متمم قرارداد 67/5 درصد به استانداری ارائه گردید

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۱ آبان ۱۳۹۴

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق:

متمم قرارداد 67/5 درصد به استانداری ارائه گردید

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق گفت: متمم قرارداد 67/5 درصد به استانداری ارائه گردید.

محمد عباسی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار” بافق فردا ” اظهار داشت: عصر چهارشنبه در پی درخواست شورای اسلامی مبنی بر لزوم ملاقات با دکتر محمد علی طالبی معاون سیاسی، امنیتی استانداری این ملاقات با حضور وی و اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان محقق گردید.

وی افزود: در این دیدار برخی از مسائل و مشکلات موجود شهرستان از جمله لزوم پیگیری مجدانه تعیین تکلیف 28/5 درصد باقی مانده سهام شرکت سنگ آهن مرکزی،  تخصیص 15 درصد سهام به شهر بابت عقب ماندگی، لزوم افزایش محدوده شهری و…. مطرح گردید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ادامه داد: با عنایت به این که تهیه و تدوین متمم قرارداد واگذاری 67/5 درصدسهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران -بافق به صندوق بازنشستگی فولاد از نکات مورد تاکید استاندار، مسئولین شهر، شورای اسلامی شهر و کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بوده است، در پی تهیه و تدوین این متمم موارد تهیه و به معاون سیاسی تسلیم شد. تا از طریق استانداری پیگیری های لازم در این زمینه به عمل آید.

نایب رییس شورای اسلامی شهر بافق تصریح کرد: لازم است از استاندار و معاون سیاسی در خصوص پیگیری ها و تلاش هایی که تاکنون در این رابطه به عمل آورده تشکر و قدردانی نمایم. و درخواست کنم تا با صدور دستورات مقتضی زمینه ی الحاق متمم تهیه شده به اصل قرارداد را فراهم آورند.

عباسی در مورد متمم قرارداد گفت: در این متمم طی نشست های کارشناسی قابل توجه، توسط شورای اسلامی و کارگروه مطالبات مردمی و کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی مرکب از امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و…. بر انجام تعهدات صورت گرفته و عملی شدن خواسته های شهرستان طبق قول و قراردادهای مسئولین، وزرا، صورتجلسات 8 و 9/6/93 و تمامی مستندات، تاکید گردیده است. که امید است به زودی محقق گردد.

در این دیدار بر لزوم اتمام هرچه سريعتر جاده بافق _ یزد که مدت ها طول کشیده و تاکنون مردم تلفات غیر قابل جبران زیادی را متحمل شده اند، تاکید شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق گفت: مطرح شدن برخی از مسائل و مشکلات روستایی بافق از موارد دیگر بود که معاون سیاسی، امنیتی استانداری در رابطه با این موضوع نیز قول پیگیری داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ۳:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایان شوراها چراکسی دیگر ازپیگیری مرزهای جغرافیایی بافق چیزی نمیگوید شماراهم ساکت نمودن که چیزی نمیگوید مثل قضیه سنگ آهن که درتعطیلات همه چیز راخصوصی کردن وشماچیزی به مردم نگفتید این ظمی که شمادرحق مردم بافق میکنید هیچ کسی تابه حال نکرده مردم سرشان اززیربرف بیرون هست بدانید بایددراخرت پاسخ دهید

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام بانظر شهروند موافقم در ضمن بافق هم کارخانجات تعمیرات هم دارد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مرکب از امام جمعه …….. را خیلی وقت بود نشنیده بودم با ترکیب یا یا حضور ….. بهتر هست