تداوم کارگروه ضرورتی انکار ناپذیر

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
جمعه - ۱۹ تیر ۱۳۹۴

نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی: تداوم کارگروه، ضرورتی انکارناپذیر
به گزارش خبرنگار بافق فردا دخیل عباس زارع زاده بار دیگر در بیست و پنجمین نشست کارگروه مطالبات مردمی شهرستان بافق در امر خصوصی سازی شرکت سنگ آهن گفت: مسئولین بافق باید با نگاه به آینده و این که اگر حق و حقوق مسلم خود را مطالبه نکنند فرصتی تکرار نشدنی را از دست خواهند داد، از این موقعیت استفاده نمایند چرا که تلف شدن این فرصت به نفع هیچکدام از مسئولین نخواهد بود.
زارع زاده اظهار داشت: تداوم کارگروه ضرورتی است انکار ناپذیر که باید با قاطعیت پیگیری شود.
وی ادامه داد: عده ای در پی شیطنت و مقاصد خاص خود هستند تا با حربه های گوناگون کارگروه را حذف نمایند در حالی که تداوم کارگروه به نفع شهرستان است و همه باید از آن دفاع کنیم.
محمدرضا صباغیان نماینده کارگران شرکت سنگ آهن نیز در این نشست تاکید نمود که پیگیری همه مسئولین و امام جمعه در رسیدن به هدف بسیار موثر و کارساز خواهد بود.
حجت الاسلام حاج سید جواد سلیمانی امام جمعه شهرستان نیز پس از ارائه گزارش سفر کارگروه مطالبات مردمی به پایتخت و دیدار و گفتگو با معاون ریاست جمهوری دکتر جهانگیری توسط نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی افزود: مدارک و مستندات را تحویل من بدهید که پس از عید فطر شخصاً خدمت معاون اول رییس جمهور برسم و مسایل و مشکلات را بازگو و پی گیری نمایم.
در ادامه حسن امیرزاده دبیر کارگروه در گفتگو با خبرنگار بافق فردا گفت: در این نشست چند مصوبه گذرانده شد که بدین شرح می باشد : مقرر شد مدارکی در اختیار امام جمعه شهرستان قرار گیرد که پس از عید فطر ضمن ملاقات با جهانگیری، پیگیری های لازم در خصوص عملی شدن مفاد صورتجلسه 9/6/93؛ فولاد ابویی و… به عمل آید.
مقرر شد توسط زارع زاده برای هفته آتی وقت ملاقاتی با ربیعی وزیر رفاه، نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی کشور لحاظ گردد تا اعضای کارگروه با ایشان ملاقات و دیدار داشته باشند.
همچنین در این نشست بنا به پیشنهاد و امضاء اعضای کارگروه مقرر شد جلسه ای طی هفته آینده با حضور مسئولین مجتمع فلات مرکزی و شهرستان برگزار و هماهنگی های لازم جهت برخی از موارد پیش آمده به عمل آید.
گفتنی است پس از این جلسه اعضای کارگروه در پی مصوبه صورتجلسه قبل ضمن بازدید از نزدیک در جریان روند پیشرفت طرح های فولاد و گندله قرار گرفتند.
امیرزاده غایبین این نشست را، فرماندار بافق اعلام نمود و گفت: سایر اعضای کارگروه و اعضای شورا در جلسه حضور داشتند که جا دارد مراتب تشکر و قدردانی خود را از همه این عزیزان به ویژه نماینده مجلس و امام جمعه اعلام نمایم.
لازم به ذکر است تمامی اعضای حاضر از زارع زاده نماینده مجلس به جهت محقق نمودن دیدار با معاون اول رییس جمهور تقدیر و تشکر نمودند

0

0 (2)

0 (1)

IMG-20150710-WA0009


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
فرهنگی جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۴:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شا الله خداوند متعال پشتیبان خادمان شهرمان باشد .
و من الله التوفیق

تفکری جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام”ایندفعه عدم حضورشان را چگونه توجیه میکنند؟ایا غیبتشان موجه بوده؟

محمد رضا برزگری شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از کلیه مسولین دلسوزی که منافع شهرستان را دنبال می کنند سپاسگذاریم.

یک چیز بگم و برم شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۵:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا عاقل کند کاری
که باز آرد پشیمانی
ببینید چقدر باید التماس بکنیم که کارگروه را قانونی کنند به کسانی که روزی التماس ما میکردند
آقای صباغیان