جلسه داخلی بیمارستان بافق نارضایتی مراجعین را به همراه داشت/رئیس بیمارستان :موضوع طبیعی است

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۹ تیر ۱۳۹۴

صبح دیروز حوالی ساعت 11 همشهریان بافقی نارضایتی خود را از بابت معطلی در درمانگاه بیمارستان ولیعصر (عج) طی تماس با« بافق فردا »ابراز داشتند.
به همین منظور خبرنگار «بافق فردا» سری به بیمارستان زد تا علت را جویا شود. در بین تعدادی از بیمارانی که پشت درب اتاق متخصصین معطل شده بودند یکی از خانواده ها در گفتگو شرکت کرد و علت نارضایتی خود را چنین بیان نمود.
محمد حسین صادق هستم. از ساعت 9 صبح به بیمارستان مراجعه کردم. فرزند بیمار است و تب دارد و تا الان که ساعت نزدیک 12 است هنوز پزشک در اتاق خود نیست. علت عدم حضور وی را سوال کرده؛ گفتند جلسه ای در اتاق ریاست بیمارستان می باشد. کاش یکی می آمد جواب ما را می داد.
در سالن درمانگاه بیمارستان تعدادی بودند که مرتب نارضایتی خود را اعلام کردند اما حاضربه مصاحبه نشدند.
پس از پایان جلسه خبرنگار ما به سراغ دکتر افشاری رئیس بیمارستان رفت و با او به گفتگو نشست. وی در پاسخ به این سوال که چرا مردم معطل شده اند گفت: جلسه ای داخلی در خصوص مسائل بیمارستان با پزشکان برگزار شد و این موضوع طبیعی است .
باز این سوال مطرح شد که امکان ندارد جلسه زمانی برگزار شود که باعث نارضایتی بیماران نشود اظهار داشت: هر ساعتی که جلسه برگزار شود با مشکلاتی روبرو می شود و در این ساعت که جلسه گذاشته شده است کمترین لطمه وارد می شود چاره ای نیست که باید برای بررسی برخی مشکلات با پزشکان هماهنگی باشد. شاید بیماران از ساعت 9 صبح به بیمارستان مراجعه کنند اما ساعت کار درمانگاه نیز از 10 صبح می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
وقتی رئیس بیمارستان تا این حد بی تفاوت باشه نسبت به بیماران و به این شکل جواب گو باشه از دکتر و پرستار چه انتظاری می رود؟

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
احترامآٌ بنده نیز به دفعات با این مشکل مواجه شدم فکر کنم اگر مدیریت میشد این مشکلات به وجود نمی امد نوبت دهی سنتی نیز مزید بر علت است خیلی برام جالب که در سال 94 نوبت دهی به شکل20 سال قبل انجام میشود بابا یه خورده تقلید کنید از بیمارستانهای دیگه این که کار سختی نیست علم مدیریت هم نمیخواد
منشی هم که وظیفه تعیین و نظارت بر نوبت را داره کارش رو بلد نیست مردم چه گناهی کردن که باید چوب این مسایل رو بخورن

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تو ادارات هم همینه فقط مختص اونجا نیست منتها تو بعضی ادارات جایگزین دارند که ملت کارشون راه بیفته

مادر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وقت خلق ا.. ارزشی ندارد وقت آقای رییس ارزشمندتر است تا یک ساعت غیر اداری صرف نشود. به این میگن حق الناس،