در 3 ماه گذشته موفق به برگزاری جلسه با فرماندار بافق نشدیم

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
سه شنبه - ۳۰ تیر ۱۳۹۴

محمدرضا صباغیان در دوازدهمین مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق گفت: هدف از تشکیل جلسات و مجمع هم اندیشی این است تا صاحب نظران و اهل فن نظرات خود را پیرامون مسائل تخصصی خود مطرح کنند .
وی افزود جمع بندی موضوعات در مجمع قبل خدمت فرماندار ارائه شد تا امروز حاضر باشند و استفاده یا عدم استفاده از مطالب مطرح شده به عنوان پیشنهادات شهرستان در سفر ریاست محترم جمهور را ارئه کنند اما متأسفانه در سه ماه گذشته موفق به برگزاری جلسه در این خصوص با وی نشدیم.
وی افزود: ایرادتی برای برگزاری مجمع است که برای همه قابل احترام می باشد مثلا امروز مطرح می شود چرا افراد اجرایی شهرستان یا استان در این جلسه حاضر نیستند در حالی که هم شخص استاندار هم شخص معاون سیاسی امنیتی و هم فرماندار بافق برای حضور در جلسه دعوت شده اند اما تشریف نیاورده اند.
صباغیان ادامه داد: آقای استاندار علت عدم حضورشان را سفر به تهران برای حضور در دفتر مقام معظم رهبری عنوان و آقای طالبی و نیز اعلام نمودند مسافرت هستند و درست است شاید مسئولین و مدعوین به دلیل روز تعطیل و مسافرت نتوانند در چنین روزی در جلسه حضور داشته باشند که باید در زمان برگزاری جلسات مجمع تجدید نظر شود.
وی ادامه داد:مزیتی که شهرستان های دیگر استان نسبت به بافق دارند وجود افراد صاحب نفوذ در سطح استان و کشور می باشد که پشتیبان محکمی برای مسئولین شهر خود هستند. چطور چادرملو، دی نوزده، مرکز تحقیقات یوزپلنگ آسیایی رفت؟ آیا مسئولین آن زمان بی خبر بودند؟ چرا گاز کشی به بافق در مرحله آخر است؟ مردم خاموش و بی خبر مسئول نیز مجبور است در مقابل افراد قدرتمند و صاحب نفوذ کمی آرامتر باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان خیلی چاکریم.بنده این دوره در رای گیری به شما رای دادم.

بافقیزاده سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

میرسد روزی که میگویند افهم افهم وبرای این بی خیالی جوابی نداریم.

اصغر سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیاین بجای تخریب همه مسئولان بافق ازابتدا ی بوجود آمدن بافق بهتر است بگویید در طول دوران شورای اول و شهرداریت ومدیر کلی چه خدمات انجام دادی آیا آن زمان که موقعیت بهتربود شهر ما گاز و کارخانه وجاده و…نمیخواست

نقی چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۷:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان جواب نامه شما که به رهبری فرستادید اومد

شمس الدینی چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان توجهی به این زخم زبانها نکنید. پیگیر امضائ زیر صورتجلسه 9/6/93 خودتان باشید.ممنون از پیگیریتان

شمس الدینی چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا این فرمانداری که شما ازش هی نام می برید داره کاری می کنه که در تاریخ برایش چیزها بنویسند

نقی معمولی چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان با نگاهی به عملکرد خود کاندیدا مجلس نشوید من بعنوان یک بافقی در حد توانم ن میگذارم کسی به شما رای دهد

جواد چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای صباغیان این فرهنگ طلبکارانه ای که شما چندسالی است ترویج می کنید غیر ازعقب انداختن بافق وناامید کردن مردم چه دستاورد دیگری داشته است ,فقط خودتان رانشان دادید ,شماهربافقی که سرکاربود راباتهمت منزوی کردید ولی اردکانی ها نیروهای خود را رشد می دهندوشهرشان هم پیشرفت می کندِ