قبل از آن که هرگونه حادثه ناگواری رخ دهد به فکر چاره باشیم

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۹ شهریور ۱۳۹۴

رییس انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه 15 خرداد بافق:

قبل از آن که هرگونه حادثه ناگواری رخ دهد به فکر چاره باشیم

رییس انجمن اولیاء و مربیان آموزشگاه 15 خرداد گفت: ترکیدگی دیوار مدرسه باعث نگرانی کادر آموزشی و اولیاء دانش آموزان شده است.

منصور شاهی بافقی در گفتگویی با خبرنگار ” بافق فردا” اظهار داشت: آموزشگاه 15 خرداد یکی از قدیمی ترین مدارس بافق واقع در بلوار انقلاب جنب مسجد امام حسین (ع) می باشد. و در حال  حاضر 196 دانش آموز در مقطع ابتدایی را در خود جای داده است.

وی افزود: در سال 86 با کمک بودجه طرح تخریب و بازسازی مدارس عملیات نوسازی آن انجام شد. در سال 1388 نیز به بهره برداری رسید. با توجه به وسعت کم فضای بیرون آموزشگاه مدیر وقت آموزش و پرورش به نوسازی مدارس استان تعهد کرد تا برای وسعت  بخشیدن به حیاط مدرسه منازل همجوار خریداری و تخریب شود و فضای مناسبی جهت ساعات ورزش و تفریح دانش آموزان فراهم گردد.

شاهی ادامه داد: اما با گذشت 4 سال از افتتاح مدرسه هنوز این کار عملیاتی نشده است. دیوار منزل همجوار رو به تخریب بوده و هر لحظه امکان دارد باعث رخ دادن حادثه ای ناگوار باشد. طی نامه این موضوع به اداره آموزش و پرورش اعلام شده؛ مسئولین برای بازدید از این دیواربه مدرسه مراجعه کرده اند.

وی بیان کرد: منزل همجوار مدرسه توسط کمک های آموزش و پرورش خریداری شده ؛ اما با توجه به آن که این خانه در شیب قرار دارد لازم و ضروری است تا خانه کناری آن نیز خریداری گردد و تخریب جهت وسعت دادن به حیاط مدرسه انجام گیرد.

رییس انجمن اولیاء و مربیان یادآور شد: 10 میلیون تومان توسط کمک های خیری مردم جمع آوری شده و هنوز نیاز به مبلغ 35 میلیون تومان می باشد . با توجه به بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید از مسئولین امر تقاضامندیم تا در مورد تخریب دیوار چاره ای بیندیشند.

وی عنوان نمود: دیوار بعد از افتتاح مدرسه به سمت داخل شیب پیدا کرده و روز به روز این ترکیدگی دیوار بیشتر می شود. امیدواریم از بودجه عمرانی شهر و آموزش و پرورش شهرستان مساعدتی صورت پذیرد تا این دغدغه اولیاء و معلمان رفع شود.

منصور شاهی گفت: شهردار سابق در جلسه شورای آموزش و پرورش قول مساعد داد تا عملیات تخریب و باز سازی را شهرداری برعهده گیرد و این موضوع نیز طی صورتجلسه ای به امضاء همگان رسیده است.  در پایان صحبت هایم باز تاکید می کنم قبل از آن که هرگونه حادثه ناگواری رخ دهد چاره ای اندیشیده شود.

IMG_20150910_060148

 

 

IMG_20150910_060142

 

 

IMG_20150910_060145

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام چطور سوژه های خبری را اطلاع دهیم.

احمدعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

توجه بیشتر مسئولین آموزش وپرورش بافق به مدارس محلات خودشون است الان 15 خرداد و 17 شهریور بعلت قرار گرفتن در محله سفلی کمتر در کانون توجه است ما والدین باید خودمون پیگیر باشیم والا کسی تو فکر ما نیست

منصف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۷:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احمدعلی جان سلام
بایستی به این موضوع توجه کنید که مسئولین اموزش وپرورش از اول انقلاب تا حدود دو سال قبل از منطقه شما بوده واگر مسئله ومشکلی هست به ارث رسیده ازگذشته است .
ضمنا رئیس فعلی اموزش وپرورش به این صورتی که گفتیه اید که به محله خودش توجه دارد نیست واین موضوع را می توانید از نیروهای متعهد وزحمتکش آن اداره سئوال کنید