اهتزار نام بافق بر قله موستاق آتا

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
یکشنبه - ۷ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ در نشستي كه با حضور فرماندار بافق ، مدير عامل باشگاه ورزشي آهن و کوهنورد به نام کشورمان برگزار شد پيرو مسائل و هماهنگي صعود به قله “موستاق آتا” گفتگو و برنامه ريزي شد.

فرماندار بافق با اشاره به هدف از اعزام و فتح قله موستاق آتا در چين توسط اين كوهنورد بنام كشورمان گفت : هدف از فتح اين قله برافراشتن پرچم جمهوري اسلامي ايران و احتزار نام بافق بر قله 7 هزار متري موستاق آتا مي باشد.

سيد مهدي طلايي مقدم افزود : مهمترين هدف و برنامه از فتح اين قله بزرگ دنيا كه به لقب ” پدر كوههاي يخي دنيا ” معروف است ، نصب پرچم و نشان يوزپلنگ آسيايي با اين عنوان ” بافق زيستگاه امن يوزپلنگ آسيايي” مي باشد.

مرتضی عطری اشکذری درباره فتح قله موستاق آتا گفت : اين قله با ارتفاع 7546 متر به عنوان پدر كوههاي يخي دنيا لقب گرفته كه در كشور چين مي باشد.

اين کوهنورد به نام کشورمان به صعود‌های موفقیت آمیز خود به قله‌های دماوند، سبلان، آرارات ترکیه، قله 7010 متری خانتانگری، آیلندپیک و کمپ اصلی اورست اشاره کرد و گفت: برنامه صعود به قله موستاق آتا با برند بافق و نام يوزپلنگ آسيايي در 31 تير ماه سال جاري در كشور چين به مدت 20 روز انجام خواهد شد.

IMG_0739 IMG_0737 image_92968


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار بدرد همین کارا میخوره…بابافکری برای ابادانی شهربکن…

علی رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب فرماندار بفرمایند بابت این کار بافق چند باید بصرفه یا جناب عطری مجانی برای بافق این کار ار می کنند ؟

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رسیدگی به مشکلات شهر مهمتره یا ریختن پول به حساب غیربومی بابا بی خیال یوزپلنگ و کوه شوید مردم شهر را دریابید بجای یوز به گاز و اب شیرین بافق رسیدگی کنیدبه جاده مرگ اور بافق فکر کنید به خرابیهای طرح فاضلاب و اتمام ان همت کنید بجای واریز پول به حساب … به ابادی شهر برسید و ….

کوهنورد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکراز فرماندارچرا از کوهنورد های بافق استفاده نکردند بچه ها ی بافق هم تجربه صعود به دماوند وقله های خارج از کشور هم داشتندیا حداقل در کنارش کوهنوردهایی مثل آقای غلامی را هم بذارند کنار دستش چون ایشون هم دوره های مختلفی از کوهنوردی را گذرانده است.

تقی لو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا اسپانسر اصلی سنگ آهنه…

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اين دوستاني که الان اعتراض ميکنند اگر همين کار را اردکان زودتر از بافق کرده بود مي آمدند تو سايت و به زمين و زمان خرده ميگرفتند که چررررررررررررررا بافق زود تر اين کار رو نکرده . انصافا اينجوري نيست ؟ دوستان عزيز اجازه بدهيد نام بافق سر زبان ها بيافتد . اجازه دهيد از فرصت ها استفاده بشود . کار هاي فرهنگي و تبليغاتي هم به اندازه کار هاي عمراني موثر و مفيد است . دنياي امروز دنياي تبليغات است دوستان محترم . دنياي امروز دنياي استفاده از فرصت ها است . اهميت دادن به آب و گاز و جاده بسيار بسيار مهم و ضروري است ولي کار هاي تبليغاتي از اين دست را نبايد فراموش کرد .

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خاک تو اون سرتون

علی ق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابا
چرا ما بافقیها همیشه ساز مخالف میزنیم.اینکار باعث میشه اسم بافق نه تنها در ایران بلکه تو دنیا هم مطرح بشه.
یه کم واقع بینانه تر به موضوع نگاه کنیم.
جناب فرماندار و دهستانی دستتان درد نکنه.

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا خنده دار !!!1
فتح یه قله یخی اونم توسط یه فرد غیر بومی چه نفعی به حال مردم مظلوم بافق داره ؟؟؟؟؟
حالا مثلا پرچمی به نام بافق زدن اون بالا کی میخواد ببین ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده خدا برو یه فکری برا کوچه های درب و داغون شهرمون بردار که به بهانه ی فاضلاب زدین خراب کردین و رفتین ! حالا ماشین ما بیچاره ها مونده و چاله چوله های کوچه ها !

میرسلیمانی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مایه تاسف و تاثر است که معاونین محترم شرکت سنگ آهن بافق برای چاپ کتاب مفاخر بافق اعلام نموده اند با کمبود بودجه مواجه هستیم و تا کنون دومرتبه نامه اینجانب که با دستور مساعدت مدیر عامل محترم جناب آقای عسکری همراه بوده در شرکت گم شده!!! ولی برای کوهنورد یزدی که هزینه سفر یکماهه به چین را ندارد حاضرند با گزاردن نام یوز بافق و پیچاندن افکار عمومی مردم میلیونها تومن پول بافق را به جیب یکنفر بریزند تا فدراسیون کوهنوردی به نوایی برسد
حضرات معظم پول بافق را برای یوز بهدر دادن واجبتر است یا زنده نگه داشتن ششصد نفر از مفاخر و شخصیتهای علمی و اندیشمند دارالشجاعه بافق؟؟؟؟تبلیغ بافق بر فراز کوه یخی واجبتر است یا بیان تاریخ و فرهنگ هزاران ساله بافق در سطح کتابخانه ها و دانشگاه های سراسر جهان؟؟ بکجا میروید؟؟؟؟
حضرات آقایان عزیز لطفا به بده بعنوان شهروند بافقی بفرمایید هزینه این کوهپیمایی چقدر است؟؟چقدر به این آقای اشکذری داده اید؟؟؟آیا سالن ورزشگاه تختی بافق مهمتر نبود؟؟؟آیا آسفالت کنده جاده چغارت مهمتر نبود؟؟؟آیا توسعه پارک آهنشهر و یا کمک به کتابخانه عمومی بافق مهمتر نبود؟؟ چرا چنین مردم را می فریبید تا پوا بافق را در جیب بیگانگان بریزید؟؟؟بزرگان محترم بافق ….آیا آوردن پسر کی روش با هزینه های جنبی به بافق واجبتر است یا تکمیل بلوار اصلی بافق؟؟یا پارک آبشار بافق؟؟ چرا بزرگان گرانقدر بافق جلوی چنین بی مدیریتها و اسرافگری هارا نمی گیرند؟؟؟ جناب فرماندار اگر هزینه سفر این آقا را ازاستانداری محترم گرفتید و نام بافق را بر کوه یخی به اهتزار درآوردید در بوق و کرنا نمایید خرج کردن از جیب حاتم طایی بافق که هنر نمی خواهد هر رهگذری در خیابان آراسته به چنین هنری است!!!چه اشکالی داشت چنین هزینه هایی را داخل بافق برای بیمارستانش می نمودید که زودتر به بهره برداری برسد و مجهزتر شود همانطور که تا کنون جناب مهندس عسکری چنین رویه ای داشته اند؟؟؟حضرات آقایان عزیز فردای قیامت جواب مردم بافق را چه خواهید داد که پول بافق را که خود محتاجتر است خرج اعوان وانصار این وآن می نمایید؟؟؟؟ این تذهبون؟؟؟؟