با هر گرایش سیاسی باید اول بافقی بود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ تیر ۱۳۹۴

رییس شورای اسلامی شهر بافق:

1

با هر گرایش سیاسی باید اول بافقی بود
محمد رنجبر در داوزدهمین مجمع هم اندیشی پیگیری پیشنهادات جلسه گذشته مجمع به مسئولان شهرستان بافق پیرامون سفر رییس جمهور گفت: با هر گرایش سیاسی باید اول بافقی بود و به آینده این شهر اندیشید.
وی اظهار داشت: مجمع هم اندیشی از 3 سال قبل کار خود را آغاز کرد. بافق با توجه به پتانسیل و استعدادی که داشته هنوز نتوانسته به رشد و تعالی ارزنده ای برسد. از ابتدای کار شورای چهارم احساس شد یک پشتیبان مردمی و نیروهای فکری متخصص لازم است تا بتوان به سر منزل مقصود که همان پیشرفت شهر است رسید. در روند کار شورا نیز سعی بر آن است تا از فکر نیروها و افراد متخصص مجمع استفاده شود.
رنجبر بیان کرد: در سال 93 با واگذاری 71/5 درصد از سهام شرکت سنگ آهن بافق کارگران این شرکت به مدت 50 روز دست از کار کشیدند و در پی آن صورتجلسات متعددی از جمله صورتجلسه 93/6/9 تنظیم شد. یکی از مفاد آن نیزتشکیل کارگروه مطالبات مردم و کارگران شرکت بود. وظیفه این کارگروه نیزپیگیری مطالبات است.
وی افزود: صورتجلسه سال 79 تنظیم و با توجه به آنکه در این صورتجلسه احداث دو کارخانه جوار معدنی در نظر گرفته شده اما به علت عدم پیگیری روی کاغذ ماند. بر روی زمین ماندن مفاد صورتجلسه سال 79 نشان داد که اگر کارگروه پیگیر نباشد باز هم بر روی کاغذ حک می شود و از یاد می رود. صورتجلسه 9/6 با امضای تمامی اعضای حاضر در جلسه تنظیم گردید که یاری و همکاری افراد را برای پیگیری مفاد آن می طلبد.
رییس شورای اسلامی شهربافق ادامه داد: تغییرات خطوط مرزی زمانی رخ می دهد که پست های کلیدی به دست افراد غیر بومی بوده است. در سال 91 درخواستی در خصوص خوراک چغارت شرکت سنگ آهن ارائه می دهد و آن زمان است که شهرستان متوجه می شود دی نوزده از بافق جدا شده است. ادعا می شود بری احداث فولاد در شهر آب به میزان کافی وجود ندارد در حالی که منطقه و دشت حسن آباد هر کجا پا بگذاری با عمق بسیار کم دسترسی به آب وجود دارد. متاسفانه افرادی که در سطح کلان کشور بتوان از آنان کمک گرفت تعدادشان اندک است. با هر گرایش سیاسی باید بافقی بودن را در نظر بگیریم. بافق نیز نیاز به کار سیاسی ندارد و فارغ ازهر نوع فعالیت سیاسی باید هدف خود را دنبال کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
مطلع با انصاف دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از اعضائ شورای شهر تشکر می کنیم به خاطر جدیت در دفاع از حق و حقوق مردم. خداوند شاهدو ناظر شماها می باشد.

soheil دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رای ما دکتر میرغنی زاده عزیز