اولين آيين تجليل از مفاخر و مشاهير شهرستان بافق برگزار شد

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۸ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ اولين آيين تجليل از مفاخر و مشاهير شهرستان بافق دكتر محمد علي برخورداي بافقي و دكتر سيد محمود صدر بافقي با حضور معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداريزد ، حجت الاسلام و المسلمين معزالديني ، مشاور معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي كشور، فرماندار و امام جمعه بافق ، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي يزد ، جمعي از مسئولان ادارات و نهادهاي ، پزشكان ، اساتيد و دانشجويان استان و شهرستان در تالار آفرينش دانشگاه اسلامي واحد بافق برگزار شد.

مشاور معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي كشور در اين مراسم پاسداشت و نكوداشت بزرگان علمي هر منطقه را يك نوع عمل نيك و ماندگار عنوان كرد و گفت : بزرگداشت فرهيختگان و مفاخر فرصتي است تا زواياي پنهان شخصيتهاي علمي و ادبي كشور نمايان شود تا از آنان به عنوان چراغي براي آيندگان روشن نماييم.

فرهاد اصغر نيا از عمل دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافق از اجراي مراسم نكوداشت مفاخر شهرستان تقدير كرد و افزود : دانشگاه آزاد اسلامي بافق بنا به رسالت خود پيش قدم در اجراي طرحي ماندگار در شهرستان شده است كه بي شك سندي ماندگار بر شناسنامه اين شهرستان خواهد بود .

فرماندار بافق در اين مراسم ضمن تقدير و تشكر از خدمات دو فرهيخته بافقي در عرصه هاي پزشكي و علمي گفت : اين مراسم فرصتي شد تا ضمن قدرداني از زحمات اين دو عزيز فرهيخته و افتخاراتشان ، تفكري كنيم در فرهنگ ، علم و ادب مردمان ديار بافق.

سيد مهدي طلايي مقدم پيشرفت و آينده بافق را در گروه هم انديشي ، همكاري و هم فكري مسئولان و اقشار مختلف دانست و خاطر نشان كرد : نخبگان و فرهيختگان شهرستان در توسعه و پيشرفت اين ديار به عنوان ايده پرداز و مديريت راهبردي مجموعه محسوب مي شوند.

وي با اشاره تدوين سند توسعه شهرستان بافق در چهار محور و تشريح زير ساختهاي موجود شهرستان گفت : سند توسعه شهرستان بافق در چهار محور صنايع معدني و جوار معدني ، صنايع ريلي ، بخش كشاورزي و پرورش آزيان آبشوري و حوزه ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري تدوين شده كه با وجود منابع انساني غني و وجود فرهيختگان و نخبگاني همچون دكتر برخورداري و دكتر صدر در كنار منابع خدادادي بيشمار آينده اي درخشان را براي آينده بافق رقم خواهد زد و اين محقق نمي شود مگر با همدلي و همزباني دولت و ملت .

IMG_8200 IMG_8216 IMG_8237 IMG_8388 IMG_8475 IMG_8239 IMG_8312


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این مشاهیر در زمان پهلوی تربیت شده اند
آیا فکر کرده اید از بین فرزندانی که در این چهار دهه تربیت شده اند چه بیرون خواهد آمد ؟؟؟؟؟

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

غیراز دوبزرگواروفرهیخه وآقای دکترمیرغنی زاده بقیه……………………………….