شهردار جديد بافق معرفي شد

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۷ دیدگاه
دوشنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۴

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ مراسم تكريم و معارفه شهردار بافق با حضور مدير كل امور شهري و شوراهاي استانداري يزد، امام جمعه ، فرماندار و مسئولان ادارات شهرستان بافق در محل كانوان شهيد باهنر اين شهرستان برگزار شد.

مدير كل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري يزد در این مراسم با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به شهرهای کوچک به منظور جلوگیری از مهاجرت گفت: در قانون بودجه 700میلیارد تومان برای شهرهای زیر 100هزار نفر برای اجرای طرح های عمرانی در نظر گرفته شده است .

سيد رضا خادمی خاطر نشان کرد: مبلغ 24میلیارد تومان هم برای راههای روستایی و روستاها و آسفالت شهرهای زیر 20هراز نفر که قیر آن به صورت رایگان است در برنامه بودجه دیده شده است .

وی توانمند سازی شهرداری شهرهای کوچک را از دیگر اولویت های دولت عنوان کرد و بر توجه به فضاهای سبز و تفرجگاههای شهرهای کویری ، تکمیل پروزه های نیمه تمام شهرداری ، شناخت وضع موجود شهرها و ایجاد منابع درامد پایدار برای شهرداری ها تاكيد كرد.

خادمی عدم توجه به درآمد پایدار شهرداری ها را زنگ خطری برای شهرداری ها دانست و افزود:شهرداری ها باید بدنبال منباع پایدار باشند و از طریق بخش های خصوصی و پروژه های مشارکتی بتوانند خدمات خود را ادامه دهند.

فرماندار بافق در اين مراسم ضمن تسليت ايام سوگواري سالار شهيدان ، مهترين وظيفه شهردار را ارتباط و همدلي با مردم عنوان كرد و اظهار داشت : تعامل و همدلي و جلب نظر مردم ، تعامل و همفكري با شوراي شهر ، همكاري با پرسنل شهرداري و تعامل و همدلي با مسئولان شهرستان و استان از مهمترين شاخص و اموري است كه شهردار براي موفقيت بايد به آن توجه كند.

سيد مهدي طلايي مقدم از شهرستان بافق به عنوان يك شهر پويا ، زنده و روبه رشد خواند و خاطر نشان كرد : با توسعه و پيشرفتي كه در حوزه هاي صنعت، معدن ، جوار ريلي ، كشاورزي و گردشگري در بافق شروع شده ، بافق آينده ي درخشاني دارد.

وي بر مهاجر پذير شدن شهرستان در سال هاي آينده خطاب به شهردار جديد بافق گفت : به منظور ساماندهي مسائل اجتماعي ، فرهنگي و اقتصادي احداث شهرك هاي سكونت گاهي توسط شهرداري در نقاط مختلف شهر امري ضروري است .

طلايي مقدم توجه به احياي فضاي سبز ، ساماندهي معابر ، توجه به مبلمان شهري ، استفاده از ظرفيتهاي هنري شهرستان ، تهيه و احداث المان با توجه به پتانسيل هاي شهرستان و نصب در محل مناسب را از شهردار جديد خواستار شد.

در این مراسم از زحمات 20ماهه رحمت الله عفتی شهردار سابق بافق تقدیر و سید علی نوروز زاده به عنوان شهردار جدید بافق معرفی شد.

IMG_8920 IMG_8945 IMG_8950 IMG_8957 IMG_8965 IMG_8977


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۵:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام چقدر صندلی خالی . بعدش اینم بگم مبارک باشه جناب اقای مهندس نوروززاده موفق باشید

ایران آباد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۷:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و تبریک به آقای نوروززاده وهمچنین آرزوی موفقیت برای جناب آقای عفتی.امیدوارم این انتخاب غیرتخصصی وباندی لطمات وصدمات جبران ناپذیری برای شهرمان نداشته باشه.
یک سوال دارم ویک نصیحت
سوالم ازشهردارمنتخبه.اینکه چرادرجلسه تودیع ومعارفه اسم سربازان گمنام امام زمان آوردن؟آیاانتخاب ایشون اررتباطی باصحبت ایرادشدشون داره؟
سخنم خطاب به آقای رنجبراین سیاستمدار خبره است.ازخدابترسید ودراین شبهااستغفارکنید

یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برای آقای نوروززاده که شناخت کامل از روحیاتش دارم و برای مردم بافق متاسفم که هردو از این انتخاب متضرر می شوند و امیدوارم که پیش بینی من از عواقب بسیار بد این انتخاب درست نباشد.

حاجی میرزا آقا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انتصاب شما را بعنوان شهردار تبریک میگویم

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بسیار خرسندم از انتخاب یک بافقی بعنوان شهردار .اما طولی نخواهد کشید سید اولاد پیغمبر هم مثل جناب آقای عفتی که شهر دار نمونه ،فعال ومتخصص وانصافا شهرداری بسیار فعال بود وچهره ی شهر را عوض کرد لاجرم به استعفا روی آورد امیدوارم که این طور نشود واین سید بزرگوار بتواند به مردم این شهرستان خدمت کند انشاالله موفق وپیروز باشید

مروج این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای نوروززاه کسوت شهرداری شهرستان بافق برازنده شماست واین انتخاب به نظرمی رسداولین انتخاب شهرداراز مجموعه کارکنان شهرداری بافق است امیدوارم این انتخاب فتح بابی باشد برای آینده تادیگرشهرداران ازادارات غیرمرتبط باشهرداری ازجمله آموزش وپرورش انتخاب نشونداگربه گذشته برگردیم بیشترشهرداران بافق ازآموزش وپرورش بودنداین انتخاب ازمجموعه کارکنان زحمت کش شهرداری برهمگان مبارک باشدوبرای این سیدبزرگوارونجیب موفقیت وسربلندی آرزومندم

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۲:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخداقوت به شهردار محترم سید جلیل القدر جناب آقای نوروززاده امیدوارم با توجه به شناختی که از شمادارم که حقیقتا شخصیتی بسیار نجیب ،متدین ،لایق وشایسته بوده وهستید که بر کسی پوشیده نیست امید وارم که با فعالیت خود وتوجه ویژه به این شهرستان دشمنان احتمالی خورا مایوس نموده وباعث خشنودی وخوشحالی بیش از پیش این ملت قهرمان وشهید پرور باشید انشاالله توفیق روز افزون شما ،ریاست محترم شورای شهر جناب آقای رنجبر واعضا ی محترم شورا وکلیه مجموعه ی محترم شهرداری را از خداوند منان خواستارم انشاالله که انتخاب جنابعالی بعنوان شهردار مقدمه پیشرفت وتوسعه ی این شهرستان باشد ومردم از این پیشرفت وتوسعه شهر لذت ببرند انشاالله / باتشکر علی اصغر رنجبر بافقی