آیا انتخابات هیات مدیره شرکت معدنچیان بافق مهندسی شده است?

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۴

از قرار معلوم انتخابات هیأت مدیره شرکت معدنچیان بافق در حالی برگزار می شود که اطلاع رسانی مناسبی برای نام نویسی سهامداران جهت نامزدی انجام نگردیده است و فقط برخی از افراد صاحب منصب در شرکت سنگ آهن مرکزی به سرعت سهامدار این شرکت گردیده و نامزدی خود در این انتخابات را اعلام نموده اند  درحالی که برای حضور سهام دارن در مجمع و شرکت در انتخابات به صورت گسترده پیامک ارسال گردیده است.

با توجه به گسترش فعالیت این شرکت معدنی در چند ماه گذشته احتمال مهندسی شدن و فرمایشی بودن این انتخابات وجود دارد لذا خواهشمند است با درج این مطلب در سایت “بافق فردا” و درخواست پاسخ از سوی مدیرعامل این شرکت هرگونه شایبه در این زمینه را بر طرف سازید.

با تشکر


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در ایران همه ی انتخابات ها فرمایشی است
این هم روش

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۷:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اولا به فرض محال که مهندسی شده باشه،مگه اونایی که نامزد شدند خدای نکرده مشکلی دارند تا اونجایی که بنده اطلاع دارم از بهترین و کار آمد ترین افراد در مجموعه شرکت هستند .ثانیا بدون بررسی این مطلب را نباید رسانه ای میکردید در چند جای مختلف مساجد ،شرکت سنگ آهن ،دفتر معدنچیان و حتی دفتر بازنشستگان هم اطلاعیه زده شده . اینا همش بوی تفرقه و …. میاد .حالا که با مساعدت های آقای عسکری این شرکت ورشکسته داره جون میگیره خدا وکیلی تنش درست نکنید.دوره قبل هم زیر 10 نفر ثبت نام کرده بودند ولی حالا بیش از 20 نفر این یعنی اطلاع رسانی خوب

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام . مثل اینکه بوی سود و منفعت فراوان از شرکت معدنچیان به مشام بعضی ها رسیده که اینگونه مسئولین شرکت معدنچیان مهره های خود را به همکاری پنهانی فراخوانده اند . ولیکن باید بدونن که سهامداران قدیم و جدید شرکت مثل گذشته در خواب غفلت نیستند و هوشیارانه چه بسا در یک حرکت طبل رسوایی آقایان دست اندر کار به صدا درخواهند آورد . . درست است که در سطح کلان در گذشته و حال اموال بیت المال و مردم مظلوم ایران ازسوی خائنان داخلی به یغما رفته و میرود ولی در شهر کوچکی مثل بافق دیگه سعی کننده تبانی را کنار بگذارند . ممنون میشیم ازشون .