آراء انتخابات نماینده کارگران در هیأت تشخیص صلاحیت شورای اسلامی کار شرکت سنگ آهن بافق به حد نصاب نرسید

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۴ تیر ۱۳۹۴

رییس اداره تعاون,کارو رفاه اجتماعی شهرستان بافق: آراء انتخابات نماینده کارگران در هیأت تشخیص صلاحیت شورای اسلامی کار شرکت سنگ آهن بافق به حد نصاب نرسید.
اصغر دشت آبادی در گفتگویی با خبرنگار بافق فردا گفت: انتخابات نماینده کارگران در هیأت تشخیص صلاحیت شورای اسلامی کار شرکت سنگ آهن بافق دیروز از ساعت 5 صبح الی ۲۲/۳۰ برگزار گردید.
وی اظهار داشت : تعداد شرکت کنندگان در این انتخابات 492 نفر بود که با توجه به اینکه 1/2 از کارگران شرکت می بایست در این انتخابات حضور داشته باشند حد نصاب قانونی حاصل نگردید.
دشت آبادی در پاسخ به این سوال که شایعه شده است 150 رای مربوط به نماینده کنونی کارگران یعنی محمدرضا صباغیان می باشد آیا این گفته را تأیید می نمایید بیان کرد: خیر. باتوجه به عدم حصول حد نصاب لازم انتخابات به مرحله شمارش آراء نرسید.
.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
میربافقی چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان راستگو محبوب دل مردم.

r چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه این مسئله نشان می دهد که هنوز مردم ما و خصوصا کارگران شرکت سنگ آهن احساساتی عمل می کنند و فکر می کنند دولت تدبیر هم مثل دولت بی قانون احمدی نژاد است که هر که بخواهد می تواند با موج سواری بر احساسات مردم و گرفتن تریبون به زور، نماینده کارگران باشد. باید دانست قانون اجازه نمی دهد که صباغیان به عنوان نماینده کارگران انتخاب شود. نماینده کارگران کسی است که باید حداقل دو سال در آن مجموعه سابقه ی کار داشته باشد و کارگر همان سازمان باشد. در صورتی که صباغیان یک فرهنگی است و باید بدانید که معلمان آموزش وپرورش نیز وی را که ازخودشان هست، به عنوان نماینده انتخاب نکردند و دکتر ارجمند رای آورد حال چگونه است که در شرکت سنگ آهن رای آورده است. متاسفانه آقای صباغیان بیشترین خیانت را به کارگران سنگ آهن می کند چرا که وقتی سیستم دولت و استانداری و فرمانداری وی را قانوناً نماینده نمی داند و قانون نیز نمی تواند وی را نماینده بخواند، بنابراین ماندن وی در کارگروه به ضرر مردم و کارگران است. اگر صباغیان به قول خودش، به فکر مردم بافق و آینده انهاست چرا کناره گیری نمی کند تا با انتخاب قانونی یک نماینده، کارگروه مجدداً قانونی شود و استاندار و فرماندار و به تبع آن وزارتخانه، اقدامات و تصمیمات این کار گروه را قبول کند؟ به کارگران سنگ آهن پیشنهاد می کنم به کسی که صباغیان مورد وثوقش هست رای بدهند تا کارگروه بتواند به کار خود ادامه دهد . این صباغیان با غرور خود، اجازه پیشرفت به این شهر را نمی دهد اگر راست می گوید، برای توسعه ی شهر، کناره گیری کند . اگر کار درست نشد، آنوقت دوباره ادعاکند.

قانعی چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خخخ خخخخ چه فیلمی شده. بایست یک فیلم کمدی از این موش و گربه بازی بنویسند. صباغیان بگم خدا چکارت کنه.

علی چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عید آمد و عید آمد

… تا باد چنین بادا

یک چیز بگم و برم چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان فهمیدید چرا نوری رییس پیشبن اداره کار بعد از اعتصابات عوض شد و آقای دشت آبادی امد اگر فهمیدید جوابش به من بدید
آقا این قانون مصوبه سال68است چرا الان پیگیر این مصوبه در این شرایط شدند
اسامی کاندیدا ها هم خیلی جالب بود داداش ها دو تن از مدیران ارشد سنگ آهن و سه نفر دیگر ،این مهره چینی به چه معناست
آمدیم نماینده انتخاب کردیم ،قضیه معدن کوشک و دستگیری کارگرها معدن یادمون نرفته است آیا این نمایندگانی که بعدا انتخاب میشدند مصونیت داشتندکه تهدید ،اخراج نشوند و ده ها سوال بی جواب دیگر
به کدامین گناه …..

بافقی چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بایددرتمام شیفتها انجام می شد

بافقی پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدمت فرماندار تسلیت عرض میکنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نفس پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوکیلی،ازاین چند نفر کاندید کدومشون حرف زن هستن که بتونند از حق وحقوق کارگران دفاع کنند،عزیزان من صباغیان دنبال پست ومقام نیست،نیتش خیره….

دهقان دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ودعا ی خیر عیدتان مبارک از انسان های درست کار وباصداقت جهت توسعه وترقی شهرستان حمایت کرده وتلاش آنان را ارج مینهیم وسلام