مسابقات سازه های ماکارونی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
یکشنبه - ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

اولین دوره مسابقات سازه های ماکارونی در دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد بافق،  اولین دوره مسابقات سازه های ماکارونی در سه گرایش سبک، سنگین و زیبایی توسط مرکز رشد علم و فناوری و  با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با حضور 45 تیم و به مدت سه روز در دانشگاه آزاد اسلامی بافق برگزار شد، شرکت کنندگان ضمن گذراندن دوره آموزشی مربوطه، اقدام به

ساخت سازه ماکارونی کردند که در پایان پس از انجام آزمایش، تیم های برتر معرفی شدند. در گرایش زیبایی نیز سازه برج ایفل به مقام اول رسید.

ماکارونی 2

ماکارونی 1

ماکارونی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۶:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خسته نباشید از دانشگاه ازاددرخواست می شود در زمینه شکوفایی علمی دانشجویان ودانش اموزان بافقی تلاش بیشتری بکار بندد تا استعدادهای نهفته فرزندان بافقی اشکار گردد واین عمل به سالی یکبار ختم نشود مسلما تداوم در این امر توسعه علمی دارد واین در توان دانشگاه ازاد می باشد
از مسئولین دیگر ارگانها که حمایت کننده بوده اند نیز تشکر میشود

یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک میگویم ولیکن باید یادآور شوم که در شهر ، استان و کشور خودمان برجها ، ساختمانها و پلهایی زیباتر و خاطره انگیز تر از ایفل داریم

رجبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینکه این بچه ها زحمتی در این کار داشتند جای بسی تشکر است اما ای کاش برگزار کنندگان و مربیان محترم ترتیبی میدادند نماد کشور فرانسه در این مسابقه گرامی داشته نمیشد….کشوری که سالها با ما خصمانه بود ……. و ای کاش این مسابقه یک کار کاربردی و فرهنگی بود تا مقدمه طرحی یا نمادی کاربردی برای یکی از میادین یا بلوارهای شهر با پشتوانه ایرانی اسلامی که هزاران سال قبل از ایفل هنر خود را به اروپا صادر میکردیم بود

بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۲:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر از زحمت این بچه ها که تلاش فراوان نمودند اما تاسف از مسئولان و برگزار کنندگان و مربیان این گردهمایی ایا باید طرح برگذیده دار العباده و شجاعه برج فرانسه باشد ؟ کشوری که سالها است با ما خباثت کرده و میکند؟ آیا نمیشد طرحی ایرانی و اسلامی با سابقه این مملکت را میساختیم؟ نمیشد جوری این بچه ها هدایت میشدند که طرحی اجرا کنند که بعدا بعنوان نماد همیشگی در گوشه ای از میادین شهر یا بلوار های این شهر استفاده شود؟ ما با این هدایت فرهنگی کجا میریم ؟

  13 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  به خدا همه چیو سیاسیش نکنید
  یه کمی هم چشماتون را رو به زیبایی باز کنید
  چرا همش دوست دارید از اطرافیان انتقاد کنید و بهونه الکی بگیرید
  تا کسی میخواد کاری انجام بده اول میگید نمیشه بعد هم که انجامش داد شروع به عیب جویی و ایرادات بنی اسرائیلی میکنید و جوانها را دلسرد میکنید.

   ثص این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

   یعنی واقعا ما توی ایران چیزی بهتر از برج ایفل داریم. فرانسه مظهر و مهد تمدن ادبی غربه. شما همه چی رو برمیداری بین یه مشت جوون سیاسیش می کنی

یکی از سازندگان سازه ماکارونی ایفل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و احترام
با تشکر از برخی دوستان که مشوق ما بودن و قراره ححمایت های بیشتر و جدیدی از ما داشته باشن .توی این مسابقه ، پل خواجو هم بود که واقعا کار آن ها هم زیبا بود . ولی چیزی که در ذهن برخی شما از همشهریان با محبت وجود دارد ، “خود روشنفکر پندار” بودنه . شمایی که هنوز فرق هنر و سیاست را نمی دانید . به قولی دوست دارید همه جا یک موشی بدوانید و خود را قاطی کنید .
معیار های سازه ماکارونی در بخش زیبایی ، چسب کاری ، ظریف کار کردن قطعات ماکارونی ، تهیه نقشه سازه توسط خود گروه و تهیه یک کاتالوگ برای داوران مسابقه بوده .
شمایی که میگویید پون نقشه اصلی و ایده ی ما برج ایفل بوده و چون در کشوری قرار دارد که به قول شما بر ما خباثت کرده و تلاش و بی خوابی که ما برای زیبایی این سازه و اندک هنری که داشته ایم نمیبینید ، باید داورها هم مثل شما باشند و به سازه ای رای بدهند که زحمت دستشان کمتر از ما بوده ؟! ضمنا باید بگوییم که هیچ کجا سازه ما گرامی داشته نشد .
اما بیاییم همه ، افکارمان را مثل شما کنیم . از این به بعد سوار خودروهای پژو نشویم . چرا ؟! چون طرح اصلی آن از پژو فرانسه می باشد ! خنده دار به نظر می رسد ؟! نه ؟!
سازه بعدی که هم اکنون داریم روی آن کار می کنیم ، تهیه نقشه برج آزادی ست . این که در ایرانه ؟ نماد کشور جمهوری اسلامی ایرانه . درسته ؟ زیباست . نه ؟
اما بعد از دیدن نظرهای برخی شما از همشهریان عزیز ، به ترس افتاده ایم که بعدا مواجه بشیم با نظرهایی از قبیل اینکه ااین برج در دوره سلطنت شاه ساخته شده ! فردا روزی توی سرمون بزنید که مگر این میدان را از بالا نگاه نکردید که شبیه صلیبه ؟! ما واقعا در کار برخی از شما دوستان مانده ایم . هرکه هرکار کند ، باید یک عیبی از آن در بیاورید .

بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز همانطور که تاکید شد کار این جوانها واقعا ستودنی است اما این کار یک کار هنری است و کار هنری مولفه خود را داره گفتیم کاش کاری انتخاب میشد که بعد ان را شهرداری به ابعاد بزرگ میساخت و در گوشه ای از شهر به یادگار میرفت این کار یک کار مصرفی نیست یک کار هنریه دوست عزیز و کار هنری باید مبین فرهنگ ما باشه نه سمبل بیگانه کجای این سیاسیه ! ایا ماکت مکان وطنی کم داریم یا ندیدیم؟ انتقادی که هست از مربیانی است که به جوانهای ما سمبل بیگانه را ترویج میکنند نه جوانها برادر عزیز!

روشنفکر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱ آذر ۱۳۹۴ - ۳:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان اهل هنر(من بابقیه کارندارم)
احسنت ستودنی است باآرزوی هرچه بیشتردرپیشرفت شماعزیزان ادامه دهید تا انشاالله درآینده طرح های بزرگ ازاین قبیل ارائه دهید برای ساخت(دنیاتابوده انتقاد بوده شماادامه بدین)هزاران احسنت بردستان پرتوانتان.

زهرا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

میشه بگید چند تا بسته ماکارونی لازمه
واینکه به تکه های چقدری تقسیم کنیم ?????ممنون واسه دوشنبه میخوام لطفا