وقتی حرف مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری ها درخصوص مرمت کوچه های بافق عوض می شود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

مدتی زمانی است که بافق با همت و تلاش بسیاری از مسئولین و پیگیری مردم توانست از نعمت گاز برخوردار شود. برخی از مردم شهر  به گونه ای آسودگی و راحتی را حس کردند و دیگر حمل کپسول گاز بر دوش زنان و مردان بافقی سنگینی نمی کند. اما روند کار و مشکلات پیش آمده خصوصاً در برخی نقاط و کوچه ها باعث آزردگی خاطر مردم این شهر شده است. تماس های مکرری از سوی همشهریان به خبرنگاران شهرستان واصل می شود و از بابت روند کند کار گلایه و شکایت می کنند.

صبح دیروز پیرامون همین موضوع خبرنگار ” بافق فردا” مصاحبه ای با ” فریدون میرزایی” مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی انجام داد. وی گفت هر زمانی که کار به پیمانکار مرمت تحویل داده شود کار مرمت و آسفالت کوچه آغاز می شود. و علت تاخیر نیز برعهده پیمانکار لوله گذار شرکت گاز نهاده شد. و حتی زمانی که در رابطه با آسفالت کوچه کلوپ ورزشی سوال شد وی عین این عبارت را بیان کرد” 15 روز نیست کار تحویل داده شده است روز شانزدهم کار انجام شد دیروز آسفالت کردیم”.

خبرنگار” بافق فردا” صبح امروز سری به کوچه کلوپ زد تا از روند کار انجام شده و آسفالت کوچه گزارشی تهیه کند اما آنچه باعث تعجب شد این بود هیچ تغییری در رابطه با آسفالت و جمع آوری خاک انجام نگردیده بود.

باز خبرنگار ما طی تماسی تلفنی علت را ازمدیر عامل شرکت تعاونی دهیاری بخش مرکزی جویا شد. وی در این گفتگو گفت: نگفتم آسفالت انجام شده!!! فردا صبح آسفالت و کار مرمت و آسفالت آن انجام خواهد شد!!!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
راوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۷:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یک ماهه داریم تو کوچه حجت خاک میخوریم به خدا چرا هیچ کس جوابگو نیست

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کوچه روبروي بيت العباس را هم نصفه و نيمه آسفالت کرده و رفته اند . اين وضع اصلا قابل قبول نيست . مرديم از بس خاک خورديم برادر . فکري برداريد .