پیام تبریک سرپرست شهرداری بافق به مناسبت روز خبرنگار

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱۷ مرداد ۱۳۹۴

17 مرداد سالروز شهادت شهید محمد صارمی ، فرارسیدن روز خبرنگار و تلاش کوشش این عزیزان در عرصه با شکوه اطلاع رسانی را تداعی می کند.
روز خبرنگار در حیقت روز نکوداشت تلاش های صادقانه زنان و مردانی است که در راه دسترسی، تولید و انعکاس اخبار و اطلاعات از هیچ کوششی فروگزار نیستند، بنابراین بر خود لازم می دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان آسمان خبر و خبر رسانی، این روز بزرگ را به همه قلم های پاک و وجدان های بیدار جامعه به ویژه اصحاب رسانه و خبرنگاران عزیز و گرانقدر شهرستان بافق تبریک و تهنیت عرض نمایم.
سید علی نوروززاده
سرپرست شهرداری بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سرعت گیرها خسته نباشید جلو میوه فروشی و وسط بلوار هم سرعت گیر میگذارند از میدان شهدا تا میدان 14 معصوم سه تا سرعت گیر متر کن ببین کلا خیابون چند متره هنوز از اولی رد نشدی میرسی به بعدی ،چرا ورودی خیابا مسجد جامع و یا خروجی اون به طرف وحشی بافقی سرعت گیر نگذاشتید ؟

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده با خانوم و بچه ها انتهای خیابون مخابرات از بس گل میخ نصب کردند با موتورم زمین خوردم خدا رحم کرد سرعتم 5 کیلومترم نبود آخه این چه وضعشه،واقعا که خدا از تون نگذره با این هنرمندیهاتون آقای سرپرست….

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. از حرفها وحدیث ها که بگذریم .احداث بعضی سرعت گیر ها واقعا لازم است وجای تقدیر دارد.مثلا ورودی مهدیه از میدان فاطمیه که وسائل نقلیه با سرعت زیاد وارد می شوندوبرای افراد پیاده گذشتن از عرض بلواربه طرف مسجد فاطمیه واقعا دل شیر می خواهد!!!!!!!!!!!خواهشا فکری بردارید.