سهم اردکان از صنعت و چادرملو، فقط زهر آلوده گی و رشد بی هویتی است!؟

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
یکشنبه - ۷ تیر ۱۳۹۴

سهم اردکان از صنعت و چادرملو، فقط زهر آلوده گی و رشد بی هویتی است!؟
فریادی دیر هنگام از امام جمعه جدید اردکان
نگذارید کاسه صبر مردم اردکان لبریز شود؟
شرکتهای صنعتی نیروها و حتی خریدهایشان هم از اصفهان است؟
اردکان گویا : حجت الاسلام شاکر امام جمعه اردکان در نماز جمعه گفت: برخی صنایع اردکان از نظر مسایل زیست محیطی و بهداشتی و فرهنگی چیزی جز خسارت برای مردم نداشته و هنگامیکه کارخانه و مجتمعی اولا از نیروی بومی استفاده نکنند و علاوه بر مدیران و پیمانکاران ، نیروی کارگری خود را هم از غریبه ها تأمین کنند و ثانیا خریدهایشان را اعم از موادغذایی و بهداشتی و درمانی از شهرهای دیگر و استان های همجوار مانند اصفهان انجام دهند و علاوه بر آن به مسایل شرعی دهن کجی نمایند؛
ما چطور ساکت بمانیم و فقط از گل و بلبل صنعت دم بزنیم ؟! از جوانهای مستعد و تحصیل کرده شهر و پیمانکارهای بومی استفاده کنند ؛ آنهم بصورت عادلانه و بابرگزاری آزمون عادلانه ، نه فرمالیته و نه با فرمهایی که به گفته برخی از مسئولین ، فردایش باید کاغذ پاره های آن را پشت کارخانه پیدا کنند و نه از طریق زد و بند و پارتی بازی .
ما هشدار می دهیم که غرور جوان اردکانی نباید بوسیله شما شکسته شود و نباید به نیروهای جویای کار توهین شود وگرنه ما هم بنابر فرمایش رسول خدا (ص) که فرمودند : « التکبر مع المتکبرین عین التواضع » غرور شما را می شکنیم .
همچنین دعوت علنی به روزه خواری بر خلاف دستور خداست و دادن وعده ناهار به کارگران روزه خوار چگونه توجیه پذیر است ؟
برخی نگهبانی ها نیز اجازه ورود ماه رمضان را هم به کارخانه هایشان نمی دهند !! مردم ما چگونه بپذیرند که هر روز صبح جوانانشان باید در سرویس ایاب وذهاب به کارخانه بالاجبار به ترانه های حرام و موسیقی های زننده با صدای زنان گوش کند !؟مردم چگونه ساکت بمانند و ببینند که برخی از صنایع برخلاف قوانین و مقررات و بر خلاف فتاوای همه مراجع و مقام معظم رهبری ، محیط زیست را آلوده می کنند و حاضر نیستند به خاطر سلامت و حفظ جان مردم کمی از سود خود را بکاهند و از فیلتر و فاضلاب درست و حسابی استفاده کنند !؟
ما هشدار می دهیم که اگر کاسه صبر مردم لبریز شود ، کار به تجمع و شکایت و پر کردن طومار و حتی راهپیمایی و اعتراض علنی هم می رسد و عواقب آن بر عهده خود صنایع است .
چقدر انسان ناراحت می شود که در برخی از این صنایع به نامه های مسئولین رده بالای شهر ما بی توجهی و بی اعتنایی و بلکه گاهی اهانت می شود!! از مسئولین قضایی هم خواستاریم که ـ بنابر دستور مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای که فرموده اند : درباره مسایل زیست محیطی محکم برخورد کنید ـ با تخلفات صنایع بصورت ویژه و با حساسیت خاص مقابله و رسیدگی کنند و هرگز کوتاه نیایند که این خیانتی در حق همه مردم به حساب می آید و به فرموده حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) : بزرگترین خیانت ، خیانتی است که به عموم برگردد ( اعظم الخیانه خیانه العامه )


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافق اصیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

الهی …که حق بافق را نخورید

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی حق مردم بافق را براحتی خوردید چرا کسی نیامد بگه خوردن حق دیگران آثار و عواقب دارد؟؟؟؟؟

یک چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه مهدی عسکری و طیف اصلاح طلب
این هم نتیجه توزیع بی عدالتی صنعت در کشور و استان است که بیکاری و بن بستی و پیشرفت نکردنش سهم بافق شده است و عوارض زیست محیطی و فرهنگی سهم اردکان شده است
احسنت به این امام جمعه منصف ،آقای امام جمعه اردکان بی زحمت اراضی که اخیری اردکانی و صحرایی از بافق را جدا کرده اند به بافق برگردانند که آه و ناله مادران و پدران و جوانان دامانتان را نگیرد

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صدای همه در اومد

یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۵:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انروزی که مسعولین اردکان باشوق وذوق چادرملوراازبافق جدامیکردن بایدفکراینروز راهم میکردن. چه زیبا فرموده علی ( ع): کفرباقی میماند اما ظلم نه

اشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۵:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چه کسی برای بافق این جور دلسوزی می کند آیا فریاد رسی است

اسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۶:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هرچی سرشون بیادحقشونه

خمخوار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینها دست پیش می زنند که پس نیفتند – حالا که می بیننداکثر شهرهای استان نسبت به شهرشان اعتراض دارند این حرفها را می زنند.

کارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینها همه اش سیاه بازیه.
دارن مظلوم نمایی میکنن.