نشست خبري فرماندار بافق و مدير عامل شركت سنگ آهن مركزي با اصحاب رسانه

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
یکشنبه - ۸ شهریور ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ فرماندار بافق در نشست خبری خود كه با حضور مدير عامل شركت سنگ آهن مركزي و خبرنگاران شهرستان برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر، گفت: اين نشست با هدف تشريح اقدامات و برنامه هاي دولت تدبير و اميد در شهرستان و پاسخگويي به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق برپا شده است.

سيد مهدي طلايي مقدم ضمن تشكر از فعاليتها و اقدامات خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق خاطر نشان كرد : خبرنگاران انتقادهایی که می کنند سازنده است به طوریکه خبرنگار هم نیمه پر لیوان و هم نیمه خالی لیوان را ببیند كه خوشبختانه خبرنگاران در شهرستان بافق نسبت به ساير شهرستان های استان زبانزد و فعال تر هستند.

رئیس شورای اداری شهرستان بافق با تاكيد بر اتحاد و همدلي كه بين مردم و مسئولان شهرستان حاكم است ،تصریح کرد: نتیجه کار عاقلانه دولت ، فضایی است که در حال حاضر شاهد بوده و اتحاد اجتماعی و وحدت بین مسئولان دیده می‌شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه ، مسئولین و مدیران دستگاههاي اجرايي و اقشار مختلف مردم که دولتمردان را یاری و همراهی کرده اند به تشریح خدمات دولت در شهرستان بافق پرداخت و گفت: تمام پروژه های عمرانی را همزمان پیگیری می کنیم و بیشتر پروژه هایی که تعطیل بوده امروزه فعال شده است.

نماينده عالي دولت در بافق با تشريح خدمات ارزنده دولت تدبير و اميد در شهرستان در حوزه هاي مختلف گفت : افزايش پيمانكار اجرايي و پيگيري اتمام قطعه پاياني بزرگراه يزد – بافق ، اتمام گازرساني به شهرستان و گسترش خدمات اين نعمت الهي به مردم ، شروع به كار پلي كلينيك تخصصي تامين اجتماعي و اتمام آن زودتر از موعود مقرر ، آغاز عمليات بيمارستان 96 تختخوابي شهرستان ، پيگيري راه اندازي مجدد گمرك بافق ، تلاش جهت احداث فرهنگسراي شهرستان ، برنامه ريزي براي آينده شهرستان حول چهار محور اصلي سند توسعه شهرستان بافق ، پيگيري به منظور احياء و راه اندازي صنايع جوار معدني ، فولادي و ريلي در شهرستان با هدف توسعه صنعت و اشتغال پايدار از مهمترين اقدامات دولت در شهرستان بافق مي باشد.

طلايي مقدم در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران مبني بر عملكرد دولت در حوزه اقتصاد مقاومتي گفت : بنا به تاكيدات مقام معظم رهبري و طبق برنامه ششم توسعه ، مهم ترين برنامه در دستور كار راه اندازي كارخانجات جوار معدني و فولادي به منظور جلوگيري از خام فروشي مواد معدني و فرآوري آن به محصول نهايي است.

فرماندار بافق در ادامه توسعه و تحول در شهرستان را اتحاد و همدلي بيان كرد و گفت : بايد از گذشته درس بگیریم و نگذاریم برخي برنامه هاي ناخوش آيند و انحرافها تکرار شود.

در ادامه مدير عامل شركت سنگ آهن مركزي بافق ضمن پاسخگويي به سوالات خبرنگاران به تشريح برنامه هاي اين شركت طي دو سال اخير پرداخت و گفت : احداث كارخانه آگلومراسيون ، افزايش كميو كيفي كنستانتره ، اجراي طرح فاضلاب شهري ، پيگيري احداث كارخانجات فولاد و گندله سازي ، احداث زمين چمن مصنوعي و افزايش سرانه ورزشي را از جمله اقدامات اين شركت برشمرد و توضيحاتي در اين خصوص ارائه كرد.

در پايان از خدمات و تلاشهاي خبرنگاران شهرستان با اهدا لوح و هديه تقدير و تجليل شد.

IMG_5825 IMG_5834 IMG_5859 IMG_5862 IMG_5916


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
احمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مواظب باشید
می خوان دمتان را ببینند
و
سبیلتان را چرب کنند
به قول قدیمیا

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۳:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حرفهای تکراری
آدمهای تکراری
قول های تکراری
جلسه های تکراری
بروید فرمانداری و سنگ آهن ببینید چند نفر که نه پارتی دارند نه بزن بهادر هستند درب اتاق آقایان منتظر جوابی،کمکی،مساعدتی هستند،و بعضی از همین آقایون که نشستند به به چهچه می کنند که پست جدید بگیرند یا پستشون به خطر نیافتد
دلم برای دنیا میسوزه که بعضی ها به لجن کشیده اند

ح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همش بازدید و حرف موقع عمل که میشود ……..

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چراسنگ آهن بنابرصورتجلسه ای که سال گذشته درفرمانداری تنظیم شده وقول داده است ازنیروهای آنومالی شمالی جهت استخدام درسنگ آهن استفاده کند تاکنون اقدامی انجام نشده.وبعضا گوشه وکنار افرادی که پارتی دارنداستخدام میکنند.

الکی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

الکی میگی ،فقط تو حرف زدن و دروغ گفتن اولید ،قسمت افزایش بودجه ورزشی را هم خوب اومدید کلی خندیدیم باید جک سال بشه