آب پاکی بی پولی بر دست پیمانکاران فاضلاب شهری بافق

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ آبان ۱۳۹۴

 

صبح امروز تعدادی از پیمانکاران شرکت کار آب پی (فاضلاب شهری)  در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان با خبرنگار”بافق فردا” گفتگویی انجام دادند.

حسین تقی زاده پیمانکار پاکسازی کوچه ها در ابتدای این گفتگو گفت: از مهرماه سال گذشته طی قراردادی با شرکت “کار آب پی ” کار پاکسازی کوچه ها را انجام می دادیم. علی الحساب مبلغی پول به حساب واریز شد و از دی ماه مطالبات وصول نگردید.

خردادماه سالجاری مشکلات و مسائل خود را با مدیر عامل شرکت سنگ آهن در محل انقلاب 26 که به منظور بازدید از روند کار آمده بودند در میان گذاشتیم و مدیر دستور جلسه فوری داد. که متاسفانه جلسه برگزار نشد.

وی افزود: در مرداد ماه سالجاری سه فقره چک برای تسویه حساب به من دادند.چک ماه 8 پاس نشده است. در ابتدا می گفتند طلب شما از شرکت کار آب پی از طریق شرکت سنگ آهن پرداخت می شود و الان می گویند شرکت طلبی از سنگ آهن ندارد. در یکی از هفته نامه های بافق نوشته شده بود مجری طرح ادعا دارد پیمانکاران طلبی از شرکت ندارند پس اعتراض پیمانکاران…… حدود 130 میلیون تومان با چک هایی که دارم از شرکت طلبکار می باشم.

در ادامه مسعود نجم الدین پیمانکار “ترانشه” بیان کرد: از ماه اسفند سال گذشته که پولی علی الحساب به پیمانکاران داده شده تا به امروز پولی پرداخت نشده است. صورت وضعیتی هم در خصوص مطالبه داده نمی شود تا از طریق مراجع قانونی اقدام نماییم.

نجم الدین افزود: 270 میلیون تومان از شرکت طلبکار می باشم. و خودم بدهکار تعداد زیادی از مغازه داران بافق هستم . متاسفانه به مسیولین مربوطه هم که مراجعه می کنیم جزء وعده و وعید کاری انجام نمی دهند.

وی یادآور شد: آب پاکی را ریختند روی دستمان و می گویند شرکت “کار آب پی “طلبی از شرکت سنگ آهن ندارد. حکم جلب بنده به علت بدهی زیاد به مردم صادر شده است. در اینجا از مسئولین تقاضا می کنم فکری برای حل مشکلات ما بردارند.

محمد کارگران پیمانکار منهول سازی شرکت کار آب پی عنوان می کند: 900 میلیون تومان از شرکت طلب دارم. به نظر من نه مجری کار مقصر است نه سنگ آهن. طرف حساب ما کارفرما نیست. بیان برخی صحبت ها گناه پاک کردن است. مدیر عامل شرکت طی جلسه ای با مشاور شرکت اخطاری شدید به شرکت کار آب پی ارسال می کند. و تا یک ماه مهلت می دهد تا کارگاه فعال شده و مطالبات پیمانکاران نیز پرداخت گردد. تا پایان این وقت که 8 روز دیگر باقی مانده باید صبر کرد تا ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.

یکی از کارمندان شرکت که تمایلی به افشای نام خود نداشت گفت: سه ماه حقوق طلب دارم. و به همراه پیمانکاران اعتراض خود را اعلام کرده ام. حتی مدیر عامل شرکت سنگ آهن به شرکت کار آب پی اخطار داده است تا هر چه زودتر طلب پیمانکاران پرداخت شود اما تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تازمانی که نماینده کارفرما نظارت جدی برپرداختهای پیمانکارندارد وضع به همین منوال است. چطوراست که پیمانکاراصلی همه طلب خودرا از سنگ اهن گرفته و به پیمانکاران جز نداده است. باید مشخص شود پولهایی که دریافت کرده رادرچه راهی خرج کرده است.

كارگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۶:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام،فقط مي خواستم به آقاي عبدا… پور كه به ما كاگرهاي كارآب پي قول دادند كه حقوق عقب افتاده ما را پيگيري مي كنندو نمي گذارند پايمال شود بگويم ما به قول خود عمل كرديم و در ماههاي قبل با قول شما سركار بازگشتيم ولي شما چه …. حقوق عقب افتاده ما بيشتر از قبل شد و شما الان مي گوييد كاراب پي از ما طلب ندارد . چرا اين را همان موقع نگفتيد تا ما بيشر ضرر نكنيم .حمايت كوركورانه يعني همين ،شما كه از همه چيز خبر داشتيد چرا دروغ گفتيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۶:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آيا مجري مقصر است ؟؟؟مقصر نيست ؟؟؟ ما كه هر وقت تماس گرفتيم گفتند ايشان ماموريت هستند . حتي اين اواخر كه شركت پيمانكار كار نمي كرد و جلو خانه ما مملو از خاك بودهيچكس نبود………

سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چطور میشود که شرکت کاراب پی پولش را گرفته مگر کار فرما نباید نظارت میکرده اقای عبدا… پور چکار میکرده کار کرد این شر کت بر چه مبنایی تایید شده الان چه کسی جوابگوی طلبهای مردم است باید این عبدا… پور را بیاورندوازش بپرسند چگونه کارکرد این شرکت تایید شده