با حمایت از مدارس فوتبال استعداد بسیار خوب فرزندان بافق را بارور کنیم

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۸ تیر ۱۳۹۴

باشگاه فرهنگی ورزشی محبان انصار با همکاری هیئت فوتبال شهرستان بافق در چند ماه گذشته اقدام به احداث و راه اندازی مدرسه فوتبال نموده، که کاری بس ارزشمند و قابل تقدیر است.

4

تعداد زیادی از نونهالان و نوجوانان شهرستان بافق در این مدرسه شرکت کرده و زیر نظر مربیان با تجربه فوتبال را آموزش می بینند . این فعالیت و عملکرد مثبت نیاز به حمایت و اراده راسخ دارد تا بتواند به سر منزل مقصود که همان پرورش استعداد فرزندان بافق هست برسد .
خبرنگار «بافق فردا» به منظور گفتگو با چند تن از مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی در جمع آنان حضور یافت.

7

در ابتدا مهدی فتاحی یکی از مربیان فوتبال گفت: مدرسه فوتبال با 140 نفر عضویت در رده های سنی مختلف کار خود را آغاز کرده و خدا را شکر تاکنون با حمایت های مربیان این مدرسه پابرجا مانده است .
وی اظهار داشت: استعداد بچه های بافق در رشته فوتبال نسبت به شهرهای بزرگ مثل اصفهان بیشتر است . حتی پرسپولیس اصفهان در طی دو مسابقه بازی را به تیم سنگ آهن بافق واگذار کرد . این رشد و پرورش استعداد مستلزم حمایت و بها دادن است . با توجه به فعالیت و عملکرد خوب این مدرسه اما متأسفانه گاهی اوقات با بی مهری روبرو می شود.
فتاحی تصریح کرد: در حال حاضر زمین چمن ورزشگاه تختی زنده شده است اما انتقاد شدید نسبت به برخی از مسئولین مربوطه وجود دارد. چرا با کم کاری و سهل انگاری باعث ازبین رفتن آن شدند. زمین هنوز گودی های زیادی دارد و نیاز هست با توجه بیشتر باز به حالت اولیه خود بازگردد.

6

در ادامه مهدی بوئی آبادی یکی دیگر از مربیان پرتلاش مدرسه فوتبال گفت: به عنوان پایه گذارمدرسه فوتبال از سال 91 در تیم انصار فعالیت خود را آغاز نمودم . از دو ماه پیش نیز مدرسه فوتبال با سرعت و پشتکار بیشتر در رده های سنی مختلف اقدام به ثبت نام نمود خدا را شکر با استقبال چشمگیری نیز در این زمینه مواجه شد اما آنچه نیاز هست تا اهمیت بیشتری به آن داده شود برطرف کردن مشکلات اعم از یک دست شدن لباس ورزشکاران و فراهم کردن توپ و مانع است. رفع این مشکلات جزء با فراهم شدن اعتبار میسرنخواهد بود.
امیر حسین دهقان و علی رضا بافقیان از ورزشکاران این رشته کمبودهای خود اعم از یک دست نبودن لباس، کمبود توپ و مانع، وضعیت نامناسب زمین چمن و وجود گودی ها را متذکر شدند .

3

خانواده های ورزشکاران نیز با شرکت در این گفتگو رضایت خود را از مربیان اعلام داشته و اظهار داشتند: بچه ها با ورزش انرژی خود را تخلیه می نمایند. بسیاری از معضلات که در آینده گریبانگیر جوانان می شود از راه ورزش می تواند ساماندهی شود. مدرسه فوتبال می تواند با به کار گیری مربیان با تجربه گامی موثر در پیشبرد اهداف نونهالان و نوجوانان بافق بردارد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
دلسوز جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۵:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تشکرفروان از تمام مر بیان و کادر اجرایی باشگاه محبان انصار

رضا شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۴:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مادرسالهای گذشته هلال احمر ,انصار’چهارده معصوم وبافق جوان وشهید فتاحی مدرسه فوتبال داشتند امسال شده فقط یک مدرسه فوتبال که جای تاسف است

بافقی سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز رضا جان ،،اگه دقت کنید آقای فتاحی یکی از مربیان شهید فتاحی است و بویی آبادی از مربیان انصار پس نتیجه می گیریم که اونها هنوز فعالند ضمن اینکه فعالیت در مدرسه فوتبال مجوز هیات فوتبال استان را میخات که فقط تو بافق مدرسه فوتبال سنگ آهن و محبان انصار مجوز دار و قانونی هستند و بقیه به خاطر اینکه اگه خدای ناکرده اتفاقی در حین بازی بیفتد مسوولیت سنگینی دارند تعطیل شده اند