رئیس شورای اسلامی شهر بافق : استاندار می گوید «طالبی »معین بافق است،پس بافق را یاری کنید

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۴

استاندار یزد در صحبت خود گفته است” طالبی” معین بافق است پس از شما می خواهیم که در این راستا ما .را یاری رسانید
رییس شورای اسلامی شهر بافق در جلسه هم اندیشی طیف های مختلف سیاسی بافق اجرا و پیگیری مفاد صورتجلسه شهریور 93 را مهم ترین دستاورد همدلی و وحدت مردم در طی یک سال گذشته دانست.
محمد رنجبراظهار داشت: با پیگیری، طرح ها رشد و توسعه خوبی داشته است. صورتجلسه ای تنظیم شده و برای تک تک بندهای آن ساعت ها بحث و گفتگو صورت گرفته است و برای استمرار وحدت زیبنده است که دولت تدبیر و امید تدابیری بیندیشد.
وی افزود: اگر استاندار در مورد اعضای کارگروه نظر خاصی دارد آن را مطرح کند. قصد تخریب هیچ فردی مد نظر نیست. باید اصلاح صورت گیرد تا همه با همراهی حول یک محور به نتیجه قطعی برسیم.
ریس شورای اسلامی شهر بافق ادامه داد: شهرستان بافق در مسیر چهار راه ریلی کشور قرار دارد اما بارانداز به یک شهر دیگر از شهرستان های استان انتقال می یابد.
محمد رجبراضافه کرد: متاسفانه افرادی نیستند که با سر قلم و امضاء از بافق دفاع کنند.
وی با طرح این سؤال که یک نفر بگوید تاکنون در جلسات کارگروه به چه کسی توهین شده است؟ از معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد خواست با تقویت کارگروه به کمک بافق بیاید.
رنجبر برای این درخواست سخن استاندار یزد درباره نوع نگاهش به معاون سیاسی امنیتی و شهرستان بافق را اینگونه توصیف کرد:استاندار یزد در صحبت خود گفته است” طالبی” معین بافق است از شما می خواهیم که در این راستا ما را یاری رسانید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دروغ.دروغ.دروغ.دروغ.
آخه تا کی خدا خودت شاهد باش اون دنیا جوابشون رو بده