نمايشگاه توانمندي بانوان بافق افتتاح شد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۴

همزمان با هفته خانواده نمايشگاه توانمندي بانوان بافق در قالب 25 غرفه بر پا شد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛در آييني با حضور مديركل دفتر امور بانوان استانداري يزد، مشاوران بانوان فرمانداران شهرستان هاي استان، فرماندار و جمعي از مسئولان ادارات و نهادهاي بافق نمايشگاه توانمندي بانوان بافقي در محل دائمي نمايشگاه هاي اين شهرستان افتتاح شد.

مشاور استاندار و مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در حاشيه افتتاح اين نمايشگاه گفت: نمايشگاه توانمندي بانوان بافق درسطح استاني برگزار شده است كه پذيراي هنرمنداني از سراسر استان نيز بودند.

فخرالسادات خامسي افزود: اين نمايشگاه در زمينه هاي توليدي ، صنايع دستي و هنري در معرض ديد علاقه مندان قرار گرفته است.

مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد در پايان از اقدامات فرماندار و مسئولان بافق پيرامون بسترسازي لازم جهت برپايي نمايشگاه توانمندي بانوان تشكر و قدرداني نمود.

نمايشگاه توانمندي بانوان بافقي با شركت بيش از 60 نفر از بانوان بافقي به مدت يك هفته در سالن اداره صنعت ، معدن و تجارت جهت بازديد عموم شهروندان و علاقه مندان داير مي باشد.

گفتني است مديركل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري يزد و مشاوران فرمانداران شهرستان هاي استان در ادامه سفر يك روزه خود به بافق ، با خانواده “شهيده سكينه عسكري باقرآبادي” از شهداي مكه مكرمه ديدار كردند و همچنين بازديد از بازارچه خيريه شكرانه و مجموعه تاريخي باغ تيتو از ديگر برنامه هاي اين سفر بود.

IMG_8586 IMG_8598 IMG_8637 IMG_8653 IMG_8534 IMG_8541 IMG_8563 IMG_8674


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این نمایشگاه توانمندیهای بانوان بود یا فروشگاه پوشاک ولوازم ارایشی

محمدرضا زبرجدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام…
دوست من جناب بافقی میشه تعریفی از نمایشگاه توانمندیهای بانوان ارئه بدهید؟!
آیا طراحی و دوخت پارچه و تبدیل آن به لباسهای مجلسی و یا فروش لوازم آرایشی و همینطور طراحی و ساخت قاب های فانتزی توسط بانوان جزو توانمندیها و فعالیتهای آنان محسوب نمیشه؟!
این حرکت بسیار قابل ستایش و ارزشمند هست منتها می بایست تبلیغات مناسبی برای آن میشد تا بانوانی که از یزد تا اینجا اومدن و به قول خودشون فروش خوبی نداشتند حتی خود خانمهای بافقی متضرر نشوند .

دلواپس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وتشکر
ما که رفتیم بازدید نمایشگاه این خبرهایی که نوشتید بعضا صحت نداشت اولا غرفه ها اکثرا خالی بود ثانیاشنیده شد بعضی غرفه ها صرفا در زمان بازدید دایر و بلافاصله بدلیل مدیریت بد مسول نمایشگاه و برخورد نامناسب با غرفه دار جمع شد ثالثا غرفه ای که تصویرش بالاست (17)و مربوط به فنی حرفه ای معلولین نرگس بود هم وجود خارجی نداشت سرکار خانم مظفری و مسولین برگزار کننده جواب بدن لطفا