پیرامون انتخابات مجمع فوق العاده عادی اطلاع رسانی صورت گرفته است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۴

مدیر عامل شرکت تعاونی توسعه و عمران معدنچیان چغارت بافق گفت: برای برگزاری انتخابات مجمع فولاد العاده عادی اطلاع رسانی شده است.
حسین ندافیان در گفتگو با خبرنگار”بافق فردا” اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات هیات مدیره مجمع فوق العاده عادی اطلاع رسانی از طریق روزنامه پیمان، آگهی و اطلاعیه در سطح شهر اقدام شده است.
وی افزود: ثبت نام جهت نامزدی اعضاء هیئت مدیره شرکت طبق آیین نامه های مربوط به شرکت های تعاونی در زمان مقرر انجام شده و اطلاع رسانی نیز از طریق نصب اطلاعیه در اماکن عمومی صورت گرفته؛ ثبت نام بیش از 20 نفر گواه بر اطلاع رسانی مناسب بوده و قابل توجه این که در دوره قبل افراد ثبت نام شده تعداد آن ها به ده نفر هم نرسیده است.
ندافیان ادامه داد:تمامی نامزدها در زمان ثبت نام سهامدار شرکت بوده اند و تخلفی نیز در این زمینه انجام نشده است.
مدیر عامل شرکت تعاونی توسعه و عمران معدنچیان چغارت بافق گفت: ارسال پیامک برای حضور در مجمع و رای گیری دلیلی بر غیر فرمایشی انتخابات می باشد. ضمنا منبع خبری که در سایت بافق فردا درج شده است مشخص نیست. ولی آنچه از طرح موضوع برداشت می شود احتمالا قصد تشویش اذهان سهامدارن را داشته اند که این موضوع قانونا قابل
پیگیری است.

0

0 (1)


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۵:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چطوره که همه ی اونایی که الان توی هیئت مدیره هستند توی همین 20 نفری بودند که اخیرا ثبت نام کردند…. چرا برای برگزاری جلسه روزنامه کثیرالانتشار می دید و پیامک می زنید ولی برای سهام دار شدن و عضو شدن چهارتا اعلامیه می زنید توی سطح شهر که زودی هم برداشته شده و کسایی که الان هیئت مدیره هستند همونهایی اند که تازه عضو شدند… معلومه که به شون گفتن

fd این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد نگفت باید همه عضو صندوق شوند، پس چی شد؟