وجود امکانات پیشرفته در ورزش بافق نشان از دیدگاه مثبت مدیران شهرستان است

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۴ مهر ۱۳۹۴

رییس فدراسیون هندبال ایران:

وجود امکانات پیشرفته در ورزش بافق نشان از دیدگاه مثبت مدیران شهرستان است

رییس فدراسیون هندبال ایران گفت: تا قبل ازسفر به بافق فکر نمی کردم چنین امکانات پیشرفته ورزشی در این شهرستان وجود داشته باشد.

سید ابوالحسن مهدوی در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی باشگاه سنگ آهن در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار”بافق فردا”اظهار داشت: از بدو ورود به فدراسیون هندبال سیاست کاری بر ایجاد اتحاد، وحدت، همدلی و همزبانی بوده؛ به یاری خدا موفق شدم در فرصت کوتاهی که در خدمت ورزش هندبال هستم اتحاد را به وجود بیاورم.

وی افزود: امروز تمام جامعه هندبال با احساس مسئولیت در قبال نوجوانان و جوانان کار را دنبال می کنند. دومین محور کار تغییر در برنامه ها، ساختار تشکیلات و تغییر در نیروهای فدراسیون است که هر سه کار انجام شد.

مهدوی ادامه داد: خوشبختانه تیم ملی در وضعیت خوبی قرار گرفته به طوری که 5 بازیکن اصلی به اروپا راه پیدا کردند. و در لیگ های معتبر توپ می زنند. این بازیکنان از آمادگی بالایی برخوردار هستند. اخیراً در ” اسلونی” اردوی برگزار شد و 5 بازی خوب انجام گردید. از 10 مهر ماه سالجاری اردوهای بعدی شروع می شود. البته در حال “کوران” برگزاری مسابقات لیگ قرار هستیم. اما از 11 مهرماه انشاالله اردوهای اصلی تیم آغاز می گردد.

وی بیان کرد: چندین اردو در کشورهای کرواسی، لهستان، آلمان، تونس پیش بینی شده تا پس از انجام این مسابقات تیم با آمادگی بیشتر به کشور قطر اعزام شود. کشور قطر میزبان مسابقات انتخابی المپیک خواهد بود.

رییس فدراسیون هندبال کشور با اشاره به وضعیت تیم هندبال ایران در گذشته گفت: متاسفانه لیگ پویا و با نشاط نبوده است. با سیاست تغییر در برنامه های لیگ 24 بازیکن ملی انتخاب و از همان ابتدای شروع بازی ها در تیم های علاقمند تقسیم شده اند. لیگ در دو گروه و بازی های حذفی در خلال مسابقات می باشد. لیگ امسال لیگی حساس، بانشاط و پرانرژی است. و ارتقاء ملی را قطعاً به ارمغان خواهد داشت.

وی ضمن تشکر از مسئولین و مدیران باشگاه سنگ آهن بافق یادآور شد: تا قبل ازسفر به بافق فکر نمی کردم چنین امکانات ورزشی در شهرستان وجود داشته باشد.  امکانات بی نظیر بوده به طوری که در هیچ جای کشور چنین امکاناتی وجود ندارد. این مسئله نشان از دیدگاه  ویژه، مثبت و تفکر بالای آنان به ورزش شهرستان است.

مهدوی در ادامه بیان کرد: قطعاً با این دیدگاه مثبت ازشهرستان کارها را با قاطعیت بیشتری دنبال خواهم کرد. شک نکنید در کنارتان هستم. و از این که باشگاه سنگ آهن در رشته هندبال سرمایه گذاری کرده صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

خوشبختانه تیم هندبال بافق یکی از بهترین تیم های هندبال کشور می باشد. بازی های خوبی را نیز ارائه داده است.

وی افزود: امیدوارم در قبال این محبت، پیگیری و عنایت ویژه مسئولین، بازیکنان جوابگو باشند و تمام تلاش خود را برای رضایت آنان به کار گیرند.

مهدوی در بخشی دیگر از سخنان خود در پاسخ به سوال خبرنگار ما در زمینه ناداوری در بازی های هندبال گفت: داوری و برخورد در تمام رشته ها وجود دارد. اما رشته هندبال رشته ی کاملاً فیزیکی است. به علت درگیری و برخورد بیشتر قضاوت و داوری نیز سخت و مشکل می شود. جلسات زیادی با داوران و مربیان برگزار و از داوران خواسته شد تا با آمادگی بیشتر و به روز بودن بازی ها را قضاوت کنند.

رییس فدراسیون هندبال کشور ادامه داد: وضعیت داوری ایران مناسب است. اشتباهات به وجود آمده نیز طبیعی می باشد. اما تلاش خواهیم کرد0020خطاها و اشتباهات کمتر شود. تا خدای ناکرده حق تیم های حاضر در لیگ ضایع نشود.

سید ابوالحسن مهدوی در پایان گفتگو در پاسخ به این سوال که با توجه به سرمایه گذاری باشگاه آهن در رشته هندبال چه کمکی از سوی فدراسیون کشور به این تیم شده است گفت: مساعدت مستقیم نمی توانیم انجام دهیم. اما سعی می شود بازیکن ملی پوش به تیمی هدایت شود که استقبال و سرمایه گذاری بیشتری انجام شده است. با توجه به شناختی که پیدا کردم در آینده قطعاً برنامه های زیادی برای برگزاری اردوی تیم ملی نوجوانان، جوانان و حتی بزرگسال خواهیم داشت. حضور تیم ملی انگیزه ای برای جذب نوجوانان به ورزش است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اصلا هدف از اومدن یه بافق همین نکته آخر ایشون بود که گفته برگزاری اردوهای تیم ملی در بافق!!!!
یعنی خرج کردن از کیسه خلیفه.وگرنه ما بافقیهای ورزشکار را چه به هندبال.بخدا اگه ده درصد از این پولا را به هیات های ورزشی سطح شهر کمک کنند با استعدادهای بی نظیری که در بافقی هست توی کل کشور قهرمان کشوری و ملی داریم میگین نه یه نظر سنجی توی سایتتون بزارین ببینید ورزشکارای بافقی چی میگن. راستی ممنونم از اطلاع رسانی سایتتون خیلی آنلاینید

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همین حضور ایشان در بافق غنیمت است وباید با دید مثبت نگریسته شود باید باور داشته باشیم که شناسانده بافق به کشور وراهیابی بازیکنان بافقی به تیم های معتبر راهی جز این ندارد .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ - ۷:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا محمود
مثل اینکه از برتیم هندبال توهم نانی میخوری ، کدام بازیکن بافقی ، 5 سال درلیک هزینه میلیاردی میکنیم وبا بهاء دادن وسرمایه گذاری برای بچه بافقی ها یه عده غریبه آمدند ، خوردن ورفتند اگر راست میگید بعد از گذشت 5 سال کدام یچه بافقی تو لیک فقط 5 دقیقه بازی گرده ولی یه عده محدود از بر تیم 50 میلیون میلیون خوردن – سفر رئیس فدراسیون هم فقط برای مفت خوری ومفت بری بوده ، ما نون خودمان برای خودمان تلخه برای فدراسیونی ها شیرین مثل عسل
تو پنچ سال کدام مربی لیگیمون فقط 5 ساعت برای بچه بافقی ها وقت گذاشته
جمع کنید این بساطتون را