تأمین امنیت شغلی کارگران شرکت سنگ آهن برای ما مهم است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۵ مهر ۱۳۹۴

فرماندار شهرستان بافق:
تأمین امنیت شغلی کارگران شرکت سنگ آهن برای ما مهم است
فرماندار بافق گفت: نامه ای از سوی کارگران تبدیل وضعیت سنگ آهن در خصوص ارتقاء به روز مزد دائم به کارگروه رسیده است. تامین امنیت شغلی کارگران شرکت سنگ آهن برای ما مهم است.
سید مهدی طلایی مقدم در گفتگویی تلفنی با خبرنگار” بافق فردا” اظهار داشت: نامه ای از سوی کارگران تبدیل وضعیت سنگ آهن در خصوص ارتقاء روز مزد دائم به کارگروه رسیده است. این موضوع در بیست و هشتمین جلسه کارگروه که روزگذشته در فرمانداری برگزار شد مطرح گردید. پس از بحث و تبادل نظر اعضاء مقرر شد وقت ملاقاتی با دکتر” نوربخش” مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گرفته شود و موضوع تامین امنیت شغلی کارگران که یکی از دغدغه های ما نیز است مطرح و پیگیری شود.
وی افزود: گزارشی از پیشرفت گندله توسط مدیر عامل شرکت سنگ آهن ارائه گردید. طبق گفته های وی پیمانکار برنده فولاد تا 19/7 معرفی خواهد شد.
طلایی مقدم با اشاره به حضور مدیر عامل مجتمع فلات مرکزی در جلسه روز گذشته بیان کرد: طی بحث و گفتگوی انجام شده؛ مقرر گردید تأمین خوراک طرح های صنایع جوار معدنی شهرستان در اولویت مجتمع فلات مرکزی قرار گیرد. با توجه به فراخوان پیمانکار فولاد اسفنجی، از بین 4 پیمانکار برنده یک نفر می بایست به عنوان برنده مناقصه تا پایان آذر ماه سالجاری معرفی شود.
فرماندار ادامه داد: پس ازپایان جلسه بازدیدی از روند پیشرفت و توسعه طرح های صنایع جوار معدنی شرکت سنگ آهن انجام شد. مشاورین طرح گندله در رابطه با روند کار گزارشی ارائه دادند.
وی عنوان کرد: معتقدم جلسات، بازدیدها و نظارت باید تداوم داشته باشد تا انشالله شاهد اجرای عملی شدن پروژه ها باشیم.
طلایی مقدم در بخشی دیگر از این گفتگو در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر این که چرا در بازدید قبلی از روند کار گندله ناراحت شدید بیان کرد: واقعیت تعطیلی کار پروژه باعث ناراحتی شد. وقتی علت را جویا شدم اظهار داشتند به دلیل حادثه ای که در این قسمت رخ داده پیمانکاربرای پیگیری امنیت کارگران چند روزی کار را تعطیل کرده است.
وی اضافه کرد: همان زمان قول داده شد تا آخر هفته قطعات کوره نصب شود. در این بازدید شاهد حمل و تخلیه قطعات بودیم. مدیر عامل شرکت سنگ آهن گزارش مثبتی ارئه داد. اما نتایج کار از اهمیت بیشتری برخوردار است. روند و نحوه کار با توجه به وضعیت اقتصادی بد نیست.
سید مهدی طلایی مقدم پیرامون حمایت خود از کارگروه گفت: بارها و بارها اعلام کردم با تشکیل کارگروه موافق بوده؛ و از این که دوستانی پرتلاش ما را در راستای تحقق خواسته های مردمی کمک و یاری می دهند خرسند و مسروریم. لازم است متذکر شوم اعضای کارگروه افرادی پیگیر و دلسوز هستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴ - ۳:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار شما فقط وعده و وعید می دهید .
قضیه ی خصوصی سازی به کجا رسید آیا وعده ی شما در این مورد تحقق یافت ؟
حقوق بعضی از کارگران شرکتی چند ماه عقب افتاده است چرا به این موارد رسیدگی نمی کنید ؟
بسیاری از کارگران فولاد بافق اخراج شدند و الان بیکارند .
این میزی که به آن تکیه زده اید به بزرگتر از شما وفا نکرده است . خشم مردم را جدی بگیرید .
در یکی از مصاحبه ها(سال 1353) خبرنگاری از محمدرضا شاه پهلوی پرسید . آیا مردم می توانند حکومت شما را سرنگون کنند . محمدرضا شاه جواب داد : بله-بارها در طول تاریخ اینکار را کرده اند .