فرمانده جديد گردان هفتم پياده امام حسين (ع)بافق معرفي شد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ صبح امروز در مراسمي با حضور فرمانده تيپ الغدير استان يزد، امام جمعه ، معاون فرماندار و بخشدار مركزي بافق و جمعي از مسئولان اين شهرستان از زحمات “سرهنگ پاسدار سيد محمد حسيني” تقدير و “سروان پاسدار حميدرضا فرهمند” به عنوان فرمانده جديد گردان هفتم پياده امام حسين (ع) بافق معرفي شد.

IMG_6103 IMG_6122 IMG_6114 IMG_6117 IMG_6159 IMG_6102 IMG_6194


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۲:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

1-در ۱۹ و ۲۰ مهرماه ۱۳۸۷ رزمایشی به نام «رزمایش عاشقان ولایت» به فرماندهی قرارگاه ثارالله و با شرکت این دو سپاه و گردان‌های بسیج در تهران، کرج، اسلامشهر، شهرری، رباط کریم و ورامین با هدف ایجاد هماهنگی میان نیروهای داوطلب و کادر نظامی برای انجام عملیات‌های درون‌شهری برگزار شد.
2-در دو روز گذشته(11 و 12 شهریور )رزمایشی به نام اقتدار ثارالله در تهران برگزار شد .
-ادعا شده 50 هزار نفر در این رزمایش حضور داشتند . این عدد قابل بحث است و از روی تحلیل تصاویر می توان به واقعیات دست یافت . از جمعیت واقعی نمی نویسم چون سانسور می شود .
– شخص بنده سالها عضو فعال بسیج بودم و مطمئنم افرادی که در این رزمایشها شرکت می کنند ، بخش وسیعی از آنها همانند من فکر می کنند و در لحظات حساس در کنار مردم خواهند بود .
-عده ای -مخصوصا روشنفکران-سعی دارند نیروهای سپاهی و بسیجی را جدا از مردم نشان دهند و در این راستا لقب ساندیس خور بر روی انها گذاشته اند . مثلا شخص محسن سازگارا-از اعضای نهضت ازادی-و از هواداران جنبش سبز از واژه ی ساندیس خور بسیار استفاده می کند . جالب است که بدانید همین اقای سازگارا در برنامه ای که در صدای آمریکا در سال 88 داشت ، از مردم می خواست به پشت بام بروند و فریاد الله اکبر سر دهند .پس اگر قرار است لقب ساندیس خور بر کسی بگذاریم ، این لقب شایسته ی امثال سازگاراهاست نه بسیجیان و سپاهیانی که در آن سالها همراه مردم بودند و هزینه هم دادند.
-در تصاویر بالا آقای سلیمانی را می بینیم . از حیث مسئولیت حکومتی از ایشان که بالاتر نداریم؟ همین اقای سلیمانی در سال گذشته به مردم پیوست .
-صفحه ی اول روزنامه های فردا را ورق می زدم :
روزنامه کیهان در صفحه ی اول خود در این باره چیزی ننوشته بود.
روزنامه آفتاب(وابسته به هاشمی) نیز در صفحه ی اولش به این موضوع اشاره نکرده بود.
روزنامه ابتکار(وابسته به هاشمی) نیز در صفحه ی اولش به این موضوع اشاره نکرده بود.
روزنامه ابرار(وابسته به هاشمی) در صفحه ی اولش صحبتهای سرتیپ سلامی در حمایش ثارالله را منتشر کرده بود .
تیتر مطلب : توافق بشود یا نشود ، آمریکا دشمن درجه یک ایران است .
آنچه در این روزنامه دیدم حمله به دولت بود .
یادآوری : دولت روحانی مورد تایید هاشمی نیست ، زیرا دولتی برآمده از بخش سیاسی حوزه است . بالطبع سازش دولت با آمریکا نیز خواسته های باند هاشمی را فراهم نمی کند.
روزنامه شرق و ارمان تا این لحظه ، روزنامه شنبه ی خود را بر روی سایت نگذاشتند . با توجه به این که این دو روزنامه وابسته به رفسنجانی هستند ، حدس می زنم در مورد رزمایش چیزی ننویسند یا اینکه به سبک ابرار از رزمایش برای حمله به سازش روحانی با آمریکا استفاده کنند.
روزنامه ایران(وابسته به دولت)نیز در صفحه ی اولش به این موضوع اشاره نکرده بود.
روزنامه تهران تایمز (وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی-بخش سیاسی حوزه) در صفحه اول خود در این مورد چیزی ننوشته بود.
روزنامه جوان(وابسته به سپاه) در صفحه ی اول خود تیتر زده :
طوفان ثارالله علیه نفوذ آمریکا وزیدن گرفت
روزنامه اصلاعات(وابسته به سپاه) در صفحه ی اصلی خود در مورد رزمایش تیتر زده است.
روزنامه رسال ( وابسته به سپاه ) در صفحه ی اصلی خود در این مورد تیتر زده است .

داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در تکمیل نظر قبلی :
با توجه به اینکه روزنامه های گروههای دیگر به رزمایش اهمیت ندادند ، نشان می دهد که به این نیروها امیدوار نیستند . و گرنه به نفع همه ی گروههای سیاسی ساختار سیاسی ایران بود که از این رزمایش با آب و تاب تیتر بزنند .

داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۷:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از اقوام ما جانباز جنگ و سردار سپاه بود . حدود دو سال پیش هم بازنشست شد . فرزندش که همبازی کودکی من بود ، وارد سپاه شد . از طریق این دوست قدیمی با پاسداران بسیاری (مخصوصا در تهران) آشنا شدم .
این دوستان برای من افشا کردند افراد محدودی که در سال 88 با عنوان لباس شخصی در خیابان می دیدیم ، ربطی به ما نداشتند . این افراد وابسته به شخص اقای رفسنجانی بودند .
در مورد چهارشنبه سوری سال 89 نیز حقایقی را برای من افشا کرد . با توجه به وقایع سال 89 برای من بازگو کرد که مقامات بارها برای مردم خط و نشان کشیدند که برای شادی به خیابان نیایید و گرنه فلان می شود . در آن سال چهارشنبه سوری مصادف بود با 24 اسفند . ما در آن سال به دستورات توجهی نکردیم و در چهارشنبه سوری با مردم در خیابان خوش و بش هم می کردیم . چهارشنبه سوری سال 89 نقطه ی عطفی بود که خیلی ها را به وحشت انداخت .
در مورد سردار تهرانی مقدم هم برای من توضیح داد . گفت که نام ایشان در هیچ کدام از تحریمهای موشکی و حقوق بشری نبود و همین موضوع خیلی از حقایق را مشخص می کند . گفت که ایشان چقدر برای ما افسران جوان قابل احترام بودند . خلاصه اینکه چهره ی ملی سردار تهرانی مقدم را به من نشان داد .
متاسفانه رسانه ها با تبلیغات دروغ و ضد اطلاعات حقایق را می پوشانند ، اما همیشه ماه پشت ابر نمی ماند .

داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خبر مهم و مرتبط با مطالبی که قبلا گفتم(توجه داشته باشید که در متن خبرگزاری فارس بر خلاف خبرگزاری های دیگر به زائر بودن مسافران این اتوبوس اشاره ای نشده است ، زیرا در واقع این افراد زائر نبودند و برای کار دیگری به ایران آمده بودند) :

رئیس پلیس راه استان همدان خبر داد
واژگونی اتوبوس اسکانیا با 11 کشته و 25 مجروح در یک کیلومتری ملایر/10 زن و یک مرد عراقی در بین کشته‌ها

رئیس پلیس راه استان همدان از وقوع تصادف در یک کیلومتری ملایر خبر داد و گفت: 10 زن و یک مرد تبعه عراق کشته شدند.
مهدی شاکری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از واژگونی اتوبوس حامل اتباع عراقی در یک کیلومتری ملایر به سمت نهاوند ـ بروجرد خبر داد و با بیان اینکه این تصادف 11 کشته بر جای گذاشت، ساعت وقوع این تصادف را 19 روز گذشته (یکشنبه) دانست و افزود: تعداد 25 نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند.

رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه تعداد 10 نفر از کشته‌شدگان خانم و یک نفر نیز آقا بودند، بیان کرد: این اتوبوس از سمت قم عازم مرز مهران بود و مسافران آن عراقی بودند.

شاکری با اشاره به اینکه علت وقوع این تصادف در دست بررسی است، عنوان کرد: از آن جا که حال برخی از مسافران وخیم است امکان افزایش تعداد فوتی‎ها نیز وجود دارد.
نتیجه : باور کنید مردم تنها نیستند .