استاندار یزد و پاسخهای…

دسته: اخبار ویژه
۱۱ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

IMG_20150806_205211

استاندار یزد پس از تشکیل جلسه کارگروه در محل هتل نیکان در جمع خبرنگاران حاضر حضور یافت و به سوالات مطرح شده پاسخ داد.

وی هدف از سفر خود را به شهرستان بافق بازدید ازطرح های در دست اقدام خواند و اظهار داشت: طرح اجرایی کنترل کانون بحرانی فرسایش باد منطقه گود گوار در سطح 1250 هکتار است که کار در سال 93-92 انجام شده و در حال حاضر تا 3800 هکتار نیز برنامه توسعه آن وجود دارد. طرح های صنایع جوار معدنی نسبت به بازدید قبلی که ازشرکت سنگ آهن بعمل آمده بوده پیشرفت قابل توجه ای داشته و امیدواریم در هفته دولت یا همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان این طرح ها افتتاح شود.

میرمحمدی با اشاره به پروژه پلی کلینیک تأمین اجتمایی و ساختمان بیمارستان ولیعصر (عج) افزود: پلی کلینیک با سرعت عمل و کیفیت مناسب ساختمان در حال ساخت بوده و در 7 ماه آینده این طرح به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: امید است با جدیت تمام طرح بیمارستان نیز به اتمام برسد و شاهد تأمین خدمات درمانی برای مردم بافق باشیم.

استاندار در بخشی دیگر به موضوع لغو واگذاری 5/28 درصد از سهام شرکت سنگ آهن بافق اشاره و افزود: لغو واگذاری 5/28 درصد از سهام شرکت سنگ آهن مصوبه شورای تأمین است و واگذاری آن به بخش خصوصی منتفی می باشد.

وی در خصوص واگذاری 15 درصد از سهام شرکت سنگ آهن به بافق بیان کرد: قانونی برای این واگذاری وجود ندارد هر زمانی که چنین مجوزی از سوی مجلس به عنوان قانون ابلاغ شود دولت نیز مجری آن خواهد بود. راه کار قانونی این امر نیز تصویب مجلس است.

این مقام مسئول در رابطه با صحبت وزیر رفاه در سفر به بافق که بیان کرده بود بیش از 15 درصد از سهام سنگ آهن به شهر کمک خواهد کرد گفت: موضوع 15 درصد را از شخص وزیر سوال کنید.

وی جدا شدن آنومالی دی نوزده از بافق را طبق مصوبات دانست و اظهار کرد: قانوناً تصویب شده و شرکت ها به صورت مشترک آن مورد بهره برداری قرار دهند.

در ادامه از به نتیجه نرسیدن پیگیری فولاد ابویی خبر داد  و عنوان کرد: هنوز نتیجه قطعی گرفته نشده و 4 پیشنهاد به وزیر صنعت، معدن و تجارت ارائه شده است .منتظر موافقت پیشنهادات که با نظر شخص ابویی هستیم.

استاندار در بخشی دیگر خاطر نشان کرد: با توجه به پیگیری و برگزاری جلسه با حوزه معاونت ریاست جمهوری به دلیل این که استان یزد راه آبی به دریا ندارد هیچ مشکلی بر تولید و تکثیر ماهی تیلاپیا در این استان وجود ندارد.

وی نظر خود را در خصوص کارگروه مطالبات مردمی چنین عنوان کرد: بر ادامه فعایت و عملکرد کارگروه مشکلی نیست اما بحثی که در این بین وجود دارد باید نماینده منتخب کارگران از بین خود کارگران شرکت باشد.

استاندار عملکرد طلایی مقدم با توجه به دخیل بودن و همکاری تمامی مسئولین مربوطه مثبت ارزیابی کرد و گفت: در دولت تدبیر و امید چیزی به غیر از این انتظار نمی رود. همه فرمانداران شهرستان ها دارای نقاط قوت هستند. جدیت، پیگیری و تعامل با مسئولین ذی ربط ،علاقه به پیشبرد امور و احساس مسئولیتی که نسبت به خدمتگزاری به مردم دارد قابل تقدیر است.

