فرماندار اردکان در مقابل سخنان تابش ایستاد !

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۸ تیر ۱۳۹۴

به گزارش اردکان گویا ، عصر روز دوشنبه 15 تیرماه نشست مردمی نماینده محترم اردکان با مردم شهر احمدآباد و بخش مرکزی برگزار شد.
در این نشست جناب آقای تابش با اشاره به این نکته که در سالیان نه چندان دور مردم اردکان برای کار به شهرهای دیگر مهاجرت می کردند گفت: اکنون با رشد صنایع به جایگاهی رسیده ایم که مردم استان های دیگر نیز برای کار به اردکان می آیند و باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که همه ما مردم این سرزمین یعنی ایران هستیم.
بعد از سخنان جناب آقای تابش، اسماعیلی فرماندار اردکان به پشت تریبون رفت و با اشاره به آلاینده بودن صنایع گفت: مشکلاتی که صنایع برای اردکان به وجود آورده اند مربوط به مجوزهایی است که در زمان دولت قبل برای احداث کارخانجات صادر می شد و در زمان مسئولیت ما مجوزی برای احداث کارخانه صادر نشده است.
این سخنان فرماندار در حالی گفته شد که دقایقی قبل از سخنان ایشان، آقای تابش مواضعی معتدل و محتاطانه نسبت به صنایع گرفته بودند و با پرداختن به مسائل حاشیه ای و روز کشور سعی کردند که وارد بحث مهم این روزهای شهر نشوند ولی سخنان بی پرده فرماندار در خصوص تعدد صنایع در اردکان و مشکلات صنایع برای حضار در مراسم امری جالب بود.
این مواضع فرماندار در حالی گرفته می شود که در ادوار گذشته انتخابات مجلس شورای اسلامی، یکی از مهم ترین شعارهای انتخاباتی آقای تابش همین بحث صنعتی شدن اردکان و ورود صنایع مهمی از جمله گندله و فولاد به شهرستان اردکان می باشد.
محمد رضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی چند روز گذشته در جمع نمازگزاران مسجد جامع گفت: با پیگیری ها دولت آقای خاتمی که در آن زمان بنده نماینده اردکان بودم سرمایه گذاری صنایع به اردکان شروع شد و استقرار یافتند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا لعنت کند… را

اشنا شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بالاخره گندش در میاد.به کجا چنین شتابان