مردم بافق در اعتراض به هم حوزه ای شدن با اردکان طومار امضاء کردند(تصاویر)

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
جمعه - ۶ مرداد ۱۳۹۱

نمازگزاران جمعه این هفته بافق در اعتراض به طرح تشکیل حوزه انتخابیه واحد بین بافق،بهاباد و اردکان طومار امضاء کردند.

پس از درج خبر تصمیم نمایندگان مجلس مبنی بر تغییر حوزه های انتخابیه استان که بر اساس آن قرار است بافق ،بهاباد و اردکان یک حوزه انتخابیه واحد را تشکیل دهند نمازگزاران این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه در بافق و همزمان با  اولین جمعه ماه مبارک رمضان با امضاءطوماری خطاب به رئیس جمهور و نماینده فعلی در مجلس شورای اسلامی اعتراض خود را به این تصمیم اعلام کردند.

در این طومار آمده است :ما شهروندان بافقی و امضاء کنندگان ذیل اعتراض شدید خود را نسبت به طرحی که در کمیسیون شوراهای مجلس در حال تهیه می باشد و شهرستان بافق را به حوزه انتخابیه اردکان ملحق می کند اعلام می داریم و این اقدام را در راستای ادامه تضییع حق مردم بافق در حوزه انتخابیه نمایندگی طبق 33 سال گذشته و داشتن نماینده همیشگی مثل گذشته برای اردکان می دانیم.

امضاء کنندگان گزینه پیشنهادی خود در حوزه انتخابیه را شهرهای بافق،بهاباد و مهریز اعلام کرده اند.

شایان ذکر است حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق نیز در پایان خطبه های نماز جمعه از مردم خواست این طومار را امضاء کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی رضا جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۵:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه
علی جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۶:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احتمالا در یکی دو سال گذشته اخبار مربوط به استان شدن اردکان را شنیده اید. احتمالا این کار هم یک ترفند دیگر برای رسیدن به همان هدف است. مردم بافق باید هوشمندانه جلوی سوءاستفاده فرصت طلبان را بگیرند. مطمئن باشید اردکانیها برای بافق کاری نمی کنند.

متحد یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۲:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر من بهتراست این طومار توسط امام جمعه محترم وفرماندارمحترم وتعدادی ازپدران ومادرن شهید وجانبازان وآزادگان به بیت رهبری ووزارت کشور ودفترریاست جمهوری تقدیم گردد وتاحل نشدن موضوع کلیه افراد به بافق برنگردند .به قول امام جمعه محبوبمان مگرکجای مامردم بافق ازبهابادکمتره که تاحل نشدن موضوع شهرستان شدنشان ول نکردندونتیجه هم گرفتند پس بیایید باهم همدل ویکسو وهدفدار درجهت آبادانی وتوسعه شهرمان همپای امام جمعه وفرماندارمحترم وبه پشتیبانی آنها احقاق حق نماییم.

سلام بردکترزارعزاده یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب حجت السلام والمسلمین دکتردخیل عباس زارعزاده مهریزی ماهمگی به شماکه نماینده ای شجاع وحق طلب هستید وازقدرت بالای بیان هم برخورداریدایمان اعتقاد واعتماد داریم وهمگی هم میدانیم حوزه موردنظرحضرتعالی هم درچهارسال آینده حوزه دلخواه مردم بافق مهریزوبهابادهست وامیدواریم با پیگیریهای مستمرجنابعالی تحقق پیداکند.انشاالله

سید احسان دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱ - ۶:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا اگر کسی موافق هم حوزه ای شدن بافق و اردکان باشه باید چکار بکنه؟

مجید آریان پور پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۱ - ۱:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قطعا اگر نماینده اردکان وبافق یکی شود به سود مردم بافق است چون اردکانیها نفوذ بسیارخوبی دارند وفرقی بین مردم اردکان وبافق نمی گذارندودرست کردن طومار وامضا بسیار ساده لوحانه است.این را کسانی باید امضا کنند که از توسعه بافق می ترسند قطعا اگر اقای تابش نماینده بافق هم بود به جای شعاربی فایده براشون کارمی کرد.

پورروستایی اردکانی شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا مردم را بیهوده شانتاژ نفرمایید.
اردکان هم هیچ علاقه ای ندارد با شما هم حوزه ای شود.