تبری که برگردن بت بزرگ نشست !

دسته: مقالات
۲۷ دیدگاه
یکشنبه - ۳ آبان ۱۳۹۴

تبری که برگردن بت بزرگ نشست !

طلیعه سخن را من باب تیمن و تبرک مزین کنیم به کلام وحی و نورانی قرآن کریم که در راستای روشنگری امامان و هدایتگران جامعه دینی آنان را به استراتژی دشمن دیرینه اعم از کفار و منافقین که دو حلقه پبوسته به هم بوده و چونان دو لبه قیچی تنها یک هدف را قطع و در جهت محو دین نقش آفرینی می کنند ، هشدار می هد و می فرماید : & ولن ترضی عنک الیهود و لا النصاری حتی تتبع ملتهم قل ان هدی اللّه هو الهدی ولئن اتبعت اهوائهم بعد الذی جائک من العلم مالک من اللّه من ولی و لانصیر & یهود و نصاری هرگز از تو راضی نمی شوند مگر وقتی که از کیش آنان پیروی کنی بگو تنها هدایت، هدایت خدا است و اگر هوی و هوسهای آنان را پیروی کنی بعد از آن علمی که روزیت شد، آنوقت از ناحیه خدا نه سرپرستی خواهی داشت و نه یاوری .(سوره مبارکه بقره آیه 120 )

در شرایطی که فرمانده معظم کل قوا خطوط قرمز نظام را در جریان مذاکرات دولت محترم با گروه موسوم به 1+5 گوشزد می فرمود و حضرتش هشدار میداد تا مراقب مکر و خدعه دشمن دیرینه انقلاب و اسلام یعنی شیطان بزرگ باشند شاید کسی اینهمه نقاط ابهام و ضعف های ساختاری را در این پرونده مکر و حیله کفر و نفاق پیش بینی نمی کرد و تذکرات عدیده و خطوط قرمز بیان شده توسط حضرتش را نیز شاید بد بینی بیش از اندازه به طرف مذاکره قلمداد می نمودند و حتی در تفاسیر و تحلیل های نوشتاری و گفتاری بعضی در داخل و خارج کشور در رسانه های مختلف و در زمینه محتویات برجام نیز اینگونه بنظر می رسید که هنوز بعضی باور نداشته و ندارند که آمریکای جهانخوار و ظالم و غرب مفسد خیرخواه ما نبوده و فی الواقع بین حق و باطل هرگز نقطه مشترکی نبوده و نیست و قرار هم نیست که باشد و شیطان بزرگی که بارها و بارها در طول سی و پنج سال از عمر بابرکت انقلاب به عناوین مختلف سعی بر براندازی نظام نموده و در لحظه لحظه زمان نیز بر استراتژی لم یتغیر خود مبنی بر دفاع همه جانبه از موجودیت نامشروع و ناخلف اسرائیل غاصب و کودک کش، آنهم با هدف گستره نفوذ خود در کشورهای منطقه حساس و فوق ژئوفیزیک خاورمیانه و در نهایت محو اسلام ناب و تسری اسلام آمریکائی با قرائت وهابیت خبیث و متعفن که این روزها صدای فروپاشی آن بحول و قوه الهی بگوش می رسد ، هزینه می نماید ، مستفاد از فرمان مطاع حق در آیه شریفه ای که در مطلع کلام ذکر شد هرگز و هرگز و تا زمانی که ما بر اصول حقه اسلام و شریعت نبوی و علوی خود پای میفشاریم با ما صداقتی و سنخیتی نخواهند داشت مگر آنکه با قبول یوغ نوکری آنان بر مشی مستکبرانه و ظالمانه اشان حرکت کنیم و چونان حکومت های دست نشانده منطقه که مانند سگ دست آموز فرمان صاحب خود را می برند ، ذلت پذیر شویم و فرمانبردار آنان باشیم که بفرموده سید و سالار شهیدان کربلاء (علیه آلاف التحیه و الثناء) & هیهات منا الذله & !!! .

