کارگروه چکیده ای از بافق است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۱۹ مرداد ۱۳۹۴

 

دبیر کارگروه مطالبات بافق در پنجمین جلسه ارائه روند پیشرفت طرح های صنایع جوار معدنی و توسعه شهرستان بافق در راستای عملی شدن مفاد صورتجلسه 6/9 گفت: از شهروندان باید تشکر کرد که مجدانه پیگیر مطالبات شهر خود هستند.

حسن امیرزاده در ابتدای این جلسه اظهار داشت: بعد از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ در تاریخ 2/19 که در مسجد جامع تشکیل شد عملا به جز جلسه با استاندار کارگروه 4 جلسه دیگر برگزار کرده است. این جلسات هر دو هفته و گاها به دلایلی هر سه هفته یکبار تشکیل شد.

وی افزود: به کار بردن و بیان کلمه جلسه شاید برای برخی خوشایند نباشد و سوال می شود تشکیل این جلسات چه فرآیندی در بر دارد. مصوبات خوبی از برگزاری جلسات به وجود می آید که گاهی تحقق آن با مشکل روبرو بوده و از اختیار ما خارج است.

دبیر کارگروه ادامه داد: 17 مصوبه حاصل تشکیل چهار جلسه کارگروه است. تخصیص 15درصد از سهام شرکت سنگ اهن، تکمیل چرخه فولاد، تامین خوراک از موارد پیگیری شده می باشد. جلسات متعددی در تهران برای تکمیل چرخه فولاد انجام و اعضای کارگروه در دیداری که با “اسحاق جهانگیری” داشتند از مشکلات شهر و مطالبات سخن گفتند.

امیرزاده بیان کرد: طی جلسه ای که با قائم مقام صندوق بازنشستگی فولاد انجام شد تمام مطالب و خواسته با وی در میان گذاشته شد چون هنوز وی اطلاعات دقیقی از بافق ندارد. مصوبه طرح ها نیز در مجمع فولاد پیگیری و همزمان با امضا کردن و موافقت روبرو شد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای کارگروه چکیده ای از شهرستان است که با همراهی و همزبانی می توان به خواسته های بحق مردم جامعه عمل پوشانید.

رییس شورای شهرستان اضافه کرد:  صورتجلسه سفر ربیعی وزیر رفاه به بافق از موضوع دیگری است که در دست پیگیری می باشد. این صورتجلسه در فرمانداری به امضا همگان رسید گرچه دستخوش تغییرات گفتاری شد اما باز تاکید استاندار این است پیگیری در این باره نیز ادامه داشته باشد. روند کار عالی بوده و خوشایند به نظر می رسد امید است با پیگیری خواسته ها تحقق پیدا کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت تمام خدمتگزاران شهر ستان بافق وتشکر از زحمات بی دریغشان .در مورد معدن دی نوزده که در جلسه دیروز مدیر عامل گفتند با چادر ملو 50 .50 است حکایت همان چپق وکیسه توتون پدر وپسر است که توسط راهزنهابه اسیری گرفته شدند وبعداز مدتی دلشان به رحم امد وچپق پدر را دادند پسرگفت خدا خیرشان دهد که چپقت را دادند پدر گفت چه خیری چپق مال خودم توتون مال خودم کیسه توتون مال خودم حالا خدا انها راخیر دهد دی نوزده مال خودمان حالا 50 درصد را به خود مان دادند خدا خیرشان دهدو……

میربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برای d19 از ریش می کنن به سبیل اضافه می کنن.