کجاست آقای فرماندار؟ کجاست آقای شهردار؟ عوامل اجرایی و افرادی که می توانند پاسخگو باشند کجایند؟

دسته: عمومی
۱۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ تیر ۱۳۹۴

13

دکتر سید محمد میرغنی زاده در دوازدهمین مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: جلسه مجمع هم اندیشی جلسه ای است برای آینده نه مصیبت گذشته. برای مصیبت گذشته لازم است کمیته متشکل از کارشناسان حقوقی تشکیل و موضوعات را پیگیری کند.
وی اظهار داشت: این جلسه، جلسه توسعه بافق است چند عوامل اجرایی حضور دارند؟!! عوامل اجرایی ما کجا هستند؟ متأسفم برای خودمان که فکر می کنیم ،برنامه ریزی انجام می شود اما خواسته روی کاغذ باقی می ماند.
میرغنی زاده در حالی که کمی تاب و تحمل خود را از دست داده بود به حضار گفت: صحبت های امام جمعه را باید به چشم کشید. درست می گوید بنده خدا. کجاست آقای فرماندار؟ کجاست آقای شهردار؟ عوامل اجرایی و افرادی که می توانند در این زمینه پاسخگو باشند کجایند؟ من می توانم به عنوان یک کارشناس درمان برای مسائل مربوط به خود نظر و پاسخ دهم.
وی افزود: یادتان باشد مردم بافق با مقامات رده بالایی کشور قهر نیستند. باید با مقامات تعامل انجام شود. برای زیر ساخت بافق باید برنامه 5 و 10 ساله داشت. اگر نیروی متخصص و فوق تخصص نداشته باشیم کلاهمان پس معرکه است. میبد اگر میبد شد فوق تخصص دارد .اساتید میبدی در جهان زبانزد هستند. ثروت انسانی و سرمایه اجتماعی لازم است. سرمایه اجتماعی باید افرادی باشند که از خود بگذرند. من هنوز سرمایه اجتماعی نیستم از خود نمی توانم بگذرم که در بافق درمانگاه احداث نمایم.
این نخبه بافقی ضمن اشاره به بافق به عنوان قصبه طیبه بیان کرد: کدام کمیته زیر ساخت فرهنگ قصبه طیبه را بررسی و برای آن برنامه ریزی کرده است. بحث و موضوعات سیاسی در بافق مطرح نیست. دلمان برای شهرمان میسوزد ولی راه درست را خوب یاد نگرفتیم. راه را گم کرده ایم. دل من هم خون است. با روابطی که الان با نام زشت ازآن یاد می شود می توان بسیاری از کارها و خواسته ها را عملی کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا برزگری دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار غیر بومی فرماندار که نیست. فرمانبردار می باشد. حتمادنبال منافع شهرستان باشد.

امير عباس دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
صحبتهاي جناب آقاي دكتر ميرغني زاده درست و بجا ولي من يك سوال دارم از آقاي دكتر
جناب آقاي دكتر ميرغني زاده شما كه به عنوان يك نخبه پزشكي در استان در حال درمان هستيد چرا براي درمان بيمارن بافقي كه خود همشهري شما بحساب مي آيند حداقل يك به بيمارستان بافق نمي آييد؟چرا من بيمار براي درمان بيماري بايد 120 كيلومتر راه را طي كنم تا بتوانم شما را در مطبتان ببينم و مرا مداوا كنيد؟
اين اگر وقت پر نباشد…..

    ح-ا-ا دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    حرف حق رازدند.بیرون گودند ومیگن لنگش کن.

مجید دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این هم ثمره فرماندار غیر بومی

محمود دانشی دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام.خدا اموات جناب دکتر را بیامرزد که حرف حق را به زبان آوردند .کاش ما هم کمی عمل میکردیم و در زمینه مدارک تحصیلی و تخصصی خودمان پیش قدم میشدیم و ذره ذره سنگها را از جلو مسیر توسعه و پیشرفت بافق بر میداشتیم.
تا خودمان نخواهیم مسئولین هم نمیخواهند.

علی دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۵:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بوی انتخابات میاد….

جوان بافق دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باعرض سلام.جناب اقای دکتر میرغنی زاده از غیر بومی هایی که سکان دار شهرمان شده اند توقع بیش از این نمیتوان داشت.خودتان تا اینهمه مدت کجا بودید؟!!!!چه شد که یاد بافق کردید؟!!!!

بافقی سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای دکتر
ما بافقی ها خاطره بسیارخوبی از صحبتها وموضع گیری شما در سال 76 در خصوص مسائل انتخابات ریاست جمهوری داریم و به یاد داریم که همراه با مردم بودید و اثرگذاری سخنان شما در میزان نتیجه انتخابات بسیار موثر بود ضمنا ما شمارا یکی از نخبگان خود می دانیم که ازسلسله جلیله روحانیت مرحوم حجت الاسلام اسید جعفر میرغنی زاده بوده ومی خواهیم هیچ وقت از مردم جدا نشوید
مردم وبخصوص کارگران زحمتکش سنگ اهن به صورت قانونی نماینده ای را جهت پی گیری حقوق خود انتخاب کرده اند که نمی توان با یک سخنرانی وی را مخل پیشرفت دانست وپیشنهاد کناره گیری وی را مطرح نمود
جناب دکتر عزیز روزی که شهر پرازاشوب بود نیز خوب بود به میان مردم می امدید و ازحقوق مردم دفاع می کردید البته میدانم که قلبا می خواستید این کارراانجام بدهید ولی به عللی که خود مستحضرید این امر حاصل نشد
بیان این مطلب ازارادتی که اینجانب نسبت به شما دارم کم نمی کند

سعید سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف دکتر حسابی است که باید از خیلی وقت پیش بهش فکر می کردیم. متخصصین غیر پزشکی ما بسیار اندک هستند و از همین اندکها نیز هیچ استفاده ای نمی کنیم. فقط و فقط روابط هست که در بافق حاکم شده و …..

جواد سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ِضمن تشکر ازاقای دکتر میرغنی زاده در جواب کامنت 2 امیرعباس باید بگم تایادم هست اقای دکتر اوایل هفته ای دو روز می امدند ولی چون مریض کم بود ومتخصص جراحی دیگری هم بافق تشریف اوردندمعترض بود که مریض ندارد وایشان هم دیگر نیامدند ماباید قدر همه ی نخبگان شهرمان بخصوص ایشان رابدانیم.

شهروند بافقی جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من نام کسی را نمیبرم ولی اینقدر میفهمم که کسانی سالها درپستهای کلیدی شهرستان واستان بودند ویادی از شهرشان نکردند والان بفکر بافق اتادند بدانید که دو دلیل دارد. یا تازه از خواب بیدار شدند ویا بقول ما بافقیها ماری تو آستینشان است یه کاری را بتازگی پیشه کرده اند ودنبال حامی میگردندبه هر حال انتخابات نزدیک است باشد تا تاریخ برای ما ونسلهای آینده مشخص کند. قضاوتش با مردم به گفته ی قدیمیهای بافق بدانید که همه آتیش پای کلو خودشان میکنند

یک معلم شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امثال دکتر میرغنی زاده رابا همکار کاندیدای ما (م_ص)مقایسه نکنید که مقایسه هزار با یک است .