بالاترین مقام مسئول استان در رابطه با انتخاب مدیران استان و این که چرا شهرستان بافق از این مزیت بهره کمتری برده است تصریح کرد: مدیر براساس شایستگی انتخاب می شود نه شهرستانی. امکان دارد از شهرستانی اصلاً مدیری انتخاب نشود و از یک شهرستان ده مدیر به عنوان مدیر ارشد مد نظرباشد. مدیریت معیار خاص خود را دارد و کسی که شایستگی داشته باشد انتخاب خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که در سخنان خود بیان کردید زمانی که 1000 علمک گاز در بافق نصب شود به بافق خواهم آمد در حال حاضر چند علمک نصب شده است گفت: بیش از1500 علمک. علت بیان 1000 علمک به منظور بالا بردن سرعت کار بود.

میرمحمدی دلیل بر کناری محمد رضا صباغیان را از مدیر عامل پدافند غیر عامل حذف پست سازمانی بیان کرد
.

استاندار در پایان این گفتگو از تلاش برای برکنار نمودن مدیر عامل شرکت سنگ آهن اظهار بی اطلاعی کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر انتخاب مدیران براساس شایستگی باشد شک نکنید که امار شایستگی بافقیها از همه جا بیشتر است واین شایستگی ها درزمان انقلاب وهشت سال جنگ تحمیلی و…ثابت شده است.

علی ق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شایستگی این دور و زمونه یعنی لابی گری.اگه تو باند قوی باشی شایسته تری.

ضمنا
آقای عسکری به قولی که به کارگرها برای روز مزد دایم شدن دادید جامه عمل بپوشانید تا درچنین مواقعی که کمر به برکناری شما مبیندندو به پشتیبان نیاز دارید ما کارگرها پشتیبانتان باشیم.
اشتباه بعضی از مدیران قبلی را نکنید.

یکی می گفت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

استاندار حرف عجیبی زده : اشخاص شایسته در بافق نداریم . با ید می گفت : هم حزب ما در بافق کم است.. می دانید چرا ؟ چون ما بافقیها از اصلاحات زخم عمیقی برداشته ایم، معدن چادرملو را غصب کردندو حرامشان باشد.حالا می بینیم که چطور خاتمی خائن ممنوع التصویر شده است و در آینده نزدیک تابش و دیگران……. . آه مظلوم کار خودش را خواهد کرد……. دیر یا زود دارد ولی سوخت وسوز ندارد

همیشه گول خورده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مثلا آقای طلایی مقدم خیلی شایسته است ودر شهرستان بافق فرد شایسته ای مانند ایشان اصلا پیدا نمیشود.

آقای استاندار همه مردم می دانند که چرا آقای طلایی مقدم را به عنوان فرماندار انتخاب کردید، صرفا برای رسیدن به اهداف خودتون و …………………….
برای ارزیابی از عملکرد ایشان لطفا از مردم شریف بافق نظر سنجی کنید، و نظری هم به سوابق ….. وی داشته باشید. آقای استاندار چرا به مردم شهید پرور بافق توهین میکنید.
آقای استاندار روز قیامتی هم هست. آنروز ه که با تدبیر و امید به حساب همه رسیدگی می شود.

تفکریپ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۴:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این که اقای استاندار صراحتا اعلام میکنند انتخاب براساس شایستگیست ومختص شهر خاصی نیست واقعا توهینیست به همشهریان بزرگوارم که یک سر وتن از کسانی که انتخاب میشوند بالاترند اما به دلایلی انتخاب نمیشوند….

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای استاندار کاشکی زودتر اماده بودی ،مامعنی شایسته را نمی دانستیم که با حضور جنابعالی و هم حزبیاتون معنی ان را فهمیدیم .
ولی یک چیزی بدانید شایسته کسانی هستند که هشت سال از کیان و ناموس این مملکت با جان و مال خودشان پاسداری کردند و در بافق نه در زمان جنگ هشت ساله بلکه در زمانهای قدیم اززمان محمدتقی خان بسیار ادمهای شایسته وجود داشته و دارند ولیوقار و بصیرتشان نمی گذارد بخاطر پستهای دنیوی آخرتشان را نمی فروشند .

