تشکیل کارگروه موازی با کارگروه مطالبات بافق صحت ندارد

دسته: اخبار ویژه
۵ دیدگاه
شنبه - ۶ تیر ۱۳۹۴

فرماندار-بافق-100x100

فرماندار بافق در گفتگو با خبرنگار« بافق فردا » در پاسخ به این سوال که آیا درست است که شما تمایلی به همکاری با کارگروه مطالبات مردمی بافق ندارید گفت:
اصلا چنین چیزی نیست. بیان تشکیل کارگروه موازی با این کارگروه نیز صحت ندارد . فقط بحث اصلاح ساختار کارگروه است .
سید مهدی طلایی مقدم ادامه داد:با پیگیری اداره کار انتخابات برای تعیین نماینده کارگران برگزار میشود و هر فردی منتخب کارگران باشد روند کار با او مانند قبل ادامه پیدا خواهد کرد.
وی اظهار داشت: با کارگروه مطالبات مردم بافق همکاری خواهم کرد و باید تشکیل جلسات و روند کار تداوم داشته باشد. در هرجایی ازشهر و توسط هر شخصی نظری ارائه شود استقبال کرده و از هرگونه مساعدتی دریغ نمی کنیم .
طلایی مقدم در پاسخ به این سوال که چرا پنج شنبه ها در جلسات حضور ندارید گفت: هیچ دلیل خاصی وجود ندارد

این سخنان طلایی مقدم در حالی مطرح می شود که دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شامگاه پنج شنبه هفته گذشته در حاشیه نشت 24 جلسه کارگروه مطالبات مردمی بافق در مصاحبه ای با خبرنگار «بافق فردا» گفته بود: قصد دارند کارگروهی به موازات کارگروه قبل تشکیل دهند. لازم است بگویم چاقو دسته خود را نمی برد. کارگروهی که دولت تشکیل می دهد چگونه می تواند از حق و حقوق مردم دفاع کند. ظلمی که به مردم بافق می شود به وسیله وزارتخانه دولتی است. کارگروه در حال حاضر همه منتخب مردم هستند. نماینده کارگران نیز زمانی کنار می رود که کارگران اور را دیگر نپذیرند. سکوت علامت رضایت است .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
یک چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار معنای افهم افهم را در دنیای زنده ها میدانید چیست پس خواهشا اینقدر به فکر افهم افهم موقع مردن نباشید که آن موقع افهم افهم به درد نمیخورد پس بهتر است که تا زنده ایم بفهمیم
از این صحبت های دوپهلو ما که چیزی نفهمیدیم
افهم افهم یا اهل العالم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۵:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نماینده ی کارگرانی که امین مردم بافق بود نتوانست کاری را به پیش برد . پس وای به حال نماینده ای که صلاحیتش از سوی دولت تاییدمی شود و به نوعی نماینده ی دولت است .
همه ی اینا از اصولگرا گرفته تا اصلاح طلب سر و ته یک کرباسند و با فریب مردم در صدد چپاول هستند .مردم باید خود حق خود را بگیرند.
میلیاردها ثروت بافق را بردند و الان با یک گاز رسانی سر مردم را شیره می مالند . گازی که باید 30 سال پیش می آمد.

محسن رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار اگه به امضا خودتان پیبندید در کارگروه هیچ بهانه ای نیاورید.ت……..

علیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سخنان پراز تناقض است یا بهتر بگم همه راستها را نگفتی عزیز . نتیجه حرفاتون اینکه میخواین سنگ کارگروه را از جلو پا دولتتون بردارید.خدا نگرتون داره

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام فرماندار بعد از یکسال امروز یادش اومده نماینده کارگران غیرقانونی است کج بشین راستش را بگو توسرت چی میگذره احتمالا کار کار گرو برای شما نفعی ندارد شما بروید دنبال پیمانکار برای بیمارستان وکار درست کردن برای شرکت حسینی