آری ، با اتکال به روحیه جهادی امت اسلامی ایران و درایت دستگاه دیپلماسی کشور در ذیل قدرت بلامنازع حقتعالی و عنایتش و در سایه تدبیر پیامبرگونه امام امت و فرمانده کل قوا (حفظه الله تعالی) یکبار دیگر کید خائنین و کفار در آ« سوی مرزها به ثمر ننشست و نقشه شوم آنان برآب شد و آنانی که در طی روزهای گذشته در تلاش بودند تا با تصویب برجام در مجلس محترم شورای اسلامی زمینه را برای تطهیر چهره ننگین شیطان بزرگ از یک دشمن دیرینه به یک شریک منطقه ای فراهم نمایند و دائما تلاش می نمودند تا امت اسلامی ایران را قانع نمایند که تنها راه برون رفت از مشکلات داخلی و خارجی کشور برقراری ارتباط دیپلماتیک و سپس اقتصادی و غیره با غرب اسلام ستیز است، با فرمان ولی امر مسلمین جهان و ناخدای مدبر کشتی انقلاب، خیالات آنان به ناامیدی گرائید و دانستند که تا حضرتش از این بنای رفیع انقلاب مراقبت و مواظبت مدبرانه می نماید و فرزندان جان برکفش همچنان بر مدار حفاظت از آرمان شهداء و امام راحل عظیم الشأن (ره)  گوش بفرمان ایشان می چرخند هر کیدی و از طرف هر جریانی که باشد، داخلی و یا خارجی، محکوم به شکست و نابودی است و اندیشه های مبتنی بر سکولاریسم و ایسم های شیطان محور دیگر که همواره سعی کرده اند تا به طرق مختلف انقلاب و ارزشهای آن را به محاق نابودی بکشانند راهی جز تباهی و مسیری جز زباله دانی تاریخ نخواهند داشت و بدون شک هم اکنون نوبت فرزندان جهادی رهبر در دستگاه دیپلماسی کشور است تا با ظرافت و دقت و در کمال هوشیاری تمام دستورالعمل صادره توسط امام و پیشوای راستین خود را نصب العین قرار داده تا مواردی را که حضرتش به منزله نقض برجام بر شمرده اند با روحیه جهادی دنبال نمایند و نقشه های شیطان بزرگ و ایادی حلقه بگوشش را نقش برآب نمایند و نیک بدانند باید ها و نباید هائی که حضرت آقا بعنوان نقشه راه مطرح فرموده اند تنها برای مسدود کردن راه نفوذ دشمن مکار و غیر قابل اعتماد و پیشگیری از وارد شدن خسارات جبران ناپذیر به کشور و ملت و در یک کلام عدم کاهش سرعت قطار توسعه و پیشرفت همه جانبه میهن است که باید بعنوان دستورالعمل لازم الاجرا و یک فصل الخطاب مطاع در مسیر اجرای برجام تلقی نمود و دانست که وعده خدا حق است که فرموده : & طرح و نیرنگ کافران جز در گمراهی و تباهی نیست &  (سوره غافر آیه 25 ) . و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین .

                                                                                                                                        حبیب حسن زاده بافقی 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز اگرشماهم معلم باقی مانده بودیدوفقرکمرشکن جامعه را احساس میکردید، عالم دشمنی ریاکارانه راتبلیغ نمیکردید.جوری وانمود میکنید که انگار ایران مرکز کایناته وتمام عالم کمر همت بسته که مارا نابود کند.خیر هیچ چیز به اندازه رفتارهای ابلهانه جهانی ما،ملت راسیه روز نکرده.ده میلیون بیکار.رشد منفی 6درصد.اعتیادافسارگسیخته.فروپاشی خانواده.اختلاسهای میلیاردی.تولید طبقه نوکیسه بی هویت.گوشه ای ازدستاوردهای همفکران شماست .کمی حیا هم بد نیست .

رضا دهقانزاده بافقی( رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر حسین شهید.
جناب آقای حسن زاده درود بر شما بخاطر قلم زیبا و بیان شیوایتان.

  ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  آقای رخصت
  تحلیل های 3-5-7-8 را بخوان همه چیز دستگیرت می شود .
  من نه چپم و نه راست .
  دو گروه را در نظر بگیر ، یکی آمریکایی و دیگری انگلیسی
  با هم یک چیزی را فتح می کنند
  بعد انگلیسیه چون ریشه قوی در آن مملکت داشته غنیمت را از چنگ آمریکاییه درمیاره و دعوا شروع میشه و …

  ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  می گذره و می گذره و گروه انگلیسی به بم بست می رسه و به فکر کنار اومدن با آمریکایی ها می افته . ارباب گروه انگلیسی منافع خود را در خطر می بینه چون نیروهاش دارن وا می دن، پس با اونا دشمن میشه . حال مردم شهر می تونند با اربابان گروه انگلیسی کنار بیان و به منافع خود برسند در مقابل منافع اربابان گروه انگلیسی را تا حدودی تامین کنند . البته یادشان است که این انگلیسی ها خبیثند .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حسن زاده
دورانی که شما سر صف و یا در کلاس به منبر می رفتید و هر چه می خواستید می گفتید و ما فقط سر تکان می دادیم گذشت .بحث حضور شما در جنگ و دفاع از میهن به کنار . از این بابت از شما ممنونیم . اما ما را احمق فرض نکنید . آمریکا هیچ دشمنی ای با اسلام ندارد آمریکا تا جایی که توانسته از اسلام در جهت منافع خود استفاده کرده است . در همین بهار عربی دیدیم که آمریکا از نیروهای اسلامی در مقابل نیروهای سکولاری چون حسنی مبارک ، بشار اسد و قذافی حمایت کرد . هدفش نه حمایت از اسلام بود و نه ضدیت با اسلام بلکه دعوا سر ثروتهای این کشور ها بود . یعنی دعوا بر سر نفت و گاز است . لیبی که نفت دارد و اخیرا در مصر و سوریه هم میادین عظیم گاز کشف شده است .
در مورد پرونده ی اتمی هم دیگر بر همگان مشخص شده است که دعوا بر سر چیز دیگری است . در سال 57 افراد زیادی در جریان انقلاب بودند . بعضی از این گروهها مانند ملی مذهبی ها و مجاهدین وابسته به آمریکا بودند . قرار بود این افراد قدرت را در دست بگیرند و چنین هم شد و بازرگان به قدرت رسید . اما پس از مدت کوتاهی رقبای این گروههای وابسته به آمریکا دست به کار شدند و با کنار زدن آنها قدرت را از چنبره ی آمریکا خارج کردند . آمریکا پس از تسخیر سفارتش دست به کار شد و ایران را تحریم کرد تا افرادی که قدرت را از چنگ نیروهایش بیرون آورده بودند تحت فشار قرار گیرند . از همان زمان جنگ آمریکا برای بازگرداندن نیروهایش به قدرت شروع شد . سپس آمریکایی ها پرونده ی اتمی را درست کردند تا صاحبان جدید قدرت در ایران را به پای میزه مذاکره بکشانند و در مقابل دادن تضمینهای امنیتی قدرت را به نیروهای خود بازگردانند .
اقای حسن زاده ، مردم ما قربانی جنگ تاریخی بریتانیا و آمریکا بر سر نفت ایران شده اند . بروید تاریخ را مطالعه کنید.

ی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با این همه سخنان قلمبه سلمبه فقط می خواستین ارادت خود رو به رهبری برسونید که موفق شدید. یک کلمه می نوشتین ما ذوالفقار حیدریم ، مطیع امر رهبریم…. والسلام. از شما بعیده

  ستاره این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  ما ذوالفقار حیدریم ، مطیع امر رهبریم….
  البته که بایدم همینطوری باشه
  چشم منو امر ولی جان منو سید علی
  تا کور بشه هرکسی که نمیتونه ببینه

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پس تا اینجا گفته شد که هدف آمریکا از ساختن پرونده ی غیرواقعی اتمی و تحریم ایران بازگرداندن نیروهایش-نیروهایی که از قدرت به زیر کشانده شدن – به قدرت است است ، البته در قالب همین جمهوری اسلامی . پس هدف آمریکا براندازی نیست . چیزی که اوباما دو سال پیش به صراحت این حرف را زد .
اوباما : آمریکا به دنبال تغییر حکومت ایران نیست.
(سایت انتخاب
کد خبر: ۱۳۰۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ – ۱۸:۰۹)
قضیه ی هسته ای بهانه ای است برای مذاکره در این مورد و بسیج نمودن دنیا در جهت اهداف آمریکا . همین دو روز پیش بود که پوتین گفت :
پوتین: آمریکا، روسیه و تمام دنیا را درباره تهدید هسته‌ای ایران فریب داد.
(فارس-94/07/30 – 18:21 -شماره: 13940730000757 )
البته پوتین اغراق می کند زیرا روسیه از ابتدا در جریان بازیهای آمریکا در مورد ایران بوده است و می دانسته که برنامه ی اتمی ایران این قابلیت را ندارد که تهدید کننده باشد . علت همراهی روسیه با تحریمهای ایران یک چیز بود . افرادی در ایران هستند که به آمریکاچشمک می زنند و حاضر نیستند کامل به سمت روسیه بروند زیرا که پولهای آنها در بانکهای غربی است . بدین علت زمانی که روسیه دید عده ای در داخل دارند با او بازی می کنند با تحریم ایران موافقت کرد.
پوتین چند سال قبل برنامه ی موشکی ایران را به تمسخر گرفت . زیرا می داند این تجهیزات توانایی تهدید اروپا ، آمریکا و همپیمانان آنها در منطقه خاورمیانه را ندارد .
به مصاحبه توجه کنید :
مصاحبه کننده: ناتو ادعا می کند که سپر موشکی علیه روسیه ساخته نشده است بلکه علیه ایران است.

