مسئولین امور فرهنگی کشور باید به خود بیایند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۳ تیر ۱۳۹۴

در پی نشر کاریکاتور توهین آمیز به شهدای غواص که در روزنامه ی آرمان صورت گرفت، رییس بنیاد شهید بافق به خبرنگار بافق پویا گفت :شهدا با فداکردن جان خودشان به مردم ایران هستی و هویت بخشیدند . باعث شدند که ما صاحب همه چیز بشویم و امروز همه چیز را فراموش کنیم که آنها که بودند و حالا ما چه هستیم.

محمد رضا دهقانزاده با اشاره به نگه نداشتن حرمت شهیدان توسط عده ای گفت: تعدادی انسان کوتاه فکر و از نظر عقلی منحرف بدون در نظر گرفتن مقام شهدا و خجالت نکشیدن از روی خانواده ی این عزیزان روز بعد از تشییع ۲۷۰ شهید این طور خواسته و نا خواسته به شهدا بتازند و هر گونه دلشان خواست رفتار کنند. گویا یادشان رفته که این آزادی را نیز از این ریخته شدن خون عزیزان به دست آورده اند.

وی در ادامه ضمن محکوم کردن این عمل زشت افزود : مسئولین و دست اندارکاران مسائل فرهنگی باید کمی به خود بیایند و با افراد مغرض برخورد کنند که دیگر کسی جرات چنین جسارتهایی به شهدا که همه مدیون آنها هستیم نکند ولی متاسفانه بعضی از مسئولین انگار در خواب خرگوشی فرو رفته اند و انگار که دراین مملکت به سر نمیبرند و آنها نیز فراموش کرده اند آنچه دارند از فداکاری این عزیزان است.

دهقانزاده در پایان گفت: همه مردم چه کسانی که دوستدار انقلاب هستند و چه کسانی که نسبت به انقلاب بی تفاوت هستند، مردم شریف و جامعه ایثارگران بافق حرکت سخیف این روزنامه و عاملان آن را شدیداً محکوم میکنند و امیدواریم مسئولین و متولیان امور فرهنگی درمقابل خانواده شهدا جواب قانع کننده ای داشته باشند و انتظار است برخورد شدیدی با عاملان این حرکت ننگین هرچه زودتر انجام شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماشالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
درود خدا بر شهیدان گلگون کفن

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر ایشان چندین سال است که در بافق مسئول نیستند و همزمان وکیل دادگسنری هم برخلاف قانون نیستند ؟چطوری به مسولین تاخته اند دراین سالها که رییس بنیادشهید بافق هستند چکار برای خانواده شهدا کردند که حالا دادشان درامده اگر هنری دارند قبور شهدای بافق را سامان دهند که هیچ اثاری از ان نیست