با تشکیل کارگروه جدید مخالفیم/فرماندار با کارگروه همراهی نمی کند

دسته: اخبار ویژه
۲۱ دیدگاه
شنبه - ۶ تیر ۱۳۹۴

image_103804.thumbnail
دبیر کارگروه مطالبات مردمی:
با تشکیل کارگروه جدید مخالفیم
حسن امیرزاده در حاشیه 24 جلسه نشست کارگروه مطالبات مردمی در گفتگویی با خبرنگار بافق فردا گفت: نکته ای که در نشست کارگروه مطالبات مردمی و پیگیری خواسته مردم بافق در جریان خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مطرح و مورد تایید و تاکید اعضای کارگروه و شورای اسلامی شهر واقع شد این بود که مسئله مهم و اصلی دلگرم نمودن مردم، زودتر به مقصد رسیدن، همکاری و همدلی است؛ این که بخواهیم کار موازی انجام دهیم و مجدد کارگروهی ایجاد نماییم یک نوع فرصت سوزی است.
امیرزاده اظهار داشت: نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و یکی از اعضای کارگروه گفت کارگروه در حال حاضر از وجاهت قانونی و جایگاهی محکم برخوردار است. وجود امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، نماینده کارگران، شورای اسلامی و این که هیچ فردی دنبال اهداف و مقاصد خاص خود نمی گردد همه حکایت از سلامت نفس و بی غرضی کارگروه دارد. و باید به طور مستقیم به کارها و پیگیری های خود ادامه دهد و از همه فرصت های پیش رو استفاده کند۰
دبیر کارگروه مطالبات مردم بافق ادامه داد: طبق روال قبل جلسه هر دو هفته یکبار در محل دفتر امام جمعه تشکیل گردید و اهم مصوبات آن بدین صورت است:
مخالفت جدی با انجام هرگونه موازی کاری
ادامه پیگیری نسبت به رزرو وقت ملاقات و گفتگو با اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری و نیز آقای
دکتر نوربخش، به عنوان متصدی اصلی صندوق بازنشستگی فولاد کشور که مقرر شد امام جمعه و نماینده مردم این دو مهم را پیگیری نمایند.
پیگیری توسط نماینده مردم و برخی دیگر از مسئولین از طریق ربیعی وزیر کار از دیگر مصوبات بود.
وی افزود: تاکید بر عدم فرصت سوزی و سرعت بخشیدن به مفاد صورتجلسه از جمله تخصیص 15 درصد از سهام شرکت سنگ آهن به شهرستان، روشن و قطعی شدن تکلیف 5/28 درصد طبق قول ها و مکاتبات و …. و نیز تسریع در عملیات ایجاد کارخانجات جوار معدنی به ویژه چرخه کامل فولاد از موارد مهم دیگری بود که در جلسه مورد بحث و بررسی و اتخاذ تصمیماتی قرار گرفت.
لازم به ذکر است: در نشست 24 جلسه نشست کارگروه امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رییس شورای شهر و شهرستان، اعضای شورای اسلامی و مهندس رنجبر به عنوان معاون به نمایندگی مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق حضور داشتند و فرماندار در این جلسه حضورنداشت۰


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۶:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کارگروه مطالبات مردمی چه سودی برای مردم بافق داشته است ؟
نماینده ی کارگران چه سودی برای کارگران داشته است ؟
نماینده ی کارگران فقط بلد است نامه نگاری کند .
آقای صباغیان برود از نماینده ی کارگران معدنجو زرند یاد بگیرد که جان خود را برای دفاع از کارگران گذاشت .
http://www.ilna.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1%DB%8C-9/284219-%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D8%AF%D9%86%D8%AC%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C
آقایان کارگروه چقدر حاضرید برای مردم هزینه بدهید؟آیا حاضرید مانند نماینده ی کارگران معدنجو زرند جان خودرا تقدیم مردم کنید ؟یا فقط حاضرید جلسه بگیرید و چای و شیرینی بخورید ؟
آقا این بساط خیمه شب بازی را جمع کنید .
جناب مدیر سایت این نظر را منتشر کن.در مورد نماینده ی کارگران معدنجو ، از سایت ایلنا سند آوردم.