پوتین: تو واقعا باعث خنده من شدی. خدا حفظت کند چون تقریبا زمان پایان رساندن روز رسیده است؛ در حقیقت وقت آن شده که برویم بخوابیم. حداقل به یک شوخی خوب به خانه برمی گردم.
http://www.aparat.com/v/XuZft
در مورد توافق اتمی وین نیز باید به شما بگویم که در وین هیچ چیز بدست نیامد . مخالفان آمریکا یعنی چین ، روسیه و بریتانیا برجام را به شورای امنیت بردند و بدین ترتیب در بازی صاحب نقش شدند و امروز دیگر آمریکا کدخدای برنامه ی اتمی نیست . پس آمریکا از طریق این برجام به جایی نخواهد رسید بلکه مانند گذشته به تضعیف اقتصاد ایران ادامه می دهد تا سرانجام صاحبان قدرت در ایران مجبور شوند از طریق یک انتخابات آزاد با نظارت بین المللی-یعنی نظارت آمریکا- قدرت را به مهره های آمریکا بازگردانند . یعنی تضعیف و سر به زنگاه کمک کم تا ساختار از هم نپاشد و حفظ شود . باید دید در نهایت چه می شود . آیا ملت بازی را به هم می زند و یا اینکه مانند این سالها بازی می خورد و اسیر سبزبازی و یا جنبش دانشجویی و از این مزخرفات می شود .
یعنی آقای حسن زاده برنامه این است …

شاگرد تنبل هواشناسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر سردار باد و قلم و کاغذ، واقعا اگر شما نبودید و اینقدر دقیق این مسئله را موشکافی نمی کردید چطور ما که هیچی حالیمون نیست میتونستیم زوایای مختلف این قضیه را متوجه بشیم خدا شما را برای کالبد شکافی مسائل مهم جهانی و حالی کردن به ما حفظ کند و واقعا که چقدر قشنگ یادآور شدید که : طرح و نیرنگ کافران جز در گمراهی و تباهی نیست

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نکته ی دیگر که نیاز به بیان دارد در مورد نقش ایران در عراق و سوریه است .
دیگر بر همگان آشکار شده است که داعش ساخته و پرداخته ی آمریکاست . وقتی آمریکا می گوید ایران در مبارزه با داعش در عراق باید نقشی بر عهده بگیرد . در واقع این پیام را مقامات فعلی ایران می دهد که در ازای تحویل قدرت ، ما به شما در بخش شیعه ی عراق جای خواهید داد . البته می دانیم که این پیشنهاد باب پولدارها نیست زیرا پول آنها در جای دیگر قرار دارد و من گفتم کجا .
روسیه هم گاهی می گوید که ایران در سوریه نقشی بر عهده خواهد داشت . این نیز پیشنهاد مشابه ای است که روسها در مقابل پیشنهاد آمریکایی ها به مقامات ایران می دهند ، اما روسها برخلاف آمریکایی ها یک طرح بلند مدت در مورد ایران ندارند و اگر مردم ایران منافع آنها را تامین کنند حاضرند از آنها حمایت کنند . البته به شرط آنکه مردم ایران آگاه و در صحنه باشند . الان بهترین موقعیت است که مردم از تضاد بین ابرقدرتها استفاده کنند و گرنه ایران اگر در کام هر کدام از ابرقدرتها فرو رود بیشتر ایرانستان خواهد شد .
امروز همه چیز معلق است …

  بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۵:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  تصحیح :
  وقتی آمریکا می گوید ایران در مبارزه با داعش در عراق باید نقشی بر عهده بگیرد . در واقع این پیام را مقامات فعلی ایران می دهد که اگر قدرت را به نیروهای من تحویل دهید ، ما به شما در بخش شیعه ی عراق جای خواهیم داد . البته می دانیم که این پیشنهاد باب میل پولدارها نیست زیرا پول آنها در جای دیگر قرار دارد و من گفتم کجا (منظور بانکهای غربی ). آمریکا در همین بخش شیعه ی عراق یا بعضی از کشورهای حاشیه خلیج فارس می تواند به آنها پناه بدهد و لی پولدارها حاضر نیستند این تضمین امنیتی را قبول کنند و این جنگ فرسایشی در این سالها ادامه داشته است . البته هر جا کار به جای باریک کشیده و ساختار سیاسی ایران در تنگنا قرار گرفته آمریکا امداد غیبی رسانده است .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اما در مورد برجام هم ذکر یک نکته ضروری است .
با توجه به آنکه هدف آمریکا از پرونده سازی اتمی در مورد ایران جلوگیری از دستیابی ایران به بمب اتم نبوده است و تکنولوژی دستیابی به بمب اتم در ایران وجود ندارد ، پس محال است برجامی که هدفش ایجاد زمان گریز یک ساله برای ایران است تا فاصله ی دستیابی ایران به بمب اتم را به یک سال افزایش دهد ، برای آمریکا ارزشی داشته باشد(خاصه آنکه با درگیر شدن شورای امنیت نقش آمریکا در اجرای برجام کمرنگ شده و قدرتهای دیگر هم دخیل اند و نخواهند گذاشت آمریکا ایران ببلعد) و بدین علت است که گفته می شود چیزی در وین به دست نیامد و بازی ادامه دارد .
اما در هر صورت برجام از طریق یک قطعنامه ی شورای امنیت-که جمهوری اسلامی هم آن را پذیرفته- تایید شده است و جمهوری اسلامی باید به تعهدات خود پایبند باشد .البته هیچ الزامی وجود ندارد که طرف مقابل تحریمها را بدارد . یعنی آمریکا به راحتی می تواند تحریمها برداشته شده را بازگرداند(از طریق مکانیسم ماشه) و یا اینکه به علت مسائلی چون حقوق بشر تحریم جدیدی اعمال کند . به عبارت دیگر در سمت ایران هیچ امکان بازگشت به عقبی وجود ندارد و به همین علت دیدیم که در مجلسی که اصلاح طلبان می گفتند دست افراطی ها ست برجام تصویب شد . این موضوع خود نشان می داد افراط و اصلاح ساخته ی باندهای قدرت است و هر چه آنها بخواهند همان می شود .
مکانسیم ماشه امتیازی است که آمریکا در مقابل دخیل نمودن سایر قدرتها در اجرای برجام از آنها گرفت . یعنی حق وتو را از آنها سلب کرد و بدین ترتیب می تواند از همین امتیاز برای نگه داشتن سایه تحریم بر ایران استفاده کند و مانند گذشته به سیاست تضعیف اقتصاد ایران بپردازد .
بریتانیا هم با بازگشایی سفارتش به ایران بازگشته و همین دو روز پیش وزیر خارجه ی سابق بریتانیا -جک استراو-در یزد بود و با مردم صحبت می کرد . او به صورت غیر رسمی آمده بود و به گفتگو با مردم عادی می پرداخت . در واقع بریتانیا این پیام را به مردم ایران منتقل می کرد که منافع ما با شما همراستاست .(بعد از اینکه نفت در ایران پیدا شد انگلیس نگذاشت ایران تجزیه شود،پس می شود که منافع مردم ایران با انگلیس همراستا شود ، خاصه آنکه امروز انگلیس ضعیف شده است و دیگر آن بریتانیای کبیر نیست و قدرت حضور در خاورمیانه را نداردو از طرف دیگر نمی خواهد آمریکا نفت خاورمیانه را ببلعد.)
همه ی اینها نشان می دهد که همه چیز در اختیار ملت ایران است و اگر خودباوری داشته باشد می تواند تاریخ ساز باشد نه اینکه امثال ظریف و دوستان آمریکاییش بخواهند برای ملت ایران تاریخ سازی کنند . ابرقدرتها-به غیر از آمریکا-حاضرند با مردم ایران به مذاکره بنشینند ، البته به شرط آنکه مردم بی تفاوت نباشند و آگاه باشند.و گرنه همین بریتانیا ما به سمتی هل می دهد که فقط منافع خودش تامین شود .همانطور که سالها پیش نیروهای آمریکا را حذف کرد ، اما در جهت منافع خودش و نفعی به ملت ما نرسید.
ملت ایران نباید از شبکه های ماهواره ای( چه فارسی زبان و چه غیرفارسی زبان) خط بگیرند بلکه باید با اقدامات ملی خود و شعارهای صحیح ، رسانه ها را به دنبال خود بکشند و خط خود را تحمیل کنند . آنچه باید اتفاق بیفتد در داخل ایران است .
پوتین فردی است که در جهت منافع ملت روسیه حرکت می کند . او از داخل کا گ ب پرورش یافت ، اما زمانی که دید روسیه در خطر است پشت به شوروی کرد . پس می شود از داخل یک سازمان ضدملی یک فرد ملی بلند شود .
امیدوارم اینقدر زحمت کشیدم نوشتم نظرم(4 تا نظر) را منتشر کنید . البته اگر هم منتشر نکردید درک می کنم و به تصمیم شما احترام می گذارم .

  بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۳:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  کشورهای مختلف از ایران چه می خواهند ؟
  1-آمریکا : آمریکا سالهاست که تصمیم دارد کمبرند سبز خود را در ایران پیاده کند و ایران را کاملا در اختیار داشته باشد تا علاوه بر تسلط بر نفت و گاز ایران بتواند برای روسیه در قفقاز و آسیای میانه مشکل ایجاد کند . زیرا که در آن مناطق اقیانوسی از نفت و گاز وجود دارد و باید بعد از به هم ریختن خاورمیانه در آن مناطق هم آشوب ایجاد شود . می دانیم که آسیای میانه و قفقاز حیاط خلوط روسیه است .
  2-بریتانیا : با توجه به اینکه بریتانیا در شرایط فعلی ضعیف شده است و توان حضور در خاورمیانه را ندارد از ایران می خواهد که در جهت ثبات کشورهای حاشیه ی خلیج فارس بکوشد زیرا که منافع اقتصادی در آن کشورها دارد . البته نیم نگاهی هم به نفت و گاز ایران دارداما با توجه به موقعیتی که در خاورمیانه دارد حاضر است به قردادهای عادلانه که منافع ملی ایران در بر داشته باشد تن دهد.
  3-روسیه : این کشور هیچ برنامه ی بلند مدتی در مورد ایران ندارد ، فقط مخالف این است که ایران در اختیار نیروهای آمریکایی قرار گیرد .زیرا هدف این نیروها ایجاد مشکل برای روسیه است .
  پس از میان سه قدرت تاثیر گذار بر آینده ی ایران ، دوتای آنها منافع مشترکی با مردم ایران دارد . پس ….

زنده باد حزب باد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۶:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حزب باد

بنازم اونکه عضو حزب باده….. وتغییرات جوّی اش زیاده
زهر سو می وزه باد حکومت….. می ره همراه او با میل و رغبت
برایش هر رژیمی ایده آله…. وبا هردیدگاهی اهل حاله
برای پادشاه و امپراطور…می رقصه با نوای تار و تنبور
برای دولت جمهور غم خوار…. رژیم سوسیالیستی را وفا دار
مثال دایۀ بهتر زمادر ….میشه از مارکس گاهی سوسیالیست تر
زمانی ضد اصلاحات می شه…. وگاهی با چپی ها قوم و خویشه
دموکرات و آنارشیست و چپ و راست…. هواداره خلاصه بی کم وکاست
اصولاً با حکومت ها ایاقه…. زپول و زور قدرت چاق ِ چاقه
همیشه نان به نرخ روز خورده…. نمی دانی از این خوردن چه برده؟
دهان چون اندکی زیر سبیله……سبیل او همیشه چرب و چیله
به صبحی او طرفدار فلانی… به شب با غیر مشغول تبانی
اگر « جاوید» هم آید سر ِکار… بادی گاردش میشه یا کفش بردار
منبع :
http://www.shereno.com/1449/1266/36223.html

زنده باد حزب باد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۶:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

البته وقتی اکثریت مردم گرسنه ، بیکار و فقیرند دیگر حزب باد جواب نمی دهد بلکه مردم به سمت کسی می روند که رفاه می آورد آن وقت است که افرادی مثل من که طرفدار حزب باد اند بر باد می روند .

رضازاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۶:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر همه
اینهمه کامنت گذاشتید و انهم کپی پیست از اینجا و اونجا که چی بشه ؟ حرف نویسنده متن دقیقا تذکرات رهبری انقلاب است که همیشه وقتی پای منافع ملی در میان باشد همه گروهها و جناح ها متحد و حول یک چیز می چرخند و انهم انقلاب و ارزشها ! من که یادداشت نویسنده را خواندم بسیار زیبا و گویا بود اما تحلیل های وام گرفته از نظرات مختلف را متوجه نشدیم که منظورشان چی بود ؟ هشدار های رهبری را قبول ندارند یا روش حکومت فدرالی غرب را می پسندند و یا چیز دیگر ؟ برادران بزرگوار هر کس یادداشت این برادر محترم را بخواند و بعد هم کامنت های دنبال انرا بوضوح خواهد فهمید که که علت اینهمه خودباختگی چیست ؟ کمی هم همدلی خوب است ….

  ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  اگه می تونی رفاه بیاوری حرف بزن اگه نمی تونی … . با ایدئولوژی و حرفهای قلمبه سلمبه شکم سیر نمی شود .ایران ثروتمندترین کشور دنیاست پس مردمش حق دارند در رفاه زندگی کنند . شما مسخره کردید ما رو .
  اگر دیکتاتوری بتواند رفاه بیاورد ما طرفدار اوییم .

  ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  تحلیل ها معلومه .
  خلاصش اینه که مردم نه کاری به چپ داشته باشند و نه به راست – نه به اصلاح طلب نه به اصولگرا-نه به کوفت و نه به زهر مار . فقط در صحنه باشند . مطمئنا در ایران هم می شود فردی مثل پوتین پیدا شود که ایران را همچون روسیه نجات دهد . حتی در نهادهای ضد ملی افراد ملی بسیاری وجود دارد .

سیف فرغانی قرن هشتم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۶:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سیف فرغانی » دیوان اشعار » قصاید و قطعات (گزیدهٔ ناقص)
هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد
هم رونق زمان شما نیز بگذرد
وین بوم محنت از پی آن تا کند خراب
بر دولت آشیان شما نیز بگذرد
باد خزان نکبت ایام ناگهان
بر باغ و بوستان شما نیز بگذرد
آب اجل که هست گلوگیر خاص و عام
بر حلق و بر دهان شما نیز بگذرد
ای تیغتان چو نیزه برای ستم دراز
این تیزی سنان شما نیز بگذرد
چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد
بیداد ظالمان شما نیز بگذرد
در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت
این عوعو سگان شما نیز بگذرد
آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست
گرد سم خران شما نیز بگذرد
بادی که در زمانه بسی شمعها بکشت
هم بر چراغدان شما نیز بگذرد
زین کاروانسرای بسی کاروان گذشت
ناچار کاروان شما نیز بگذرد
ای مفتخر به طالع مسعود خویشتن
تأثیر اختران شما نیز بگذرد
این نوبت از کسان به شما ناکسان رسید
نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد
بیش از دو روز بود از آن دگر کسان
بعد از دو روز از آن شما نیز بگذرد
بر تیر جورتان ز تحمل سپر کنیم
تا سختی کمان شما نیز بگذرد
در باغ دولت دگران بود مدتی
این گل، ز گلستان شما نیز بگذرد
آبی‌ست ایستاده درین خانه مال و جاه
این آب ناروان شما نیز بگذرد
ای تو رمه سپرده به چوپان گرگ طبع
این گرگی شبان شما نیز بگذرد
پیل فنا که شاه بقا مات حکم اوست
هم بر پیادگان شما نیز بگذرد
ای دوستان! به نیکی خوهم دعای سیف
یک روز بر زبان شما نیز بگذرد

شمارهٔ ۱۳ »« شمارهٔ ۱۱با دو بار کلیک بر روی هر واژه می‌توانید معنای آن را در لغت‌نامهٔ دهخدا جستجو کنید.

