اگر احساس شود روند کار کلاه سر مردم گذاشتن است به صراحت اعلام می شود

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۴

نماینده کارگران شرکت سنگ آهن گفت: یکی از مفاد صورتجلسه 9/6 گزارش هر دوماه در رابطه با روند پیشرفت و توسعه طرح ها بوده است. خدا را شکر این قول محقق شده؛ و مسئولین با مردم شفاف صحبت می کنند.

محمد رضا صباغیان در ششمین جلسه پرسش و پاسخ مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ اظهار داشت: در سال های 79 و 90 اعتراضات مردم بافق هدایت نشد.و نتیجه چندانی نگرفتیم  جریانات سال گذشته 1393 تبديل به صورتجلسه ای شد و در سایه آن برکاتی برای شهر رقم خورد. وی با اشاره به لغو 28/5 درصد از سهام شرکت سنگ اهن بیان کرد: با توجه به شرایط مالی کشور هدف دولت خصوصی سازی است.

حرکت و اعتراض مردم معامله چندین هزار میلیاردی را متوقف کرد و همان طور که اقای فرماندار نیز گفتند در حال حاضر 5/28 درصد دولتی است. ولی فشارهای در این زمینه هست تا بتوانند سهام را به فروش برسانند اما مقاومت ها و نامه نگاری های اعضای کارگروه  فرماندار و استاندار از این کار ممانعت می کند. این حمایت و همکاری جای تقدیر و تشکر دارد.

نماینده کارگران شرکت سنگ آهن اضافه کرد: برخی اعتقاد دارند طرح ها با کندی در حال انجام است. در صورتی که کارهای بزرگ نیاز به وقت و زمان بسیار دارد.بویژه این که موانع زیادی نیز در مسیر بوده است ولی تا به امروز روند کار مثبت ارزیابی می شود.

وی گفت: اگر احساس شود روند کار کلاه سر مردم گذاشتن است یا مانند قول و قرارهای سال های گذشته است به صراحت به مردم اعلام می شود. در تاریخ بافق سراغ ندارید که صورتجلسه یا وعده ای پیگیری شده باشد. امروز شاهد گزارش هر دوماه یکبار یعنی یکی از وعده های داده شده هستیم. شفاف صحبت کردن مسئولین با مردم از دیگر مزیت ها است.

وی یادآور شد: حضور مردم در جلسات باید پررنگ تر باشد تا مسئولین با پشتیبانی بیشتر و خیالی آسوده و راحت تر کارها را پیگیری کنند. از مسئولین درخواست می شود در رابطه با واگذاری 15 درصد از سهام شرکت سنگ آهن پیگیری بیشتر و مجدانه تری داشته باشند. سفر ریاست جمهوری در پیش است باید بتوان در این سفر موضوع را به سرانجام رساند.

صباغیان ادامه داد: صدای مردم به گوش مسئولین بالادستی رسیده و به این یقین رسیده اند که شهر محرومیت دارد.
نماینده کارگران در پایان تاکید کرد امنیت شغلی و ارتقاء حق کارگران است که قول ان نبز توسط مسئولین داده شده که تقاضا داریم عملیاتی شود از جمله روز مزد دائم کردن که باید  اجرایی شود تا کارگران نیز امنیت شغلی بیشتری احساس نمایند
نماینده کارگران شرکت سنگ آهن گفت: حضور ” الستی” و مدیر عامل در کنار مروم و جلسات اعتماد بیشتری می آورد. وی تاکید کرو بدون شک با پیگیری می توان به خواسته های خود رسید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان سر شما بارها کلاه گذاشته شده است
شما به فکر تایید صلاحیت شدن برای انتخابات مجلس هستید و آرزوی نشستن بر صندلی مجلس را در دل می پرورانید -صندلی ای که هیچ فایده ای ندارد برای ملت-پس حاضر نیستید کلاه بزرگی که بر سر مردم گذاشته شد را بازگو کنید .

شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت بر نماینده کارگران.

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای Anonymous says:درصداقت صباغیان هیچ شکی وجود نداردای کاش همه مثل او بودند

یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب صباغیان عزیز : فعالیت و دلسوزی های شما اگر خدای نخواسته در راستا و جهت نمایندگی مجلس و منافع شخصی است پس مصداق شعر زیر می باشید : ( که امیدوارم این نباشد)
سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان ومسعولین دلسوز خدا قوت

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدواریم این صحبت ها جهت باز کردن گره از مشکلات باشد و نه دامن زدن به آنها.