتهران به بافق امده بودند وساختمانهای اداری ومسکونی وکارخانه های شرکت سنگ اهن واهنشهر را قیمت گذاری میکردندسوال شود زیرا شایعه شده اقای عسکری سرخصوصی سازی سنگ اهن با مسئولین ما فوق خود به موافقت رسیدند و موافقت خود را به وزارتخانه اعلام کرده اند