هدف از تشکیل مدرسه فوتبال ساماندهی نونهالان و نوجوانان شهرستان و شناسایی استعدادهاست

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۸ تیر ۱۳۹۴

1

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی محبان انصار :
هدف از تشکیل مدرسه فوتبال ساماندهی نونهالان و نوجوانان شهرستان و شناسایی استعدادها و نخبگان است
اصغر آقابابایی در گفتگو با خبرنگار «بافق فردا» هدف از تشکیل مدرسه فوتبال را شناسایی استعدادها و نخبگان شهرستان بافق اعلام کرد.
وی گفت: بعد از تغییر رییس هیئت فوتبال شهرستان ادغام دو باشگاه انصار و محبان چهارده معصوم (ع) انجام شد. و در حال حاضر 140 نفر در رده سنی 6 تا 12 سال برای شرکت و فعالیت در مدرسه فوتبال ثبت نام کرده اند . و آنچه برای ما اهمیت دارد ساماندهی نونهالان و نوجوانان شهرستان در مدرسه فوتبال است . تمایل نداریم یک فرد یا ورزشکار صرفاً به منظور تفریح یا سرگرمی در مدرسه فوتبال حضور یابد . مدرسه فوتبال باید بتواند استعدادیابی، شناسایی نخبگان این رشته ورزشی را داشته و در نهایت برای قوی ترشدن فوتبال پایه تلاش کند . این موضوع از نکات حائز اهمیت می باشد .
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی محبان انصار اظهار داشت: زمانی که فوتبال شهرستان قوی باشد بدون شک آینده تیم های شهرستان نیز تضمین خواهد شد . .
وی از به کار گیری مربیان با دانش و مستعد شهرستان خبر داد و افزود: در مجموع امسال ساماندهی قابل قبولی در خصوص فعالیت فوتبال در بافق صورت گرفته و به همین منظور لازم است از تلاشهای بی وقفه تمامی همکارانم در مدرسه فوتبال تقدیر شود.
آقابابایی عنوان کرد: در پایان نیز از همکاری حسن آتش افروز رییس اداره ورزش و جوانان و حجت الاسلام ابراهیم تفکری رییس هیئت فوتبال شهرستان که ما را در راه اندازی این مدرسه حمایت کردند تقدیر و تشکر بعمل می آید


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
سلام جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تا دیروز چیزی دیگه ای برای مدیریت ورزش شهرستان می‌گفتید
امروز دوباره چه شده است?

جواد شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۴:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کسان دیگری چون حسین ابراهیمی ورضا دهقانزاده سالها زحمت کشیدن وتیم درست کردن وحالا شما براحتی دوتای تیم را یکی کردید اولا که شمارا چهبه فوتبال ثانیا اگر هنر داشتید می رفتید وخودتان تیمی درست می کردید نه اینکه دوتا تیم را که تولیگ استان بودن ادغام کنید.

دهقانزاده سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جواد جان امیدوارم مطلبت از روی غرض نباشه چون هر دو نفر ما (دهقانزاده _ ابراهیمی ) و دیگر دوستان زحمتکش دو تیم انصار و چهارده معصوم عضو هیات مدیره باشگاه محبان انصار هستیم و با قاطعیت آقای آقابابایی رو برای مدیر عاملی این باشگاه انتخاب کردیم مدیر باشگاه مدیریت میخات حتما نباید فوتبالی باشی بعدش هم چرا شما داغ کردی شاید قرار بوده شما مدیر عامل بشی که رای اعضا را نتونستی جمع کنی