بازرسی از برخی اصناف شهر برای رعایت موارد مرتبط با استاندارد انجام شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۲۵ آبان ۱۳۹۴

بازرسی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بافق به همراهی کارشناسان سازمان استانداردیزد

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بافق:

در راستای تکریم و خدمات رسانی به همشهریان عزیزیکشنبه 24/8/94 بازرسی از برخی اصناف سطح شهر به جهت رعایت موارد مرتبط به استاندارد به عمل آمد و توضیحاتی به فروشندگان ارائه

گردید

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت درگفتگوی خبری با اشاره به لزوم توجه به مقوله استاندارد افزود:از شهروندان خواستاریم به هنگام تهیه وسایل مورد نیاز حتماً علامت استاندارد را مورد توجه قرار دهندتا بتوانند استفاده بهینه و بی خطری از وسایل مورد نظر داشته باشد .

رنجبر با اشاره به این مطلب گاهاً مشاهده گردیده به علت عدم توجه شهروندان به علامت استاندارد بر روی اجناس شاهد اتفاقات ناگواری بوده ایم.

شهروندان عزیز می تواننددرصورت مشاهده هر گونه وسایل فاقد علامت استاندارد مراتب را با شماره تلفن 124 جهت پیگیری اعلام نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
مخالف خصوصي سازي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۳:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

كاش بجاي نصب پارچه كه در آن صنف خلافكار محكوم گرديده چند روزي آنجا را تعطيل مي كرديد. به تازگي در روي درب دو ميوه فروشي كه به علت تخلف از سوي اداره صنعت و معدن و تجارت جريمه شده بودن با نصب پارچه اي در قسمت بالاي درب مغازه اون ميوه فروشي محكوم به نصب پارچه شده بود .بنده شخصا” ديدم كه از يك طرف مامورين پارچه نصب مي كنن از طرف ديگر كارگران ميوه فروشي صندوقهاي ميوه را به داخل مغازه مي برن و در ضمن چون پارچه در قسمت پايين درب نصب شده بود وقتي كركره مغازه بالا مي رفت اثري از پارچه نبود !!!! كه خود جاي بحث است؟

غریبه آشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط میشه با جریمه های چندین برابری دفعه قبلی و تعطیلی چند روزه مغازه شون جلوی این گرانفروشی ها را گرفت