برد خانگی سنگ آهن بافق مقابل شهرداری کاشان

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۲۹ شهریور ۱۳۹۴

یم هندبال سنگ آهن بافق در دیداری خانگی با اختلاف 7 گل از سد تیم شهرداری کاشان گذشت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ؛ دیدار دو تیم هندبال سنگ آهن بافق و شهرداری کاشان در چارچوب هفته سوم لیگ برتر هندبال مردان ایران ساعت 17 روز شنبه در محل سالن ورزشی امام علی(ع) آهنشهر آغاز شد.
سفیدپوشان سنگ آهن بافق که از امتیاز میزبانی این دیدار برخوردار بودند از همان ابتدا با شروع هجومی خود توانستند با اختلاف 3 گل، دقایق آغازین نیمه اول را دنبال کنند.
هرچند رفته رفته اختلاف به اعداد 4 و 5 نیز رسید ولی این اختلاف دوامی نداشت و نیمه نخست با نتیجه 11 بر 10 به سود تیم میزبان خاتمه یافت.
آغاز نیمه دوم این رقابت هم به مانند نخستین آن، با حملات متعدد شاگردان مهدی رهبری همراه بود به نحوی که اختلاف امتیاز سنگ آهن از تیم کاشان پر رنگ تر می شد.
در این لحظات و در حالی که 13 دقیقه از آغاز نیمه دوم گذشته بود بازی برای لحظاتی متوقف شد.
این توقف به علت اعتراض بازیکنان و کادر فنی تیم میهمان بوجود آمد که گویا به خاطر زخمی شدن بازوی یکی از بازیکنان و خشن بازی کردن تیم بافق معترض بودند.
البته مهدی رهبری سرمربی سفیدپوشان آهن، با پیش کشاندن دو سه تن از بازیکنان خود، ناحیه گردن و صورت زخمی آن ها را به ناظر و داوران این دیدار نشان داد تا از این رویداد مشابه در تیم خود خبر داده باشد.
پس از شروع مجدد، این تیم بافق بود که حملات خود را بهتر از حریف به ثمر می نشاند.
سرانجام پس از 60 دقیقه رقابت، سنگ آهن بافق توانست در یک دیدار خانگی با امتیاز 29 بر 22 بر تیم شهرداری کاشان غلبه کند و شادی را برای هوادارانش به ارمغان آورد.
گفتنی است تیم هندبال سنگ آهن بافق با کسب این پیروزی 5 امتیازی شد.

DO3P2793 DO3P2823 DO3P2833 DO3P2954 DO3P2779 DO3P2744

DO3P2802

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ورزشکار بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه فایده ای داره .چند تا بچه بافقی توی تیم بازی میکنند.حتی برای چند ثانیه.عکس آقای … را که دیدم یاد اون اعتراضات و بزن و ببندهاش اوفتادم که چه جوری آقای رهبری را از بافق فراری داد حالا چی شده که ساکت شده و میره اونجا میشینه الله و اعلم .راستی یه گزارشی از تمرینات تیم فوتبال دسته سه کشوری باشگاه تهیه کنید چون شنیده شده با بچه بافقی ها قرار داد نبستند و گفتند اگر نتیجه گرفتید اون وقت مبلغی پرداخت میکنیم .پس چرا همین روند برای هندبالیهای غریبه نیست؟

همه چیز آرومه... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
فایده داره برای بعضی ها…
گفتن با بچه بافقی ها اگه قرارداد ببندن 5000نفر نیروی سنگ آهن میگن پولها رو دارن حیف و میل میکنن
کاشکی دروغشان راست بود…

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ورزشکاربافقی او که هیچ نفری که کنارش نشسته را چرا نمی گی خیال می کنی خیلی به فکر هندبال و ورزش بافقه فقط فکر خودش که بتونه تو هندبال استان بمونه تازه اون داورهای میزی که از یزد میارند چنان به ضرر بافق کار میکنند مگر ما خودمون تو بافق داور نداریم