3G به بافق رسيد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۸ تیر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ سيد مهدي طلايي مقدم فرماندار بافق پيرامون راه اندازي اينترنت 3G يا همان اينترنت پرسرعت تلفن همراه در شهرستان بافق گفت: پيرو جلسه مشترك كه ميان مسئولان مخابرات استان يزد و شهرستان با مديركل سازمان ارتباطات و فناوري اطلاعات استان در محل فرمانداري بافق برگزار شد مقرر شده بود اينترنت پرسرعت تلفن همراه در شهرستان بافق حداكثرتا پايان ماه مبارك رمضان نصب گردد.

وي افزود: امروز ما خرسنديم كه اعلام كنيم با همكاري و پيگيريهايي كه در اين زمينه صورت گرفت 8 دستگاه اينترنت پرسرعت(3G) در دكل هاي مخابراتي بافق نصب شده است و به زودي راه اندازي خواهد شد.

طلايي مقدم در ادامه خاطرنشان كرد: بيشترين تعداد دستگاه اينترنت نسل سوم تلفن همراه در بين شهرستانهاي استان يزد به شهرستان بافق اختصاص يافته است.

فرماندار بافق در اين زمينه از مساعدت و پيگيري هاي مديركل مخابرات استان يزد و رييس مخابرات شهزستان بافق تقدير و تشكر نمود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
شمس الدینی دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار چرا باید چیزی را یاداروری کنند تا بعدا پیگیری نمایید. چرا خودت خودکار پیگیری نمی کنی.

بافق سربلند دوشنبه ۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از فرماندار جوان و پر تلاش شهرمان نهایت تشکر و قدردانی را مینماییم .و امیدواریم که شورای شهرمان هم با همدلی و همزبانی با مسئولین وبگفته رهبری با عمل به قانون شهر ی زیبا و شاداب داشته باشیم .

علی سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از رییس اداره مخابرات شهرستان بافق جای تشکر دارد و از پیگیری های ایشان متشکرم خسته نباشید