برای بهتر شدن جلسات مجمع هم اندیشی توسعه بافق، گزارشی از نتیجه عملی جلسات پیشین ارائه شود

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - ۲ مرداد ۱۳۹۴

IMG_6645_wm.JPG

دوازدهمین مجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق روز یکشنبه با حضور امام جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از نخبگان و صاحب نظران در سالن کنفرانس آهنشهر برگزار گردید. در این جلسه گرچه هیچ یک از مسئولین اجرایی علیرغم دعوت از آنها حضور نیافتند اما با ارائه نظرات و راهکارهای ارزنده و مثبتی از سوی حاضرین روبرو شد.
خبرنگار «بافق فردا» به منظور بهره گیری از نظر برخی از اساتید و فرهیختگان شهرستان به سراغ تعدادی از آنها رفت و درباره این جلسه مجمع سوالاتی را مطرح کرد که با هم می خوانیم.
ضیاءملکزاده به عنوان یک استاد هنر و فعال اجتماعی و فردی که سال ها در کسوت شغل مقدس معلمی بوده است دوازدهمین جلسه هم اندیشی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در این جلسه نظرات محترمانه و بدون در نظر گرفتن تعارفات معمول به طور شفاف بیان گردید.
وی در پاسخ به این سوال که چه کسی بهترین صحبت را در جلسه ارائه داد اظهار داشت: صحبتها خوب بود اما نماینده مردم در مجلس باید مشکلات را با مسئولین بالادست در میان گذاشته و وی برای جلوگیری ازاعمال نفوذها از جایگاه حقوقی و قانونی خود بهره گیرد و به جای گلایه از مسئولین گزارشی از اقدامات قانونی خود را ارائه می داد.
ملکزاده صحبت های تمام کسانی که در این جلسه پیرامون دغدغه توسعه بافق دانست و افزود: تمامی سخنان حاکی از مشکلات و بهبود اوضاع شهرستان بود . برای بهتر شدن جلسات باید گزارشی از نتیجه عملی جلسات پیشین بیان شود و از قبل دستور جلسه تعیین و از مدعوین تقاضا گردد تا پیش از جلسه مطالب خود را ارائه دهند حیطه ی مطالب را بررسی و جمع بندی کرده و برای ارائه آن در جلسه زمان بندی صورت پذیرد و به طور خلاصه جلسه با برنامه ریزی و زمان بندی قبلی تشکیل شود
وی نظرش را درباره دلیل عدم حضور مسئولین اجرایی در این جلسه اینچنین بیان کرد: باید از خودشان سوال کرد . شاید دلیل موجه ای داشته باشند پس بهتر است کتباً سوال مطرح شود و علت عدم حضور در جلسه ای که با حضور امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و نخبگان تشکیل می شود بیان گردد شاید جواب قانع کننده ای داشته باشند.
قطعاً سخن ما با غایبین باید پس ازشنیدن پاسخ آن ها به سوال باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بی شک زبان حال همه دلسوزان یکیست