نامزدهای انتخابات دوره دهم باید بتوانند به تفاهم برسند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۴

در حاشیه مراسم اولین تجلیل از مفاخر و مشاهیر شهرستان بافق :
نامزدهای انتخابات دوره دهم باید بتوانند به تفاهم برسند
مدیر گروه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق گفت: افرادی که قصد و هدفشان حضور در انتخابات نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است در کنار هم و به منظور انتخاب یک کاندید با هم همفکری نمایند.
حمید رضا فخاری زاده در گفتگو با خبرنگار”بافق فردا ” اظهار داشت: نامزد انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی باید برای شهرهای دیگر استان شناخته شده باشد.
وی افزود: افرادی که قصد و هدفشان حضور در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی است باید برای حضور یک فرد به تفاهم برسند.
فخاری زاده خاطر نشان کرد: نماینده مجلس شورای اسلامی در بافق مسئله ای فرا جناحی است. اقشار و احزاب مختلف به یک همسویی و همگرایی برسند تا آرزوی دیرینه مردم بافق محقق شود.
مدیر گروه مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق گفت: امیدواریم نامزدها طی برگزاری جلسه ای با هم گفتگویی انجام دهند. و هدف فقط بافق باشد. این نکته را متذکر شوم افرادی که نتوانند در یک مجمع و گفتگو به تفاهم و همدلی برسند مطمئن باشید در مجلس نیز همین رویه را ادامه خواهند داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا عبداللهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
به نظر اینجانب ، آقای دکتر فخاری زاده جهت احقاق حقوق مردم مظلوم بافق ، از هر لحاظ شایستگی و لیاقت نمایندگی مردم بافق در مجلس شورای اسلامی را دارند.
با تشکر فراوان

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت اقای دکتر ای کاش شما شرکت میکردید ما به افرادی در شهر مثل شما نیاز داریم امیدوارم که بزرگان از افرادی مثل شما برای بیشرفت شهرمان استفاده کنند