در راه عشق به ولایت سختی ها آسان می شود

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
جمعه - 30 مرداد 1394

IMG_20150821_001021

 

مسن ترین عضو کاروان پیاده امام رضا(ع):

در راه عشق به ولایت سختی ها آسان می شود

سید حبیب میر بافقی پس از مراسم استقبال از زائرین پیاده امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران گفت: 78 سال عمر از خدا گرفته ام و تاکنون سه سال است که همراه کاروان پیاده علی بن موسی الرضا(ع) به مشهد مقدس می روم.

وی اظهار کرد: سختی در این راه وجود ندارد و اگر هم مشقتی باشد عشق به آقا آن را سهل خواهد کرد. هر کسی با هدف خاصی در این راه پر خیر و برکت گام بر می دارد .من نیز تا به امروز حاجت خود را از آقا گرفته ام .

میر بافقی ادامه داد: خدا اولاد به من عنایت کرده که همه سالم و صالح هستند. درب خانه ائمه کلاس درس و دلدادگی است . امیدوارم جوانان بیش از پیش با خاندان و اهل بیت انس و دوستی برقرار کنند. هیچ جای عالم خبری نیست.

IMG_20150821_000955

 

در ادامه محمد سینا سروش کم سن ترین فرد کاروان در خصوص سفر خود بیان کرد: 13 سال بیشتر ندارم. به خاطر سن کمی که داشتم اول اجازه ندادند که ثبت نام کنم اما آنقدر اصرار و پافشاری کردم که بالاخره موفق شدم.

وی افزود: باید عاشق باشی و در راه آقا قدم برداری. امیدوارم با ظهور آقا امام زمان (عج) تمام مشکلات مردم و من حل شود. برای آنانی که التماس دعا گفتند دعا کردم امید دارم مورد قبول حق تعالی و امام رئوف قرار گیرد.

سروش عنوان کرد: در این سفر یاد گرفتم قدر بزرگتر خود را بدانم و دست بوس آنان باشم. گرچه دوری از خانواده سخت بود اما گذشت . از جوانان بافقی می خواهم که استوار در این مسیر گام بردارند


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی سروش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 30 مرداد 1394 - 4:36 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ماشالاه به پسر داداشم. خدا پدرت علیرضا سروش را بیامرزه. روحش شاد

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 31 مرداد 1394 - 7:37 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند روح علیرضا سروش را قرین رحمت خود قرار دهد

منصور کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 31 مرداد 1394 - 10:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای میربافقی واقا سینا زیارتتون قبول باشه ..

سید حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 31 مرداد 1394 - 1:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت زائرین کاروان پیاده علی بن موسی الرضا (ع)
بر خود واجب میدانم از کاروان پیاده علی بن موسی الرضا (ع) این دانشگاه سیار قدردانی و تشکر کنم . جا دارد از آقایان جعفری و میربافقی و تمامی دست اندرکارانی که در دو راهی سه چاهون ایستگاه صلواتی برپا می نمودند و تمامی افرادی که تا بحال این راه را ادامه می دهند تشکر و قدر دانی کنم .

You cannot copy content of this page