شورای شهر را ناراضی کن نمونه شو!!!!

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
سه شنبه - ۹ تیر ۱۳۹۴

مدتی بود به این مسئله فکر می کردم که معیار سنجش و انتخاب فرمانداران نمونه استان چیست؟خصوصا وقتی شنیدم در جمعی معاون محترم سیاسی امنیتی استان از فرمانداران بافق و اردکان به عنوان بهترین فرمانداران استان بدون ذکر معیاری برای سنجش یاد کرده است!!! اما خبر استعفای دست جمعی اعضای شورای اسلامی شهر اردکان به خاطر مخالفت با فرماندار جوان این شهرستان آن هم پس از گذشت یکی دو هفته از شنیدن خبر اعتراض اعضای شورای اسلامی شهر بافق نسبت به عملکرد فرماندار این شهرستان و برخورد نامناسب او با منتخبین مردم در شورا، موضوع را برایم روشن ساخت که احتمالا از دید معاون سیاسی امنیتی استان هر فرمانداری که در دوران فرمانداری اش بتواند بیشترین مراتب نارضایتی اعضای شورای یک شهر و به عبارتی مردم آن شهر را فراهم آورد نمونه ترین فرماندار استان است و باید به خاطر این افتخار به یادماندنی به او تبریک گفت.
حیفم آمد این کشف را با خوانندگان «بافق فردا» در میان نگذارم؛ تا کشفیات بعدی good bye


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
سلام بهترینها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا پدرت را بیامرزد حقیقت مطلب را گفتی فرمانداری که در رسانه بدون صداقت با منتخبین مردم برخورد کرده و بعد مطلبی دیگر با رسانه میگوید حتما باید از طرف سیاسیون تقدیر شود حتما!!!!!!!

واقع بین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امروز باید از پنجره ای دیگر نگاه کرد و اینکه این فرمانداران فکر میکنند تا ابد بر این مسند هستند چرا که آقای طلایی مقدم چند هزار تومان نه چند میلیون تومان و نه چند میلیارد تومان پول در این یکسال و اندی به بافق آورده ای یا اینکه فقط از محل 2% درصد عمران و آبادانی شرکت سنگ آهن به این ور و آن ور میروی خرج میکینی .2%درصدی که شورای شهر با تلاش دو چندان از لغو آن جلوگیری کرد و شما فقط باپول بافق بر بافقی حکومت میکنی و ای کاش مثل فرماندار میبد میرفتید تهران پول می آورید و در بافق خرج می کردید دیگر از افهم افهم شما خسته شدهایم مارا به خیر شما غیر بومی امیدی نیست شر مرسان و بیا برو ئبشو نماینده طبس هرچند که آنجا هم جایگاهی … مثل مهریز و…

بافقیم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام برهمه بی احترامی به شورای شهر اول بی احترامی به همه مردم بافق و نشان از ضعف طرف است و نباید خیال کنیم کسی که بافشار و علی رغم میل شهرستان بر مسند فرمانداری نشسته قراره برای من و شما غصه بخوره خیالت راحت نه کمک شورا میکنه برای دی 19 و چاه گز وشاید حتی بد کمکی و تنها دلیلشون اینه که ما نبایددر بحث تقسیمات واردشویم و حتی حرف هم نمیتوانید بزنید جناب فرماندار !!!
پس چطور فرماندار میبد بدون افهم حرف مردم را در جمع مردم در مسجد میزند
پس پیشرفت با افکار شما زهی خیال باطل مثل قولهای جاده اینبار بار چهارمه که قول میدن
چرا مگر قیامتی نیست

محمدحسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من یک روستایی هستم. آقای فرماندار که همه اش دنبال مسائل کارگروه و دی 19 و سنگ آهن و … است و گرفتار است و اصلاً فرصتی پیدا نمی کند که به روستاها سری بزند و کمی با مردم روستا باشد. آقای بخشدار هم که توی نظراتی که برای نقد عملکردش در همین سایت گذاشته بودند همه چیز معلوم بود. توروخدا حالا دیگه یه فکری بکنید. روستاها بیش از هر زمان دیگه ای نیاز به خدمت رسانی و توجه دارند.اگه نتیجه کار فرماندار و بخشدار اصلاح طلب این باشه، وای به روزی که اصلاح طلبها توی انتخابات مجلس نتیجه بگیرند …..

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ميزان رضايت يا عدم رضايت از هر شخصي را ميتوان از نظرات مردمي به دست آورد، نه از سلايق شخصي.( قابل توجه به حساب دكترطالبي)

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.چراحرف بی سند ومدرک میزنید .دهان روزه وحرف الکی.من طرفداری هیچکس رانمیکنم ولی جو سازی هم کسانی که میکنند مخالفم.

عجبا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آخه شما رو چه حساب و مدرکی اومدین اینجا و اظهار نظر میکنین. این مطلب از طرف کجا نوشته و چاپ شده ؟ اول هویت خودتون رو مشخص کنین بعد اظهار نظر کنین.

یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اول هویت خودتون رو مشخص کنین بعد اظهار نظر کنین.
عجبا اگر خیلی مردی اول هویت خودت را مشخص کن تا بقیه ازتو پیروی کنند.
ودرخصوص فرماندارغیربومی: مارابه لطف تو امیدی نیست…

بافق سربلند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از فرماندار جوان و پرتلاش شهرمان بخاطر کارهای انجام شده طی این یکسال گذشته تشکر و قدر دانی مینماییم .و کسانی که با جو سازی ومنافع شخصی وگروهی خودشان میخواستند فرماندار را خراب کنند دستان رو شد و معلوم شد حق با فرماندار بوده است .

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا نفوس بدنزنید.دراین مدت دیدیدکه همشهریمان چه پاسخی داد.

بافقیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایون میرسد روزی که تو قبر بهمون میگن افهم افهم.