انسان در محدودیت می درخشد

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۸ مهر ۱۳۹۴

مدیر مدرسه دخترانه طلوع بافق:

انسان در محدودیت می درخشد

مدیر مدرسه دخترانه طلوع گفت: اعتقاد درام انسان در محدودیت می درخشد و می تواند طبق وظیفه ی انسانی کار کند.

اختر عبداللهی در گفتگو با خبرنگار ” بافق فردا” پیرامون اهداف و برنامه های خود در سال جدید تحصیلی اظهار داشت: همانطور که مستحضرید مدرسه طلوع درساختمان استیجاری سازمان هلال احمر واقع شده است و به علت محدودیت فضا و مکان  اجرای بسیاری ازبرنامه ها و اهداف را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی افزود: با همت مسئولین شهرستان به ویژه رییس اداره آموزش و پرورش درسال تحصیلی آینده شاهد افتتاح مدرسه با ظرفیت 400 دانش آموز خواهیم بود. و ازاین بن بست نجات می یابیم.

عبداللهی ادامه داد: اعتقاد دارم انسان در محدودیت می درخشد و می تواند طبق وظیفه ی انسانی  کار کند. در سالجاری به هر نحوی که امکان داشته باشد مدرسه را اداره خواهیم نمود.

وی ضمن اشاره به برنامه های خود در سال تحصیلی جدید عنوان کرد: هم سو کردن اولیاء با مدرسه و مربیان باعث می شود تا برنامه های مد نظر در راحتی و آسایش اجرا شود.

مدیر مدرسه طلوع خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات در حال حاضر نبود سالن اجتماعات است که خدا را شکر با همکاری مربیان و کادر مدرسه شهید دهستانی این موضوع رفع می گردد.

وی گفت: با توجه به سابقه و تجربه کسب شده در طی دوران گذشته موفقیت و پیشرفت دانش آموزان ابتدایی را در یادگیری مهارت زندگی می دانم . مسائل کلیشه ای  محاسبه دو دوتا یا یادگیری محل قله دنا و البرزبرای دانش آموزان مهم نیست چرا که درآینده این موضوعات را می آموزند.

اختر عبداللهی یادآورشد:آموختن مهارت زندگی محکم نهادن خشت شخصیت بچه ها است.  زیر بنای مهارت اجتماعی چون توانایی نه گفتن، مهرورزی و همدلی فقط در دوران  ابتدایی  نهاده می شود.

وی ادامه داد: کارهای پرورشی باید جان بگیرد. دانش آموزان مدرسه باید بتوانند در سطح استان و حتی کشور بدرخشند. حفظ شخصیت آنان باعث می شود در آینده بتوانند از حق خود دفاع کنند.

مدیر آموزشگاه طلوع عنوان کرد: یک بانو و دختر باید بداند می تواند پا به پای مردان در جامعه حضور داشته باشد. و در جامعه رشد نماید. اهمیت دادن به برنامه اردویی نیزدر پیشرفت و ارتقاء دانش آموزان موثر است. و نکته ای که از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد آموزش حفظ تقوی و پاکدامنی است .

وی اضافه کرد: البته این برنامه های بیان شده  را در طول یک سال نمی توان پیاده و اجرایی کرد. این گفته های آرزوهایم من است. و آرزو داشتن عیب نیست. مطمئن باشید اگر با محبت ، عشق و مهربانی با بچه ها رفتار شود تمام آرزوها دست یافتنی خواهد بود.

در ادامه خبرنگار ما به سراغ دانش آموزان رفت و با آنان به گفتگو نشست.

 

 

IMG_20150930_215059

عارفه عبداللهی دانش آموزکلاس ششم و خبرنگار جوان ها در حال که می خندید بیان کرد: بعد از تعطیلات خیلی سخت است که از خواب ناز بیدار شوی. اما مدرسه و درس خواندن برای هر محصلی شیرین ودلنشین است.

وی گفت: دوست دارم معلم و مدیری مهربان و دلسوز اما جدی داشته باشم. معلم و مدیری می تواند موفق باشد که با دانش آموزخود یار و همراه باشد.

سارا ولی نژاد محصل سال سوم می گوید: باید درس خواند تا آینده مملکت را ساخت. درس بخوانیم که مانند مادران و پدران امروز بیکار نباشیم.

وی عنوان کرد: جوانان امروز برای یافتن کار باید تلاش زیادی انجام دهند. اما امیدورام بعد از آن که تحصیل ما پایان می یابد دغدغه پیدا کردن کار نداشته باشیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بانوی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین بر همت بانوان توانمند بافقی

حنانه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۰ مهر ۱۳۹۴ - ۷:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت مدیردبستان طلوع
من یکی ازدانش آموزان سال چهارم دبستان شماهستم وامیدوارم موفق وپیروزباشیدوبتوانیدبه مادانش آموزان نیزکمکهای درسی خوبی داشته باشید.باتشکرازشما

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دختر گلم ما پدر مادرها هم خیلی درس خوندیم تو بهترین دانشگاه های کشور ولی به قول تو بی کاریم کاش همون
اول عمرمونو برای حرفه ی به درد بخوری صرف کرده بودیم متاسفانه در اجتماع ما معلومات حرفی نداره روابط کار میاره…

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
کامنت شماره 3(Anonymous says:
مهر ۱۱, ۱۳۹۴ at ۱۲:۲۳ ب.ظ)پاسخ کدام مخاطب است.خیلی نفوس بد زدندایشان.درس وسوادخیلی خوبه درهرزمینه ای که باشد.من تعجب می کنم تازه اون زمانهاکه عزیزمون فرمودنددرس وسواد از ارزش بیشتری نسبت به حال بهره مندبوده است.

آیدا دوم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از مدیر دبستان کمال تشکر قدر دانی دارم امیدوارم م همیشه پایدار بمانند مدیر بودن برازنده ایشان است، خدا قوت

عارفه عبدللهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۴:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون خانم عبدللهی