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار بافق که فرماندار نیست فرمانبردار است یا به قول آقای دکتر رییس بالاسری فرماندار اوشون بهترین فرماندار استان می باشد ما که تا حالا چیزی ازش ندیدیم شاید……

یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار چنانچه نمیتوانید با نمایندگان مردم بافق کار کنید لطفا کاری به مردم بافق هم نداشته باشید و تا دیرنشده دست ازسربافق و مردمش بردارید و به شهرخود بروید.

محمد رضا فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از شورای شهر به خاطر حفظ حقوق مردم متشکریم. اما برخی اقایون … دارن با همراهی دولتیها به بافق خیانت می کنند چون قبلا اینکار را نیز تکرار کردند چراکه صورتجلسه 79 در زمان این اقایون تدوین شد و تا این لحظه بر زمین ماند و هیچ کس پیگیری نکرد.

تشکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی نیست بگه مجوز قانونی این کارگروه از کدام ارگان صادر شده تا ما بدونیم قانونی هست یا نیست والا اینقدر که کارگروه کارگروه می کنید به فکر آبادانی شهر باشید و ایندفعه یه شهردار بیارین که لااقل کمی به فکر آبادانی شهر باشد……

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یک مشت اصول گرا دارن برای دولت تدبیر و امید سنگ اندازی میکنن و به این طریق طلب پست می کنند و دلشان برای ما نمی سوزد مردم به هوش باشید.

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    اصولگرا و اصلاح طلب سر و ته یک کرباسند .
    کی قراره بفهمید هر دو گروه دو مافیای رقیب هستند و تنها چیزی که برای آن ها مهم نیست منافع ملت است .

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    عزیزان ، این مسئولین و اعضا شواری دلسوزند و فعالیت میکنن ولی این دولت نمیگذارد بجایی برسیم چون ما در بدنه دولت و مدیران بالا دستی رجال نداریم .

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

صد رحمت به حشمت فردوس که حرفش اعتبار داشت چه برسه به امضاش , حالا آقایون امضای خودشون را قبول ندارن ,!!!!!?????? فاجعه ای بالاتر از این , چه اصولگرا , چه اصلاح طلب , آقایون اینها داره به اسم اسلام تموم میشه ول کنید چپ و راست را .

میربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه فرماندار زیرصورتجلسه را امضا نکرده، چرا لان داره بازی در میاره . فرمانداری که در روز روشن امضا خودش را قبول نداره چطوری میشود به حرفهایش اطمینان کرد از کجا معلوم الان کاری به ضرر بافق بکنه و در آینده صداش در بیاد و کلاه سر بافق بره.

قانعی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بفرما این هم از فرماندار دولت تدبیر و امید دست آقایونی که این اقارا اوردند درد نکنه. چرا دارید به فرزندان اینده این خطه خیانت می کنید.

داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه حافظه ی ملت ما ضعیف است و به این علت تاریخ را فراموش می کنیم و از آن درس نمی گیریم .در شرایط فعلی هستند افرادی که می گویند احمدی نژاد بهتر از روحانی بود .جالب هم این است که بسیاری از این افراد به روحانی رای دادند .
یادم نرفته است که جناب دکتر زیبا کلام در فیلم انتخاباتی روحانی که از تلویزیون پخش شد گفت : ما جزء صندوق رای هیچ راهی نداریم . اصلاح طلبان در انتخابات 92 طوری جو سازی می کردند که اگر جلیلی بیاید جنگ می شود.پس بهتر است به روحانی رای دهید تا با آمریکا مذاکره کند و تحریمها را بردارد .همین اصلاح طلبان کاملا در جریان بودند که مذاکرات با آمریکا از اواخر دولت احمدی نژاد شروع شده بود و اگر جلیلی هم می آمد جنگ نمی شد.
شوربختانه مردم ایران به راحتی فریب می خوردند و تصور می کنند از میان دو گروه اصلاح طلب و اصولگرا برای آنها منجی ای بر می خیزد . در صورتی که منجی باید از میان ملت ایران برخیزد نه از میان مراکز قدرت .
دوران بیانیه دادن و نامه نوشتن تمام شده است و اکنون زمان عمل است . کارگروه قانونی باشد یا نباشد هیچ کاری از دستش بر نمی آید . مراکز قدرت ، قانون را مطابق با میل خود تفسیر می کنند .
صدای مردم بافق به هیچ جای نخواهد رسید مگر آنکه با صدای مردم دیگر شهرها همراه شود و با یک صدای واحد دادخواهی نماید .
سوال : چرا اقای صباغیان به عنوان نماینده ی کارگران سنگ آهن به صورت کاملا رسمی با کارگران معدن آبجو زرند و خانواده ی کارگر کشته شده اعلام همدردی و همراهی نکردند ؟
متحدین مردم بافق مردم سایر شهرها هستند نه مسئولینی که تنها به فکر ایجاد اختلاف بین مردم هستند . پس آقای صباغیان به مردم ایران نامه بنویسید .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان کجایید شما که بانی این مشکلات هستید نکند دوباره دارید نامه می نویسید و یا به دنبال تایید صلاحیت کاندیداتوری خود در مجلس هستید ،چرا دیگر نمی آیید دوباره مثال چپاق را بزنید اگر آمدید … را هم بیاورید
چرا نمی روید تهران پیگیری کنید دوستان و مشاوران تحصیل کرده و نکرده اتان کجا هستند
آقای صباغیان آینده بافق در خطر است تا دیر نشده کاری بکنید

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار فقط کارش زیرگذر درکردنه. خخخ خخخخخ

mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
ضمن حمایت از کارگروه و نماینده کارگران چند نکته برای دوستان و صاحب نظران. نکته اول اینکه اولین کسی که از اول کارگروه تا به امروز برای گرفتن حق وحقوق بافق تلاش کرده آقای صباغیان بوده . تنها کسی که می شود گفت از همه بیشتر در این جلسات حضور داشته و به مسائل موجود وپشت پرده خبر دارد ایشان می باشد. متاسفانه عده ای شاید از روی کم اطلاعی مباحثی را مطرح می کنند که جای تاسف دارد. اگر میبینیم پیشرفت قابل ملاحضه ای هنوز اتفاق نیوفتاده علت جای دیگریست که بسیار طولانیست. عده ای کم اطلاع که در ابتدای مسیر میباشن با مطرح کردن مسائل جناهی یا مسائل بی ربط به شهر با عث کندی در امر گرفتن حق و حقوق شهر می شن که جای تاسف دارد این همان خواسته ایست که آقایان پشت پرده می خواهند تفرقه. با کمی صبر وتحمل و همدلی وهمزبانی و حمایت از مسئولینمان حتما به حق و حقوق شهرمان خواهیم رسید.

ح غ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۴:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام هشدار هشدار .
تاریخ دوران اخیری و صحرایی با شکلی جدید( میش در لباس گرگ) در حال تکرار است. کارگروه باید باشد نماینده کارگران کاملا قانونی است .

ر حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۴:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مواظب باشیم تا تاریخ تکرار نشود که آیندگان نمیبخشند همانطور که ما نخواهیم بخشید

سلام بهترینها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ببخشید همه به هوش باشید که اگر کارگروه خدایی ناکرده به کناری رانده شود یعنی 15 درصد خلاص و طرحهای جوار معدنی هم که پول نداریم و …
امروز حمایت از کارگروه از مهمترین نکات شهرستان است
بافقی جاده تمام میشود
گاز تمام میشودولی اگر طرحهای جوار معدنی شروع نشود آینده همه بچه ها در خطر است .
پس کارگروه یعنی پیگیری حق همه مردم بافق بعد از 50سال

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای خدا برای پست ومقام چرا مردم رابه جان هم می اندازید فکر کنم اینقدر که علیه فرماندار می گویید اگر بروید بافرماندار رفیق شوید وهم دل کار این شهر ومردم زودتر راه بیافتد

کارگران بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حسین اخیری کجایی که بعضی اقایون دارن روسپیدت می کنند.

یک باققی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۵:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا فرماندار بومی انتخاب گردد وهمدلی بین مسولین باشد چرا باید شهربافق شهر معدن خیز اینجور باشد زیرا همه با هم رو در واسی داریم