از سنگ آهن مرکزی بعنوان واحد نمونه معدنی تجلیل شد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۲۲ تیر ۱۳۹۴

گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن، سالن همایش های اتاق بازرگانی یزد پذیرای میهمانان، صنعتگران و کارآفرینان بخش صنعت و معدن استان به مناسبت بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن بود.
در این مراسم که با حضور آیت ا… ناصری امام جمعه يزد برگزارشد، از واحدهای صنعتی معدنی نمونه در تولید و کارآفرینی تجلیل بعمل آمد.
استاندار يزد در اين مراسم ضمن اشاره به ظرفيت هاي استان يزد در حوزه صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: اينجانب و همه مسئولين ارشد استان همواره تمام تلاشمان اين بوده كه مشكلات صنايع استان را بر طرف نمائيم.
سيدمحمد ميرمحمدي ادامه داد: يكي از مباحثي كه در استان يزد همواره مطرح بوده مشكل خام فروشي مواد معدنی است كه سعي كرده ايم با استقرار صنايع جوار معدني اين مشكل را تا حد زيادي كاهش دهيم این در حالی است که در شهرستانهاي بافق و بهاباد تا حدي زيرساختهاي لازم را فراهم كرده ايم.
وي افزود: واحدهاي كنستانتره و گندله سازي در شهرستانهاي بافق، بهاباد و اردكان مستقر شده و از سرمايه گذاران در رابطه با استقرار ديگر صنايع جوار معدني در استان استقبال می كنيم.
گفتنی است در این مراسم مهندس ابویی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان میهمان ویژه، دوتن از معاونان استاندار و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشتند.
در پايان اين مراسم از پيشكسوتان بخش صنعت، معدن و تجارت استان و واحدهاي صنعتي، توليدي و كارآفرين برتر استان با اهداء تنديس و لوح تقدير تجليل شد.

4-300x186

2-300x188

3-300x188

واحد-نمونه-معدنی-300x187


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رنجش و کارگران می برن و لوح تقدیر و شاید پاداشی ناقابل رو هم مدیران،بیچاره کارگران که مظلومترین قشر هستند

یک چیز بگم و برم دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۴:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ببخشید بی زحمت اسامی تمام واحد های نمونه را تو سایت بذارید تا بتوانیم بهتر نظر بدیم
نمی دانم چرا چادرملو با این دب دبه و کب کبه و با این مدیریت قدرتمند واحد نمونه نمیشود ولی سنگ آهن بافق مشخص نیست صاحبش چه کسی هست،تمام این لوحهای تشریفاتی را برای تغییر افکار مردم دریافت می کند
آقا این نسل قدیم نیست که بخواهید با این کارها سرشون شیره بمالید ،دیگه بسه دیگه بسه فکری کنید که فکر باشد
آقای ابویی معاون وزیر شما بی زحمت فولاد ابویی را دریابید
آقای استاندار شما کارگروه قانونی مردم را حمایت کنید و سنگ اندازی نکنید
آقای عسکری سه سال گذشت و قولهایتان را فراموش کردید
آقای طالبی کتاب خود را نوشتید
آقا مسعود شریعتی یادتون هست در جلسات شبانه خانگی می گفتید بذارید معدن خصوصی شود ،اگر شرکت خصوصی به تعداتش عمل نکرد آن موقع اعتصاب کنید
الان کسی به تعداتش عمل نمی کند آقای شریعتی الان موقع عمل نیست
شاید زیر گذرهای و خیابانها و امکانات یزد مسبب این لوحها باشد
الله اعلم

محمد سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

علی اقا این لوح نیست که مگیرن این سند میلیاردها پولی که میبایست در طرح گندله وفولاد خرج میشد ونشد وبه جیب این ان تو یزدو جاهها دیگر برای تکیه زدن وماندن بر صندلی پشت بلند چرمی واریز شده را میگیرن ، تو مو بینی و ماپیچش مو