لیاقت مردم استان یزد مدیران پروازی است!!؟

دسته: مقالات
۱۰ دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۴

گزارشی  به  مردم:

لیاقت  مردم  استان یزد  مدیران  پروازی است!!؟

حقوق  و پست یزد خوب  است و  آب و هوایش برای زندگی خوب  نیست!؟

چند درصد  مدیران  استان  یزد  پروازی  هستند و  خانواده آنان ساکن  محل  خدمت  آنان  نیست!؟

دوستی می گفت:د ر یزد مدیر پروازی نداریم! بلکه پرواز مدیران داریم!

بعد  می  گفت شما یک  روز صبح به فرودگاه یزد بروید و ببینید چند نفر مدیر و معاون، پول مردم را به جیب ایرلاین ها می ریزند و برای فرار از کار به مهمانسراهای مجلل خود در تهران پناه می برند! و به بهانه پیگیری امور در تهران، خود را از جوابگوئی به مردم و ارباب رجوع  خلاص می کنند!

و بعد پرسید: آیا این به اصطلاح پیگیری های تشریفاتی و ماموریتی ، یک ریال برای یزد فایده داشته است؟!

وقتی  استاندار بازنشسته ای، خانواده  خودش  ساکن تهران هستند و ساکن یزد نیستند،  چگونه  می تواند  از  مدیرانش  خواسته  باشد  که  بهمراه  خانواده،  ساکن  یزد و  شهرستانهای  محل خدمت خود باشند!؟

آیا  استاندار  محترم  یزد،  می تواند  به  فرماندار محترم بافق  دستور بدهد و  یا  از او بخواهد  که بهمراه  خانواده  ساکن  بافق باشد،  و  فرزندش  را بجای  آنکه در  فلان  مدرسه  غیرانتفاعی یزد بگذارد،  در  مدرسه  ای  از  مدرسه  های بافق  بگذارد!؟

به گفته آقای نوبخت  معادن رئیس جمهور، با وجود مشکلات اعتباری دولت  در سال نود و چهار تاکنون ششصد میلیارد تومان به خراسان رضوی پرداخت شده است، آیا در این مدت شش میلیارد تومان  به  یزد  پرداخت کرده اند!؟

آیا سازمان بازرسی هیچگاه به  این  موضوعات و حق و حقوقات مردم یزد حساس شده!؟  یا اینکه مدیر بازرسی هم منتظر ابلاغ رئیس قوه قضائیه است تا به منزل خود در تهران بازگردد و در پست بالاتری مشغول  بکار  شود؟

چندین سال است که سکان اداره مهم  راه و شهرسازی یزد، به یک مدیر غیر بومی سپرده شده، و اما او در این مدت چه خدمت شاخص و شایانی به یزد و  مردم  یزد کرده  است!؟

ایشان به جای ساخت راهدارخانه، یک ساختمان اداری چندین طبقه بدون پروانه در خیابان تیمسار فلاحی ساخته است و از اعتبارات راهدارخانه ها برای آن هزینه کرده است!!!

سازمانهای نظارتی و  بازرسی خوابند و  یا خود را به خواب زده اند!؟ دیوان محاسبات یزد کجاست  و  چه  می  کند؟  شهرداری چرا  مانع  ساخت و ساز  غیر  قانونی  راه  و شهرسازی  نشده  است!؟

باری این  روزها  در  یزد   مدیر بر  سه قسم است:

مدیر پروازی ( منزلش در محل خدمت نمی باشد)

مدیر پرواز گر( شبها در محل خدمت است و روزها در مهمانسرای  مرکز)

مدیر در آستانه پرش( به خاطر همراه نشدن با صاحبان قدرت و ثروت، هر لحظه ممکن است بپرد و  یا مشاور شود و یا به کنج منزل برود)

براستی که  ای  کاش مدیر کل ورزش و جوانان استان در آخر  پاییز می گفت که  از اول سال تاکنون، چند اعتبار صرف ورزش استان شده است؟

محمد رضا شوق الشعرا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمدحسین سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۶:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

گل گفتی آی گل گفتی مثل یه بلبل گفتی

علی سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۶:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ان الله لا یغیر مابقوم حتی یغیروا ما بانفسهم :خدا سرنوشت هیچ قومی را عوض نمی کند مگراینکه خود آن قوم سرنوشت خودرارقم می زند

مطلع با انصاف چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۷:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جمله زیبایی گفتید دمت گرم:

((آیا استاندار محترم یزد، می تواند به فرماندار محترم بافق دستور بدهد و یا از او بخواهد که بهمراه خانواده ساکن بافق باشد، و فرزندش را بجای آنکه در فلان مدرسه غیرانتفاعی یزد بگذارد، در مدرسه ای از مدرسه های بافق بگذارد!؟)) . امام جمعه ابرکوه میگه: مگه ابرکوه موش آزمایشگاه که غیر بومی برای اداره های اون میارند اما….

محمد رضا فتاحی قلعه ای چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار که فعلا داره قصر درمیره. بعدشم میگن بهترین فرماندار استانه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

حمید چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای داد بیداد از خودی .دیگه خسته شدیم از این همه حرفهای بیخودی

ث پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یعنی بافق فردا و سایتهای بافق، فقط مونده بود که نوشته های شوق الشعر ا رو بزارن… توی تمام استان همه ایشون و اهدافش رو از نوشته هاش می دونن، شماها رام ادبیاتش نشین…. تنها کسی که می تونه به این راحتی بنویسه ایشونه چرا که نوشته هاش ریالی نمی ارزند چرا که برای همون ریال می نویسه… مسخره ی رسانه های یزدی می شیم با این کاراتون

پیر دانای همدان یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بی ابرمان باران هست
سخن شوق الشعرا هم کم هست .

م فتاحی دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
درسته که اگر مسئولی درمحل کارخود ساکن وبومی محل باشه بسیار بهتره ولی این موضوع رابایددرنظربگیریم که مفید بودن وخدمتگذاربودن صرف ساکن بودن وبومی بودن نبوده وخیلی ازمدیران شهر که این شرائط راندارند دارای کارائی خوبی می باشند.
ضمنا ازفرماندار محترم شهر که پی گیر امور هستند تشکر می شود.

ذوالفقار شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ - ۸:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه میگید فرماندار جوابگو هست همین الان زنگ بزنید به فرماندار ببین جواب میده یا نه مدیر مسئول باید خادم وجوابگوی مردم باشه چرا منی که کارگر ساده هستم باید 300هزار تومن بابت کنتور گاز پرداخت کنم در حالی فرمانداری نامه زده بود به شرکت گاز که 18 تا کنتور مجانی در اختیار فرماندار قرار گیرد این است عدالت

بافقی دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴ - ۲:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدا کند کسی بخاهد کاری کنداگر توی تهران باشد وماهی یکبار به بافق بیاید وبرش کار داشته باشد چه دربافق باشد چه در تهران واگر از بافق اصلا بیرون نرود وبرش کاری نداشته باشد بودنش برای شهر ومردم چه فایده ای دارد فرماندار محترم خدا قوت