بانوی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست دارم بدونم آقای میر محمدی بر چه اساسی این حرف روزدند لطفا بیان وخیلی صریح پاسخ بدن به نظر ایشون ملاک انسان شایسته چیه ایشون باید پاسخگو باشند

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش اقای استاندار به ریخت و قیافه شایستگانی که از … و … و … و.. و … بر مردم بافق تحمیل کرده اند بیشتر توجه میکردند.چون ظاهر هرکسی تا حدی بیانگر شخصیت اوست .

یک چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان معنی مدیریت در ایران با جهان فرق می کند کلا ما ایرانیها انسانها جالبی هستیم ،شعار های جالبی هم می دهیم
مثلا می گویند کشیدن سیگار حرام است ولی الگو جامعه سیگار میکشد
می گویند مردم مردم ،بیت المال بیت المال ولی افراد به ظاهر خدمتگزار خون مردم تو شیشه می کنند و نان خودشان را از سفره مردم و حق مردم تامین می کنند
مثلا می گویند وزارت خانه کشاورزی که باید متخصص در کشاورزی باشد ولی می بینیم مهندس عمران است
از این مثال ها زیاد است ،همشهریان خودتون ناراحت نکنید کسی به بافق ،بافقی توهین نکرده است سیاست افسار گسیخته ما اینجور حکم می کند وگرنه استاندار در این حد نیست که بخواد این کارها را بکند ،به قدری نظارت ،پیگیری ،بازرسی ، ضعیف است که ما نباید انتظار بیشتری داشته باشیم ،چون سال گذشته چهل روز اعتراض کارگری بود هیچکس پیدا نشد بگوید دردتون چی هست و بعد خبر رسید که گفتند این اعتراض بر علیه نظام بوده ،هدف دیگری دنبال می کنند اینجاست که تمام سلولهای بدن انسان اتش کش می شود و روی دو زانو می نشیند و با خدا خود می گوید ،خدایا دوست دارم ولی کجا نشسته ای که بعضی بندگانت دارند راه نمرود،فرعون ،قارون را می روند دیگه نمیخواه برگ آخرت را رو کنی
می خوام وصیت کنم به پسرم ،نوه هام،نوادگانم که اگر روزی پزشکی خواندند فقط یک واکسن برای ضد میز پرستی ،مقام پرستی ،جاه طلبی،کشف کنند که دیگه واگذار کردن به آخرت ،جهنم،حق الناس ،آه مظلوم ،…….و از اینها دیگه افاقه نمی کند ،
به نظر من دیگه کار از کار گذشته همشهریان عزیز دیگه نمیخواد غصه بخورید بذارید هرکار دلشون میخواد بکنند ببینیم کجا از این دنیا را بگیرند ،اعتراض و اعتصاب ،زندان کردن ،همه این راهها را امتحان کردیم دیدید که فایده ای نداشت ،کار از ریشه خراب است
و در آخر از زحمات بی دریغ آقای صباغیان تشکر ویژه ای می کنم ،که روزهای امروز حاصل نبوغ و سیاست و درایت ایشان است
چقد حقیرند کسانی که برای نفهمیدن پول میگیرند
علی علی

بافقیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام”یه چیز بگم برم.ای کاش خودتان رامعرفی کرده بودید.گفته هایتان بسیار زیبا وجالب است.به این میگن شایستگی در گفتار.چیزی که خیلی ها ندارند.برایتان سلامتی وموفقیت را ارزومندم.

شهروندa. . این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.این هم ره آورد استاندار برای مابافقی. هاست.وقتی. روسای بعضی از ادارات غیربومی. هستن انتظار داریم پست های استانی. داشته باشیم.چند ین سال هست که عقیده دارن بافقی شایسته نیست. فعلا هم. دور.دور. اصلاحاتی هاس