ویژه برنامه پا به دنیای کودکی برگزارشد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
جمعه - ۱۷ مهر ۱۳۹۴

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بافق:

ویژه برنامه پا به دنیای کودکی برگزارشد

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بافق از برگزاری ویژه برنامه پا به دنیای کودکی خبر داد.

زهرا دهستانی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار” بافق فردا” گفت: ویژه برنامه ی پا به دنیای کودکی به مناسبت بزرگداشت هفته کودک در محل کانون پرورشی کودکان و نوجوانان برگزار شد.

وی اظهار داشت:  مسئولین شهرستان در برنامه پا به دنیای کودکی متفاوت تر از همیشه لحظاتی را تا دنیای کودکی همراه بودند. با اجرای فعالیت سفالگری و انیمیشن پا به دنیای کودکی خود نهاده و به استقبال هفته کودک رفتند.

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افزود: مسئولین در این مراسم یادی از خاطرات دوران کودکی خود کرده؛ و به بیان آن پرداختند.

وی اضافه کرد: دعوتنامه های زیادی برای مسئولین ادارات ارسال شد اما رییس شورای شهر، رییس اداره آموزش و پرورش، روابط عمومی شهرداری و آموزش و پرورش، عباس ابراهیمی به عنوان فعال اجتماعی، حراست شهرداری و آموزش و پرورش و رییس اداره پست دراین برنامه شرکت نمودند.

زهرا دهستانی یادآورشد: قول مساعدی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر در رابطه با خرید میز انیمیشن و پیگیری جهت خرید چرخ سفالگری و کوره داده شد.

رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  در پایان گفت: در اینجا لازم است از طرف خود و سایرهمکارانم همچنین اعضای کانون از تمامی مسئولین عزیزی که فارغ ازهر گونه مسئولیت شغلی که داشتند سادگی شان را در کنار عشق به کودکان به نمایش گذاشتند تقدیر و سپاسگذاری نموده و همدلی و همراهی آنان را ارج می نهیم.

IMG_20151009_092029

 

 

IMG_20151009_092026

 

 

IMG_20151009_092016IMG_20151009_092011

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش ما را هم دعوت میکردند قول میدادیم بیاییم و کمک خوبی خوبی هم به مجموعه داشته باشیم

یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با توجه به استعداد و کارهای موجود که بر روی میز مشاهده میشود مسئولین حاضر مجسمه گلی از خود را درست می کردند کار قشنگی میشد