بافق پتانسیل های خوبی برای ایجادباراندازدارد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۳ مرداد ۱۳۹۱

رئیس شورای اسلامی شهربافق در خصوص آخرین وضعیت فولادبافق، گفت: در بازدیدی که به اتفاق نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری از طرح کارخانه گندله داشتیم از سوی مسئولین شرکت سنگ آهن بافق بیان شد؛ مشکل واگذاری زمین طرح فولاد که از مهمترین مسایل این طرح بوده حل شده و فعالیت کاری نیز بزودی از سر گرفته می شود.
محمدرضاطلایی در زمینه پرداخت ارزش افزوده معادن بافق نیز گفت: با همکاری بسیارخوب رئیس امورمالیاتی شهرستان و مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی بافق پرداخت عوارض ارزش افزوده به نحو مطلوبی انجام می گیرد و سایر معادن از جمله؛ میشدوان و غیره نیز قول همکاری داده شده است.
وی در خصوص روند اجرای خط انتقال گاز بافق نیز بیان داشت: در بازدیدی که از این طرح داشتیم تسطیح حدود ۵۰ کیلومتر انجام شده و ۲۰ کیلومتر کانال کنی نیزصورت گرفته است. وی ادامه داد: این طرح ملی و از محل اعتبارات ملی در حال انجام است و در صورت تامین اعتبار لازم امیدواریم همانطور که از سوی مدیرعامل شرکت گاز استان یزد اعلام شد در فرجه زمانی ۱۸ماهه شاهد بهره برداری این طرح باشیم. وی افزود: نقطه مثبت این پروژه اجرای همزمان خط انتقال و لوله کشی داخلی شهربافق است که با اتمام خط انتقال گاز هر دو بخش آماده است.
طلایی در زمینه ایجاد بندر خشک و بارانداز در بافق، عنوان کرد: شهرستان بافق دارای پتانسیل های خوبی برای انجام این طرح است و پیگیری هایی نیز انجام دادیم ولی تا کنون از سوی مسئولین استان برای بیان نقاط مثبت و اولویت های اجرای این طرح از شورای شهر بافق دعوت یا نظرخواهی صورت نگرفته است.
وی در زمینه مباحث مطرح شده حضور افرادی برای بازدید از شرکت سنگ آهن بافق در روزهای اخیر نیز، عنوان کرد: مبحث خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با توجه به سخنرانی فلاح زاده استاندار محترم در افتتاحیه خط انتقال گاز وجود ندارد.
رئیس شورای شهربافق در زمینه جابجایی معدن چاه گز، بیان کرد: نشست هایی به منظور پیگیری این موضوع با حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه و حجت الاسلام زارع زاده نماینده بافق و فرماندار شهرستان داشتیم و نیز جلسه ای با مسئول تقسیمات استانداری در یزد برقرارشد و البته که تا کنون اسناد و مدارک و مستندات کافی برای ادعای صورت گرفته در اختیار ما قرار داده نشده است.
وی در خصوص حوزه انتخابیه شهرستان بافق تاکید کرد: نظر شورای شهر و مردم بافق گزینه «بافق،بهابادومهریز» است و ضمنا طی گفتگوهای انجام شده با برخی اعضای شوراهای اسلامی دو شهرستان دیگر نیز بر این گزینه تاکید دارند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
سعید سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. حرفاتون خیلی امیدوار کننده بود. امیدوارم همین جوری باشه که میگید.

لطفا فکری برای ما تحصیلکرده ها بردارید و کارها را دست ما بچه بومی ها بدین نه اینکه وقتی میریم جایی که غریبه ها هست به ما نگاه هم نکنن خیال میکنن……………….

مصطفی سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۷:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آ
آقا طلایی امیدواریم در این ماههای باقیمانده از شورای اسلامی که سکان ریاست شورای شهر را در دست دارید به قولهایی که داده اید عمل کنید .