شماره‌گذاری ابیات | وزن: مفعول فاعلات مفاعیل فاعلن (مضارع مثمن اخرب مکفوف محذوف) | شعرهای مشابه | منبع اولیه: ویکی‌درج | ارسال به فیس‌بوک

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۶:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تاریخ مصرف متن های آتشین گذشته هرروز منتظریم که خبر اختلاس تازه ای بشنویم روزبدون اختلاس روز بیهوده ای است خداوند هرروزمارا قرین اختلاس بفرماید آمین

  شناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  اختلاس میشه ولی این اخبار که اخیرا هر روز در مورد اختلاس پخش میشه عمدی است و برای پرت کردن حواس مردم می باشد . حتی ممکن است که نوعی انتقال پیام به پولدارها باشد که ما هنوز پول داریم و زیاد هم داریم که مثلا 22 میلیارد دلار در یک فقره اختلاس میشه . خیالتان راحت باشه . جیب ما پر از دلار است . در صورتی که اینگونه نیست و کف گیر به ته دیگ خورده . البته دزدی هست .

ناامید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در متن شما عبارت “عدم کاهش سرعت قطار توسعه و پیشرفت همه جانبه ” از خنده کشت مارا.خیلی خوش خیالید.یا خیلی بیخبر از شاخص فلاکت.

به افق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گیریم که خلق را به فریبی بفریفتی
با دست انتقام طبیعت چه میکنی

شناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جواب به ایلیا :
به نظرم این خبرهایی که امروز پخش شد به هم ربط داشت و عده ای قصد داشتند مشکلات ارزی و کمبود ارزی را بپوشونند تا از وحشت پولدارها بکاهند و یا اینکه به آنها اخطار هم بدهند .
1-خبر صندوق بین المللی پول که گفته بود ایران با نفت 50 دلار 10 سال دوام میاره و عربستان 5سال .
در صورتی که ما می دونیم ذخایر ارزی عربستان دهها و یا شاید صدها برابر ایرانه .
2-خبر اختلاس کرج که امروز پخش شد .
این خبر هم یک پیام داشت که کفگیر ما به ته دیگ نخورده و پول هنوز داریم . مقصد این پیام پولدارها بودند .
3-همین زیر که خبر از دستگیری افرادی می ده که قصد داشتند حساب بانک ملی را خالی کنند .
این هم یک اخطار بود برای کسایی که می خواند در برند .
4-خبر تجاوز در قزوین که گفته شده عده ای پسر را رو بستند و به دوست دخترای اونا تجاوز کردند .
نمی دونم ربط این خبر به بحران ارزی امروز کشور چیست . شاید هدف پرت کردن حواسها بوده است . فقط می دونم این خبر شبیه خبری است که در سال 90 و در زمان بحران ارزی پخش شد . یعنی خبر تجاوز در باع خمینی شهر که مردها را زندانی کردند و به زنها تجاوز کردند .
پس دوست عزیز ، فریب جو سازی ها رو نخور ببین چی رو می خوان پشت خبرها پنهون کنند . دزدی ها کلان است اما امروز سناریو رو کردن اختلاس به دلایل دیگر است .
تحلیل بسیار مهم است و گرنه گولتان می زنند .

شناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت اقتصاد خبر داد
کشف و جلوگیری از سوء استفاده کلان مالی در بانک ملی/می‌خواستند در تعطیلی عاشورا فرار کنند.
خبرگزاری فارس
شماره: 13940804001579
94/08/04 – 19:36

دل فریب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما همیشه نان به نرخ روز خوردید اگر شما رسمی ها یک کم از ماموریت ها و اضافه کاریتان کم کنید و بجای حقوق 10 الی 15 میلیونی که تازه خانم و بچه هایتان نیز سر کار هستند بخدا وندی خدا مشکل اشتغال در بافق حل میشه . کمتر به فکر خانه یزد و تهران و حساب های بانکی کلان و سودهای باداورده باشید شما قلب رهبری را خون میکنید

خداترس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ آبان ۱۳۹۴ - ۵:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر متن دل فریب حرف حق را زدی در ظاهر خود را طوری دیگر نشان می دهند ولی در باطن چهره ای دیگر دارند واقعا که خدا را از یاد برده اند …