دکتر برخورداری و دکتر صدر ازچهره های پاک بافق هستند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۱۸ مهر ۱۳۹۴

امام جمعه شهرستان بافق:
دکتر برخورداری و دکتر صدر ازچهره های پاک بافق هستند
امام جمعه شهرستان بافق در اولین آیین تجلیل از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق که در محل سالن تالار آفرینش دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد گفت: دکتر برخورداری و دکتر صدر از چهره های پاک و متدین هستند.
وی اظهار داشت: مفتخریم که امروزبه پاسداشت زحمات این فرهیختگان نام آور نشستی با عنوان تجلیل از این بزرگواران برگزار شده است.
سلیمانی در ادامه سخنان خود به بیان خاطراتی از فعالیت های این دو بزرگوار پرداخت و بیان کرد: در چندین سال گذشته مرحوم “ربانی” دچار عارضه قلبی شده بود. آیت الله صدوقی شهید محراب نیز در آن زمان نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی بود. و در همان سال وزیر بهداشت وقت به یزد آمد. مرحوم ربانی از آیت الله صدوقی خواست تا وقتی ازیکی از پزشکان تهران برای وی گرفته شود. آیت الله صدوقی نیز با وزیر وقت صحبت کرد. و این امر میسر شد. به همراه مرحوم “ربانی” برای انجام معاینات و درمان نزد پزشک رفتیم. لحظه ای که پزشک متخصص قلب چشمش به ویزیت دکتر صدر افتاد گفت همان دارویی که دکتر صدر در یزد تجویز نموده است را مصرف کنید و نیازی به این نبود که به تهران بیاید.
در رابطه با دکتر برخورداری نیز زمان دولت هاشمی رفسنجانی وزیر راه و شهرسازی در مجلس مورد استیضاح نمایندگان قرار گرفت. وی پشت تریبون رفت و گفت ساخت و ساز و نظارت ساختمان ها مد نظربر عهده دکتر برخورداری بوده است. با بیان این مطلب توانست در آن زمان از استیضاح نمایندگان مجلس رهایی یابد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دکتر برخورداری و دکتر صدر از چهره های ماندکار بافق هستند که در زمان طاغوت تربیت شده اند ، آیا در بین نسل امروز چنین چهره هایی داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درست اندیش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بله داریم در همایش های بعدی با آنها آشناخواهید شد به امید خدا

درست اندیش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بله آینده خواهید دید